WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jojojo

Dziennikarze kpią z tezy Morawieckiego, że Polski Ład krytykują wielkomiejskie elity. „Strasznie żałosne”

jojojo Nie Sty 16, 2022 5:56 pm

Powiedział to typ który nie zna ceny chleba :)
Awatar użytkownika
adela

Re: Dziennikarze kpią z tezy Morawieckiego, że Polski Ład krytykują wielkomiejskie elity. „Strasznie żałosne”

adela Nie Sty 16, 2022 9:50 pm

Mój bratanek też krytykuje - no ale on zarabia ponad 35 tys, brutto i nigdy nie lubił nikomu nic dawać / ale brać to i owszem, nawet śmieszne kwoty/
Awatar użytkownika
Jutrzen

Re: Dziennikarze kpią z tezy Morawieckiego, że Polski Ład krytykują wielkomiejskie elity. „Strasznie żałosne”

Jutrzen Pon Sty 17, 2022 12:22 am

"adela" napisał(a): Mój bratanek też krytykuje - no ale on zarabia ponad 35 tys, brutto i nigdy nie lubił nikomu nic dawać / ale brać to i owszem, nawet śmieszne kwoty/
Typowe dla pisowca, nie ma się co dziwić.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pon Sty 17, 2022 7:45 am

"adela" napisał(a): Mój bratanek też krytykuje - no ale on zarabia ponad 35 tys, brutto i nigdy nie lubił nikomu nic dawać / ale brać to i owszem, nawet śmieszne kwoty/

Czy to krewny tych słynnych kuzynek od nauczycieli?
Awatar użytkownika
Taaaa

Taaaa Pon Sty 17, 2022 8:17 am

Młoteusz przyzwoitość i honor również przepisał na żonę.
Awatar użytkownika
Stop głupocie

Stop głupocie Pon Sty 17, 2022 10:00 am

Żenujące to wystąpienie. Hallo, ludzie mają rozum! Nie jestem elitą, mieszkam w małym miasteczku, a rodzina na wsi.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Sty 17, 2022 1:52 pm

A to ciekawe, nie wiedziałem że ludzie na "śmieciówkach" i nie tylko mają u nas płacone pensje "z góry". A jeżeli nie to skąd wiedzą że mają naliczone niższe pensje (na początku stycznia większość zatrudnionych dostaje pensje za grudzień).
Generalnie ten artykuł to bełkot, którego jedyną funkcją jest szczucie.
Awatar użytkownika
Z klasą

Z klasą Pon Sty 17, 2022 7:31 pm

Szok i niedowierzanie - powiedział dziennikarzom, że dużo zarabiają, a oni "kpią" :D Samonapedzajaca się dramcia.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Pon Sty 17, 2022 10:10 pm

Matołuszka to chyba coś opętało.
Awatar użytkownika
Wed

Wed Wto Sty 18, 2022 11:22 am

"Gość" napisał(a): A to ciekawe, nie wiedziałem że ludzie na "śmieciówkach" i nie tylko mają u nas płacone pensje "z góry". A jeżeli nie to skąd wiedzą że mają naliczone niższe pensje (na początku stycznia większość zatrudnionych dostaje pensje za grudzień).
Generalnie ten artykuł to bełkot, którego jedyną funkcją jest szczucie.

Dobrze byłoby się zaopatrzyć w elementarną wiedzę dotyczącą naliczania podatku. W opisanych przypadkach momentem istotnym dla ustalenia zasad podatkowych jest moment wypłaty, a nie okres, którego ona dotyczy. Jeśli wynagrodzenie za grudzień będzie wypłacone w styczniu, to podlegać będzie pod styczniowe zasady podatkowe (=PŁ) i odwrotnie - wypłata zaliczkowa dotycząca stycznia, zrealizowana w grudniu oceniana będzie podatkowo według zasad grudniowych. Stąd właśnie duże wypłaty w grudniu 2021, by opóźnić choć o miesiąc bagno polskiego "ładu".
Awatar użytkownika
Leon

Leon Śro Sty 19, 2022 2:25 pm

Bez ingerencji pałki teleskopowej będzie bredził dalej.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości