WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Magnus

Dziennikarze krytykują okładkę „Wysokich Obcasów” z hasłem „Aborcja jest OK”

Magnus Pią Lut 16, 2018 6:51 pm

Czy wszyscy, którzy są przeciw aborcji nienawidzą swoich rodziców?
Awatar użytkownika
conf

Re: Dziennikarze krytykują okładkę „Wysokich Obcasów” z hasłem „Aborcja jest OK”

conf Pią Lut 16, 2018 7:05 pm

tak jest - aborcja dla każdego - w pracy, w szkole i w zagrodzie ; ) Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do złego stanu zdrowia psychicznego proaborcjonistów ???
Awatar użytkownika
Polak

Re: Dziennikarze krytykują okładkę „Wysokich Obcasów” z hasłem „Aborcja jest OK”

Polak Pią Lut 16, 2018 7:32 pm

W następnym wydaniu proponuję hasło: "Eutanazja jest cool. Spróbuj już dziś."
Awatar użytkownika
dada

dada Pią Lut 16, 2018 7:32 pm

Zwolenniczki aborcji nie mają już szansy na poddanie się jej urokowi z winy swoich matek, które postanowiły je urodzić, ale nie ma powodów do lamentu! Możecie skorzystać z eutanazji! Według niektórych i ona może być "ok".
Awatar użytkownika
czytelnik

czytelnik Pią Lut 16, 2018 7:33 pm

Wyborcza popełnia samobójstwo. A może to aborcja?
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Lut 16, 2018 7:34 pm

Zdziczenie i zezwierzęcenie obyczajów i życia publicznego. Skandaliczna okładka. Mogę zrozumieć, że ktoś nawet popiera aborcję mówiąc to mniejsze zło, trudna i ostateczna decyzja, naprawdę koszmarny wybór ale inne są gorsze. No ale nie "aborcja jest ok". Trudno niżej upaść.
Awatar użytkownika
kapitan planeta

kapitan planeta Pią Lut 16, 2018 7:37 pm

Przy tym to średniowiecze było cywilizowane.
Awatar użytkownika
conf

conf Pią Lut 16, 2018 7:37 pm

"dada" napisał(a): Zwolenniczki aborcji nie mają już szansy na poddanie się jej urokowi z winy swoich matek, które postanowiły je urodzić, ale nie ma powodów do lamentu! Możecie skorzystać z eutanazji! Według niektórych i ona może być "ok".

O !- i na taki społeczny cel spokojnie mogę jako podatnik wyłożyć pieniążki ; ) Myślę że te panie by na poszły - wystarczy powiedzieć im że to taki performance i że "na złość Pisorom" i sprawa załatwiona ; )
Awatar użytkownika
Kacper

Kacper Pią Lut 16, 2018 7:49 pm

Przypominam, że dzięki legalizacji aborcji "na żądanie" w połowie lat 70. dziś np. Niemcy w dużej mierze składa się z seniorów, a zachodnia część Europy składa się z imigrantów z Afryki. O tym, że to jest niewypał, wie większość polityków, ale wirus feminazizmu został zaszczepiony zbyt dużej liczbie osób.
Awatar użytkownika
koniec

koniec Pią Lut 16, 2018 8:20 pm

Koniec z czytaniem Wysokich Obcasów! Już od jakiegoś czasu rzadko tam zaglądam bo spadło na ryj.
Słabe to hasło!
Awatar użytkownika
Mamo jestem częścią Ciebie..

Mamo jestem częścią Ciebie.. Pią Lut 16, 2018 8:42 pm

Naprawdę nie macie serca? Tyle cierpienia zadawać niewinnemu dziecku? Przecież ono jest częścią Was, poza tym co ono Wam zrobiło??? Kilku tygodniowe dziecko..A gdybyście mieli twarzą w twarz stanąć z tym dzieckiem? Co byście mu powiedzieli gdyby zapytało: "Mamo naprawdę chcesz mnie zabić?........"
To jest po prostu straszne i bestialskie. Ci ludzie nie są ludźmi tylko robotami bez serca, bez jakichkolwiek ludzkich uczuć. Współczuję Waszym bliskim. Do czego ten świat zmierza..?
Awatar użytkownika
erisa

erisa Pią Lut 16, 2018 9:12 pm

Aborcja jest OK ma tyle samo sensu, co plakaty oszołomów antyaborcyjnych pokazujących jakieś szczątki płodów.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pią Lut 16, 2018 9:13 pm

Mimo, że ciężko mnie utożsamić z obecnie rządzącymi oraz ich wygłupami w okolicach ustawy antyaborcyjnej, z całą stanowczością chciałbym powiedzieć: Nie. Aborcja nie jest OK.

Aborcja jest decyzją ostateczną. Której nie można cofnąć. Najlepiej byłoby, aby człowiek nie musiał podejmować decyzji, których konsekwencje są nieodwracalne. Jednak gdy przed nimi stanie, nie widzę powodu, by udawać, że stoi przed decyzją łatwą i błahą.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pią Lut 16, 2018 9:27 pm

"conf" napisał(a): tak jest - aborcja dla każdego - w pracy, w szkole i w zagrodzie ; ) Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do złego stanu zdrowia psychicznego proaborcjonistów ???

Obłęd wzajemnie indukowany. Reakcją na przesadę jednej strony, stawiającej płód ponad jego matką, jest reakcja drugiej strony, czyniącej dokładnie odwrotnie.

W sumie nie jestem specjalnie zdziwiony. Czarne jest łatwe. Białe jest łatwe. Można się o nie łatwo kłócić i uznawać wyłączność racji swego plemienia.

Trudno się robi, gdy przychodzi do konkretnej sprawy.
Do poważnych decyzji żywych osób.
Do decydowania, kto ma umrzeć: matka, czy dziecko.
Do ważenia, jakie jest ryzyko, że umrą oboje, lub jedno, lub drugie. Jaki procent ryzyka akceptujemy.
Do ważenia, czy lepiej dać choremu dziecku urodzić się, by zmarło, czy nie dać.
Do ważenia, czy dziecko, które z racji wady genetycznej umrze przed 3 rokiem życia ma przeżyć trzy lata.
Do ważenia, jaka jest szansa wyleczenia. Jaka śmierci.
Do ważenia, czy niepełnosprawne dziecko będzie miało jakąkolwiek opiekę w razie śmierci śmierci samotnej matki.
itd.

Szarości są trudne...
Awatar użytkownika
conf

conf Pią Lut 16, 2018 9:55 pm

"prawnik" napisał(a):
"conf" napisał(a): tak jest - aborcja dla każdego - w pracy, w szkole i w zagrodzie ; ) Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do złego stanu zdrowia psychicznego proaborcjonistów ???

Obłęd wzajemnie indukowany. Reakcją na przesadę jednej strony, stawiającej płód ponad jego matką, jest reakcja drugiej strony, czyniącej dokładnie odwrotnie.

W sumie nie jestem specjalnie zdziwiony. Czarne jest łatwe. Białe jest łatwe. Można się o nie łatwo kłócić i uznawać wyłączność racji swego plemienia.

Trudno się robi, gdy przychodzi do konkretnej sprawy.
Do poważnych decyzji żywych osób.
Do decydowania, kto ma umrzeć: matka, czy dziecko.
Do ważenia, jakie jest ryzyko, że umrą oboje, lub jedno, lub drugie. Jaki procent ryzyka akceptujemy.
Do ważenia, czy lepiej dać choremu dziecku urodzić się, by zmarło, czy nie dać.
Do ważenia, czy dziecko, które z racji wady genetycznej umrze przed 3 rokiem życia ma przeżyć trzy lata.
Do ważenia, jaka jest szansa wyleczenia. Jaka śmierci.
Do ważenia, czy niepełnosprawne dziecko będzie miało jakąkolwiek opiekę w razie śmierci śmierci samotnej matki.
itd.

Szarości są trudne...

Nikt nie sprowadza tematu aborcji do wyniku zero jedynkowego - dychotomii zła i dobra - bo szarosci istnieją. Problem mamy natomiast z faktem że środowiska skrajne tzw feminazistki czy jak ich zwał, nie chcą obecnego kompromisu - one chcą DOSTĘPU DO ABORCJI NA ŻYCZENIE, bez konkretnego powodu , np że to córka , a nie syn, czy też to czy dziecko ma czarne włosy a nie jasne itd . Mówią o dziecku (żywym człowieku) w kategorii wyboru samochodu czy lakieru do paznokci, które, kiedy jest "wybrakowany" nie należy kupować albo najlepiej wyrzucić. Jeśli zaczniemy się bawić życiem ludzkim, to kto nas powstrzyma od dalszych selekcji na "normalnych i wybrakowanych" niczym w starożytności - mamy iść do przodu , a nie cofać się do epoki gdzie jednostki gładzono bo były "inne". Zgotujemy sobie genetyczny holocaust na miarę nowego tysiąclecia, gdzie dziecko będzie "rzeczą", zabijane na życzenie i masowo. Też mi się wiele nie podoba w projekcie katoli ( idzie po bandzie w druga stronę - na szczęście kaczor trzyma lejce i projekt trafi do zamrażarki). Ja bym chciał żeby zamiast tego walenia się po głowach aborcją. wielu opieprzało władze (niezależnie jaka by nie była )za realne problemy (opieka na ciężarną matką na oddziale) i wymusiła na środowiskach lekarskich (np przez projekt karający lekarzy) -dostęp do porodu cesarskim cięcięm ( bo wiele dzieci upośledzonych nie jest w wyniku genetycznych problemów, ale właśnie przy porodzie) bo lekarze nie ponosza z tego tytułu żadnej odpowiedzialności i "mają mniej do roboty" . Chciałbym ,żeby tym te panie i katole się zajmowały w pierwszej kolejności - a wojnę ideologiczną zostawić na wybory
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości