WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
aZaliż

Dziś 26. finał WOŚP. Gdzie można śledzić relacje?

aZaliż Nie Sty 14, 2018 5:29 am

I teraz pytanie do gramotnych.
Załóżmy, że mam małą fundację dobroczynną. Jakie są szanse, że media opiszą tak szczegółowo, za darmo opublikują i zareklamują na stronie głównej, jakąś cykliczną jej akcję?

A jeśli nie za darmo, to ILE kosztuje taka publikacja?
Awatar użytkownika
Dax

Re: Dziś 26. finał WOŚP. Gdzie można śledzić relacje?

Dax Nie Sty 14, 2018 6:28 am

Codziennie można pomagać.
Awatar użytkownika
Personalny Łukasik

Personalny Łukasik Nie Sty 14, 2018 9:37 am

Wrzućcie jeszcze jakąś informację o Owsiaku, bo już od godziny nie było nic nowego.
Awatar użytkownika
Gośćówa

Gośćówa Nie Sty 14, 2018 10:02 am

Lubię WOŚP ale od jakiegoś czasu kojarzy się z polityką dlaczego kiedyś tak nie było a teraz WOŚP miesza się w konflikt z polityką i doda ,Agnieszka Szulim po co to komu a kiedyś było tak fajnie mam nadzieję że zostawią politykę i Gwiazdy i wrócą do starych dobrych czasów
Awatar użytkownika
Beata

Beata Nie Sty 14, 2018 10:04 am

Extra
Awatar użytkownika
w dniu dzisiejszym

w dniu dzisiejszym Nie Sty 14, 2018 10:46 am

Ale na ... nie będzie można śledzić! Przypadek?!
Awatar użytkownika
conf

conf Nie Sty 14, 2018 11:26 am

"aZaliż" napisał(a): I teraz pytanie do gramotnych.
Załóżmy, że mam małą fundację dobroczynną. Jakie są szanse, że media opiszą tak szczegółowo, za darmo opublikują i zareklamują na stronie głównej, jakąś cykliczną jej akcję?

A jeśli nie za darmo, to ILE kosztuje taka publikacja?

jak zwykle jadę po ... to im trzeba oddać, że szlachetną paczkę też reklamowali, tylko na mniejszą skalę. Z zbiórką owsiaka jest inaczej , bo to już nie jest dobroczynność, a raczej element walki politycznej stąd taki wysyp artykułów, a ... już dawno jest okopane po jednej ze stron : ) Dam ci prosty przykład - kiedy ktoś ze środowiska obecnej władzy czu pisowskich mediów , popełni błąd lub wpadkę , od razu na ... jest news z komentarzem specjalistów od PR , marketiingu politycznego itd, natomiast teraz cisza po tym żenującym kabarecie opozycji przy głosowaniu - jak myślisz dlaczego ? Nagle Eksperci się skończyli ?? ; ) Tak samo jest na ... z owsiakiem - tu trzeba pokazać ze się wspiera na maxa, byleby wstrętnym pisowcom poszło w pięty ; ) Trochę to śmieszne, a trochę straszne - podejrzewam, ze na złość pisowcom to by nawet skakali z klifu w przepaść jeden za drugim, niczym prawdziwe lemingi : )
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Nie Sty 14, 2018 12:27 pm

A tym razem skundlone PiSostwo informuje o WOŚP w tubie rządowej. Agenci dobrej zmiany są pewnie mocno niezadowoleni. :D
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Nie Sty 14, 2018 12:39 pm

Chwała tym, którzy mimo że dziś mróz i pi*dzi jak w Kieleckim, zbierają do puszek. I tym, którzy wyszli im pieniądz do puszek wrzucić (oczywiście przez internet też można, ale większa chwała tym, co ruszyli swe zadki).
Hańba tym, którzy opluwają dobroczyńców.
Awatar użytkownika
ała

ała Nie Sty 14, 2018 12:46 pm

"prawnik" napisał(a): Chwała tym, którzy mimo że dziś mróz i pi*dzi jak w Kieleckim, zbierają do puszek. I tym, którzy wyszli im pieniądz do puszek wrzucić (oczywiście przez internet też można, ale większa chwała tym, co ruszyli swe zadki).

Chwała Owsiakowi, hańba PiS i kościołowi ;p
Awatar użytkownika
faraon

faraon Nie Sty 14, 2018 1:42 pm

widać mieszanie polityki do wszystkiego jest popularne . Jedno trzeba powiedzieć że wyciąganie kasy od ludzi na to co powinno być zagwarantowane to żenada jest . przez tyle lat nie potrafili poprawić tego a cwaniak się pojawił i robi dokładnie to co powinno państwo robić .. A przy okazji plucie jadem i owszem .prawda leży po środku .
Awatar użytkownika
animowany

animowany Nie Sty 14, 2018 4:47 pm

Cel jest szczytny, a ze owsiak i jego najblizsi wspolpracownicy na tym zarabiaja, ano tak dziala kazda fundacja. Jednoczesnie zadna nie robi tego naprawde za darmo. Biznes jak kazdy inny.
Awatar użytkownika
conf

conf Nie Sty 14, 2018 6:53 pm

"prawnik" napisał(a): Chwała tym, którzy mimo że dziś mróz i pi*dzi jak w Kieleckim, zbierają do puszek. I tym, którzy wyszli im pieniądz do puszek wrzucić (oczywiście przez internet też można, ale większa chwała tym, co ruszyli swe zadki).

Rozumiem ze ta hańba to m. in do mnie : ) Czuję się potwornie zhańbiony, jest mi tak niezmiernie wstyd ; ) Jak mogę w ogóle domagać się by Święty owsiak raczył złożyć w urzędzie i upublicznić skonsolidowany bilans fundacji wosp za 15,16, 17 rok - czyli w praktyce bilans fundacji wośp i spółek podwykonawczych, zależnych, powiązanych w odniesieniu do celów statutowych. Albo chociaż dane księgowe do takiego bilansu. W końcu to fundacja, a nie prywatny folwark. Ale co ja tam wiem - jestem tylko prostym pisowskim hejterem ; ) Zresztą pan owsiak wyraźnie odpowiedział wszystkim hejterom - Na proste pytanie sądu "Czy jest pan prezesem złotego melona?? ........ owsiak : "Nie wiem , nie przypominam sobie" ; )
Awatar użytkownika
chwala dobrym serduszkom

chwala dobrym serduszkom Nie Sty 14, 2018 10:42 pm

chwala Jurkowi Owsiakowi !!!!!! to co robi Ten Czlowiek jest nie do opisania ....tyle zaangażowania taka moc w zjednaniu ludzi o dobrych sercach tyle sily w dobroci ktora robi zeby zjednać prawie cala Polske i nie tylko ........ prawie cala - tak - bo niewiarygodne zeby taka akcja przeszkadzala komukolwiek ....przeszkadza jedynie ludziom zazdrosnym zawistnym i ŻĄdnym takiego sukcesu jak osiagnela WOŚP I ŻAL ICH ŚCISKA NAJWIDOCZNIEJ ŻE POLSKA I NIE TYLKO W TAKIM DNIU JEDNOCZY SIE CUDOWNIE W TYM WIELKIM GRANIU !!!!!! Ludzie kto wnika w szczegoly , kto z sercem wnika kto co jak i ile po co spekulacje ? po co wnikanie? cieszmy sie ze tak potrafimy sie zgrac i uratować wielu wielu ale naprawde wielu serduszek bijących serduszek ...dla normalnych ludzi mających uczucia kazda akcja dajaca szanse na ratowanie zycia czy pomoc innym bylaby czyms wielkim i nie ma tu nawet miejsca na walke i krytykę ... to jest WIELKA AKCJA BARDZO DOBRA AKCJA I tego zazdrości Nam caly Swiat zapewne ....nie badzmy zawistni przeciez tu człowiek pomaga człowiekowi ....Ludzie bedacy przeciwko WOŚP niestety nie sa godni miana dobrych serc !!!! brawo dla WOŚP brawo dla Jurka Owsiaka to jeden z najpiękniejszych dni każdego roku i tylko Ludzie o Wielkim Sercu to docenia i przekonani jesteśmy ze kolejne Maluszki dzięki dobrym ludziom będą mieli wieksza szanse na normalne Zycie a nieraz nawet na ZYCIE !!!!! SIEMA ....GRAJMY DO KONCA SWIATA I O JEDEN DZIEN DLUZEJ !!!!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości