WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Komunikaty prasowe - dodaj własną informację. Poinformuj o swoim projekcie!!

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
donaldtusk
 

e-school zmienia logo i nazwę na empik school online

donaldtusk Wto Sie 23, 2011 4:51 pm

W związku ze zmianą architektury marki, która ma na celu zachowanie spójności w obrębie całej Grupy EM&F, nastąpiła zmiana logo oraz nazwy z e-school na empik school online.
empik school online to oferta kursów dla osób, które mają nienormowany czas pracy, często podróżują, lub mieszkają w miejscach, gdzie nie ma szkół językowych, a jednocześnie chciałyby zachować pewną systematyczność nieodzowną w nauce języków obcych. Zajęcia można odbyć z dowolnego miejsca na świecie pod warunkiem, że posiada się dostęp do Internetu. Kursy oferowane przez empik school online różnią się od tradycyjnego e-learningu (ćwiczenia na platformie) i są zdecydowanie bardziej efektywne. Lekcje prowadzone są od rana do późnego wieczora i polegają na regularnych zajęciach grupowych z lektorem realizowanych online za pośrednictwem nowoczesnej platformy VLP (Videoconferencing Learning Platform). W czasie zajęć Słuchacze widzą i słyszą lektora oraz pozostałych uczestników kursu. Dużym atutem jest fakt, że zajęcia są nagrywane, dzięki czemu istnieje możliwość dodatkowego powtórzenia materiału z zajęć lub odtworzenia zajęć, na których nie można się było pojawić. Słuchacze mają również zajęcia indywidualne, które są realizowane pod kontrolą lektora na specjalnie przygotowanej platformie. Dużym atutem są małe grupy (max. 7 osób), co pozwala optymalnie wykorzystać czas na konwersację w czasie lekcji. Do nauki wystarczy komputer, Internet i słuchawki z mikrofonem (Słuchacze empik school online słuchawki dostają gratis).
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.empikschool.com
Tak niewiele trzeba, aby Lektor i cała grupa zjawili się na ekranie komputera by wspólnie uczyć się języka angielskiego/japońskiego!
empik school online to część empik school najstarszej na rynku sieci szkół językowych działających w ponad 30 miastach. Rocznie z oferty empik school korzysta ponad 50 tyś osób. Właścicielem marki empik school jest firma Learning Systems Poland sp. z o.o., do której należy również sieć szkół językowych Speak Up. Learning Systems Poland jest częścią Grupy Empik Media & Fashion – lidera na rynku marek konsumenckich w Polsce.
Awatar użytkownika
Enjoy
 

Re: e-school zmienia logo i nazwę na empik school online

Enjoy Czw Lis 26, 2020 11:02 am

Witam,
zapraszam do Enjoy school Warszawahttps://enjoyschool.eu/
W Enjoy School oferujemy wyjątkowy, starannie uporządkowany i sprawdzony program nauki języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Wróć do Najnowsze informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość