[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Edipresse Polska przy spadku wpływów o 25 proc. zwiększyło zysk, wypłaci 55 mln zł dywidendy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pablo

Edipresse Polska przy spadku wpływów o 25 proc. zwiększyło zysk, wypłaci 55 mln zł dywidendy

Pablo Wto Wrz 07, 2021 8:27 am

Grunt to obciąć ludziom pensje, dowalić obowiązków i wypłacić sobie kasę. Ciekawe podejście w czasach kiedy rynek potrzebuje pracowników …
Awatar użytkownika
byłem w Hongkingu

Re: Edipresse Polska przy spadku wpływów o 25 proc. zwiększyło zysk, wypłaci 55 mln zł dywidendy

byłem w Hongkingu Wto Wrz 07, 2021 8:49 am

Takie są zasady kapitalizmu... wczesnego...
Awatar użytkownika
Suseł

Re: Edipresse Polska przy spadku wpływów o 25 proc. zwiększyło zysk, wypłaci 55 mln zł dywidendy

Suseł Wto Wrz 07, 2021 8:56 am

3 x więcej obowiązków za zwolnionych pracowników, pensja w miejscu, premie dzięki rolowaniu coraz mniejsze, a plany podwyższone o 50-60% to i zysk jest...
Awatar użytkownika
Krysia

Krysia Wto Wrz 07, 2021 9:31 am

Pewnie lepiej pracować w firmie, która zrobiła to co wszyscy na rynku i na koniec jeszcze okazało się, że jest na minusie? Takie przykłady już były i jakoś to się dobrze dla tych firm nie skończyło, bo w końcu właściciel je zamknął.
Awatar użytkownika
Normlas

Normlas Wto Wrz 07, 2021 2:28 pm

Firma idzie dziarskim krokiem ku samozagładzie.
Awatar użytkownika
Miriam

Miriam Wto Wrz 07, 2021 3:44 pm

Ja jestem pracowniczką na elastycznej formie zatrudnienia i bardzo ją sobie chwalę, gdyż otrzymałam już jedną podwyżkę i zarabiam prawie tyle samo, co na etacie przed pandemią.
Awatar użytkownika
prezes

prezes Wto Wrz 07, 2021 4:38 pm

Wstyd! Zwolnili ludzi, resztę zawalili robotą, a sobie wypłacili miliony! I jeszcze sie tym chwala!
Awatar użytkownika
Klepak

Klepak Wto Wrz 07, 2021 5:01 pm

Klepak będzie chciał się wykazać i po trupach do medalu
Awatar użytkownika
Dno

Dno Wto Wrz 07, 2021 6:01 pm

Okropne miejsce do pracy
Awatar użytkownika
ceo

ceo Wto Wrz 07, 2021 6:27 pm

"Dno" napisał(a): Okropne miejsce do pracy
Dlaczego?
Awatar użytkownika
Wader

Wader Śro Wrz 08, 2021 8:59 am

Klepak po medal? Przecież on przyszedł zgasić światło w tej firmie. Nie ma szczęścia chłopak.
Awatar użytkownika
No

No Czw Wrz 16, 2021 8:57 pm

Jestem byłym pracownikem. Powiem wam jedno - koszmar hak kiedyś opisywali w biedronce.
Awatar użytkownika
Szkoda …

Szkoda … Czw Wrz 16, 2021 9:00 pm

Fajna to była kiedyś firma ale ludki mówią ze to teraz przy tym zarządzie to bagno totalne …, szkoda
Awatar użytkownika
robokop

robokop Pią Wrz 24, 2021 10:41 pm

"Miriam" napisał(a): Ja jestem pracowniczką na elastycznej formie zatrudnienia i bardzo ją sobie chwalę, gdyż otrzymałam już jedną podwyżkę i zarabiam prawie tyle samo, co na etacie przed pandemią.
No to chyba jednak pokaże szefostwu, że jednak podwyżki w naszej firmie Edi są możliwe. Dzięki, Miriam!!! Bo u nas od lat nie ma podwyżek, a tylko obcinanie pensji i dorzucanie obowiązków....
Awatar użytkownika
człowiek z wiertarką

człowiek z wiertarką Pon Paź 04, 2021 9:28 pm

Miriam pracując w Edi na śmieciówce dostała podwyżkę ale czynszu, bo na zdalnej więcej płaci za wodę i prąd w swoim mieszkaniu. Ja zarabiam teraz więcej niż w Edi ale miałem szczęście i zostałem stamtąd zwolniony bo byłem za drogi. Dzięki ci Edipressie!!!

"robokop" napisał(a):
"Miriam" napisał(a): Ja jestem pracowniczką na elastycznej formie zatrudnienia i bardzo ją sobie chwalę, gdyż otrzymałam już jedną podwyżkę i zarabiam prawie tyle samo, co na etacie przed pandemią.
No to chyba jednak pokaże szefostwu, że jednak podwyżki w naszej firmie Edi są możliwe. Dzięki, Miriam!!! Bo u nas od lat nie ma podwyżek, a tylko obcinanie pensji i dorzucanie obowiązków....
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości