[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Edward Miszczak: ludzie chcą braterskiej telewizji, aby gwiazdy były blisko, rozumiały ich świat

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Świadomy widz

Re: Edward Miszczak: ludzie chcą braterskiej telewizji, aby gwiazdy były blisko, rozumiały ich świat

Świadomy widz Pon Wrz 21, 2020 7:53 am

Nie mam już czasu na telewizję polską . W tym miesiącu mam do obejrzenia dwa seriale sci-fi , kilka filmów z sieci , kilka gier komputerowych , trochę zabawnych filmików na youtubie no i trochę filmików dla dorosłych :)
Awatar użytkownika
Net

Re: Edward Miszczak: ludzie chcą braterskiej telewizji, aby gwiazdy były blisko, rozumiały ich świat

Net Pon Wrz 21, 2020 8:16 am

Jako widz szukam przede wszystkich unikatowych treści. Inteligentnej rozrywki z której coś wyniosę. Dzisiaj dostępn do treści powinien być łatwiejszy, jak nigdy w sieci. Oglądam co chce i kiedy chce. Nie jestem przeciętnym widzem - "studiuję co prawda program tv" zanim cokolwiek włącze. Moim zdaniem idealnym rozwiązaniem jest emitowanie programów równolege i na żywo w sieci. Z celebrytami - zgodze się, że dobrze jest ich bliżej poznać, ale na litość niech robią coś w telewizji bardziej pożytecznego.
Awatar użytkownika
Henryk

Henryk Pon Wrz 21, 2020 8:26 am

Żona miliardera czy napompowana botoksem lala z pewnością rozumieją mój świat. Ale ja jednak podziękuję za takie towarzystwo :)
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Wrz 21, 2020 8:39 am

Ten cebul kto go slucha
Awatar użytkownika
Asi

Asi Pon Wrz 21, 2020 8:40 am

TVN jest medium wysoce toksycznym. Nie ogladam i czuje się zdecydowanie lepiej.
Awatar użytkownika
seba

seba Pon Wrz 21, 2020 9:08 am

a już wkrótce "Edward Miszczak pożegnał się z TVN, nasze drogi się rozezły"
sorry ale już nawwet TVP jest ciekawsza ze swoimi paradokumentami Wiadomości
Awatar użytkownika
taka_prawda

taka_prawda Pon Wrz 21, 2020 9:11 am

W telewizji to chyba tylko newsy zostają do oglądania. Cała reszta to Netflix, Prime i HBO Go. Zwłaszcza Prime dosypał sporo dobrych tytułów z początkiem września. Telewizja linearna z paradokumentami, "gwiazdeczkami" i toną reklam ma się nijak do tego...
Awatar użytkownika
Co za bełkot

Co za bełkot Pon Wrz 21, 2020 9:39 am

Tak Braterskiej jak TVN ? 😂😂😂
Awatar użytkownika
Dajcie mu spadochron

Dajcie mu spadochron Pon Wrz 21, 2020 10:08 am

On jest już tak wysoko i daleko od rzeczywistości, że upadku może nie przeżyć
Awatar użytkownika
Izu

Izu Pon Wrz 21, 2020 11:02 am

wydaje się, że TVN sporo stracił przez nachalną politykę. Teraz będzie tulił uszy po sobie i udawał przyjemniaczka z bojownika, bo przegrali wybory/zrobili badania/dostali wytyczne z USA ;)
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Pon Wrz 21, 2020 11:02 am

Bzdury opowiada. Mam talent można zrobić bez publiczności - ITV w UK właśnie nadaje. Ścieli koszty w ramówce zwyczajnie. TVN ze swoim programami odleciał w alternatywną rzeczywistość. Promowanie takich gwiazd, jak młody Chajzer, była burdel mama, Agnieszka Woźniak-Starak itd.. wskazuje na to, że zupełnie odjechali od swojej widowni. Szkoda... Miszczak powinien udać się na emeryture. Powinni troche powietrza do tej stacji wpuścić, bo póki co przypomina krąg wzajemnej adoracji.
Awatar użytkownika
fakt

fakt Pon Wrz 21, 2020 11:42 am

obudził sie hahaahahahah czas pana juz dawno sie skonczył swat po Hipnozie i cyrku w burdelu już nigdy nie bedzie taki sam Kazde nastepne 6miesiecy pana na stanowisku ciagnie stacje w dół
Awatar użytkownika
rrrrr

rrrrr Pon Wrz 21, 2020 11:45 am

Zaklinania rzeczywistości ciag dalszy czyli bajki z mchu i paproci przed i po kazdej ramówce
Awatar użytkownika
Nestle

Nestle Pon Wrz 21, 2020 11:55 am

Ja chciałbym, TVN był taki jak na początku, czyli filmy i seriale Amerykańskie, zamiast tych paradokumentów, które mogą być sobie w tvn7, czy tam w Metro TV.
Awatar użytkownika
lovelas

lovelas Pon Wrz 21, 2020 12:08 pm

Polsat Love Island rozbił bank, najlepszy program ever. tak panie Miszczak sie robi reality show
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości