WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gg

Edward Miszczak w Polsacie. „Będzie chciał przyciągać nowoczesnych i progresywnych widzów”

gg Pią Lis 25, 2022 7:42 am

czyli będzie robił to co w tvn? no to spójrzmy na dzisiejszy program tej stacji : 5 ! odcinków Ukrytej prawdy, 2 kuchennych rewolucji, 3x program interwencyjny uwaga, 1x tajemnice miłości dla romantycznych, a na koniec dnia dla wyrafinowanych intelektualistów Jakub Władysław Wojewódzki. I to jest program na miarę nowoczesnych i postępowych.
Awatar użytkownika
prawda

Re: Edward Miszczak w Polsacie. „Będzie chciał przyciągać nowoczesnych i progresywnych widzów”

prawda Pią Lis 25, 2022 7:46 am

Ostatni jego duży sukces to Azja Express, 5 lat temu. Hit na świecie, Masked Singer, skopał po całości do spółki z reżyserem W.I. Facet się mentalnie zatrzymał w czasach Tańca z Gwiazdami z Foremniak i Cichopek...
Awatar użytkownika
Szuwarek

Re: Edward Miszczak w Polsacie. „Będzie chciał przyciągać nowoczesnych i progresywnych widzów”

Szuwarek Pią Lis 25, 2022 8:23 am

Laurka dla Miszczaka. Widzowie coraz młodsi? Młodzi odchodzą od oglądania live tv z reklamami. Przechodzą do Netflixów, gdzie obejrzą koreańskie seriale na żądanie w dowolnym momencie i na dowolnym sprzęcie elektronicznym ;-)
Stare dziadki, jeśli nie rozumieją pokolenia tik-tokerów, niech idą na emeryturę. Zwolnić stanowiska dla młodych! Nie blokować!
Awatar użytkownika
Widz Jacek

Widz Jacek Pią Lis 25, 2022 8:28 am

"Mieszczak" w "sile wieku" xd. Podobać mi się ten dowcipny artykuł:)
Awatar użytkownika
Widz

Widz Pią Lis 25, 2022 8:50 am

Relacje informacji i publicystyki w których "drzemie potencjał". To raczej nie drzemka tylko głęboki sen. I nic w tym temacie się nie zmieni. Wiadomo dlaczego.
Awatar użytkownika
haha

haha Pią Lis 25, 2022 9:01 am

Edek nie ośmieszaj się. Geriatria to nie młoda widownia xD
Awatar użytkownika
Krycha

Krycha Pią Lis 25, 2022 9:10 am

Na Wiertniczej kilka osób już siedzi na walizkach...
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Pią Lis 25, 2022 9:32 am

Pająk tka swoje sieci dopóki ktoś ich nie porwie, potem tka w innym miejscu.
Awatar użytkownika
Mik

Mik Pią Lis 25, 2022 9:32 am

To obstawiamy kto za nim przejdzie Prokop Wojewódzki Szulim Młody Chajzer i jeszcze paru nadętych się znajdzie. Polsat już nie będzie telewizją dla zwykłego widz@ ☹️
Awatar użytkownika
Seba

Seba Pią Lis 25, 2022 9:33 am

Zygmunt wie co robi, najważniejsze dać wysokie stanowisko by ktoś do konkurencji nie poszedł.
A co może się wydarzyć? Ano np. cudownie nagle Martyna odzyskała swój program, Geslerowa dostała nowy na święta, Majdanową dali by sama się zaorała.
Program śniadaniowy do darmowa reklama swoich produkcji, z lokowaniem produktu i reklamami czyli coś co Polsat uwielbia bo to monetyzacja treści.
Polsat News z rana raczej nie wywalą, bo to darmowy sygnal, ja bym to nawet rozciągnął na 5:30-8:00 ( w DE o tej porze się zaczynają, ludzie włączają by leciało w tle jak się do roboty szykują) w sumie to jedyna opcja, która w tv ogladam, na więcej nie mam czasu.
PS. Na Ostrobramskiej już ponoć przymiarki, które Śniadaniowa ma zająć
Awatar użytkownika
abc

abc Pią Lis 25, 2022 9:41 am

"Seba" napisał(a): Zygmunt wie co robi, najważniejsze dać wysokie stanowisko by ktoś do konkurencji nie poszedł.
A co może się wydarzyć? Ano np. cudownie nagle Martyna odzyskała swój program, Geslerowa dostała nowy na święta, Majdanową dali by sama się zaorała.
Program śniadaniowy do darmowa reklama swoich produkcji, z lokowaniem produktu i reklamami czyli coś co Polsat uwielbia bo to monetyzacja treści.
Polsat News z rana raczej nie wywalą, bo to darmowy sygnal, ja bym to nawet rozciągnął na 5:30-8:00 ( w DE o tej porze się zaczynają, ludzie włączają by leciało w tle jak się do roboty szykują) w sumie to jedyna opcja, która w tv ogladam, na więcej nie mam czasu.
PS. Na Ostrobramskiej już ponoć przymiarki, które Śniadaniowa ma zająć

Uwielbiam takie komentarze: nie oglądam, nie mam czasu, ale dobrze wiem co zdjęli, co wprowadzą i generalnie że się nie znają.
Awatar użytkownika
Rio

Rio Pią Lis 25, 2022 9:46 am

Telewizja linearna jest dla biedaków , idiotów i starych ludzi. Miszczak nic tu zmieni , zwłaszcza w Polsacie.
Awatar użytkownika
omega

omega Pią Lis 25, 2022 10:03 am

Boże widzisz i nie grzmisz.
Awatar użytkownika
Aga

Aga Pią Lis 25, 2022 10:16 am

Bardzo jestem ciekawa, jak to będzie wyglądało w praktyce. Bardzo liberalny Miszczak i prawicowa Gawryluk, a w tym Solorz, który musi dbać o swoje interesy, więc nie opłaca mu się iść na noże z partia rządzącą
Awatar użytkownika
Pablogorn

Pablogorn Pią Lis 25, 2022 10:39 am

Mój kolega na wesoło trawestował - pecunia ... nie omlet. A i przypomina się nasze jak trwoga to do Boga. Zabawny ten transfer biorąc pod uwagę lata nabijania się ekscelencji Miszczaka z Polsatowego wieśniactwa. Nie zapomnę jak zjechał "Twoja twarz brzmi..." na prezentacji swojej ramówki - właśnie w kategoriach jaki to głupkowaty, hołdujący tanim gustom program - np. w przeciwieństwie do jakże subtelnego Wojewódzkiego. Ale jak nie idzie się dogadać z Jankesami, widać za mało doceniają geniusz - to nastał czas dogadania się wyrafinowanego Edwarda z nieokrzesanym Polsatem.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości