WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Komunikaty prasowe - dodaj własną informację. Poinformuj o swoim projekcie!!

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
graphcom
 

Efektywne zarządzanie produkcją w branży mięsnej

graphcom Pon Mar 25, 2013 3:12 pm

Wybór systemu do zarzadzania produkcją to nie lada wyzwanie dla przedsiębiorstw z branży mięsnej. Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi, maszynami, materiałami, a także terminowość procesu produkcji to główne oczekiwania stawiane przez firmy decydujące się na jego wdrożenie.

Profesjonalna obsługa działań związanych z produkcją to nie tylko zarządzanie procesami produkcyjnymi, ale także optymalizacja działań przedprodukcyjnych (np. zapewnienie dostępności surowców czy półproduktów wymaganych w procesie produkcyjnym) oraz wsparcie procesów poprodukcyjnych (np. odpowiednie rozlokowanie produktów na magazynie, obsługa serwisu urządzeń).

Wdrożenie systemu Comarch ERP XL proponowanego przez poznańską spółkę Graphcom to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących dobrego narzędzia do podejmowania decyzji zarządczych. Oprogramowanie Comarch pozwala zarejestrować wszystkie informacje związane z realizacją zleceń. Począwszy od zamówienia poprzez produkcję i dostawę do Klienta wyrobu finalnego.

Szczegółowa ewidencja danych w systemie usprawnia obieg informacji w firmie. System IT Comarch ułatwia planowanie czasu pracy poszczególnych działów , a także pozwala na kontrolę terminowości wykonania poszczególnych etapów procesu produkcji. Wdrożenie rozwiązania Graphcom pozwala na efektywne wykorzystanie zasobów pod kosztem zwiększenia wydajności produkcji.

Łatwa weryfikacja stanów pozwala zminimalizować ryzyko związane z nieterminowym wykonaniem zleceń produkcyjnych. System pozwala również na efektywne zarządzanie produkcją mechaniczną oraz precyzyjne określenie kosztu wytworzenia wyrobu.

Automatyzacja realizacji produkcji możliwa jest dzięki wykorzystaniu technologii kodów kreskowych, intuicyjnych paneli dotykowych na stanowiskach produkcyjnych oraz integracji z wagami czy etykierciarkami.
Wraz z Comarch ERP XL firmy produkcyjne otrzymują narzędzie nie tylko do obsługi procesów produkcyjnych, ale również do pozostałych obszarów firmy tj.: księgowość, kadry i płace, sprzedaż, gospodarka magazynowa czy marketing.
System Comarch ERP XL jest niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów przyczyniających się do rozwoju przedsiębiorstw z branży mięsnej.

Graphcom Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP produkcji Comarch. Oferta oparta na najnowocześniejszych produktach oraz unikalnym sposobie analizy potrzeb klienta poprzez „Audyt korzyści”, prowadzi do skutecznej realizacji wdrożeń, pozwalających uzyskać klientom mierzalne rezultaty biznesowe.

Zakup systemu to inwestycja, od której należy oczekiwać zwrotu. Firma Graphcom jest w stanie precyzyjnie określić czas zwrotu z inwestycji (ROI), a także wskazać jakiego rzędu korzyści i oszczędności przedsiębiorstwo może wygenerować. Specyfika metodyki, a także doświadczenie firmy pozwalają prognozować, że zwrot z inwestycji nie powinien przekraczać 24 miesięcy. Co więcej Graphcom w ramach gwarancji czasu zwrotu z inwestycji jest gotowy zaryzykować znaczną część swojego wynagrodzenia.

System IT Comarch oferowany przez firmę Graphcom świetnie sprawdzi się m.in. firmach z branży: meblowej, elektro, materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Więcej informacji na: http://graphcom.pl/2-55-65-pl-efektywne ... iesnej.htm
Wróć do Najnowsze informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości