[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ekipa odpowiada na zarzuty. Wersow: nie wiedziałam, że trzeba kupić licencję do logo

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mihau

Ekipa odpowiada na zarzuty. Wersow: nie wiedziałam, że trzeba kupić licencję do logo

Mihau Nie Sie 01, 2021 11:58 am

Błąd merytoryczny - Karol Wójcicki? Jako Friz? Karol Wiśniewski!
Awatar użytkownika
Jw

Re: Ekipa odpowiada na zarzuty. Wersow: nie wiedziałam, że trzeba kupić licencję do logo

Jw Nie Sie 01, 2021 12:02 pm

Tak, jednym słowem nowe "elyty" twórcze. No, ale są na to amatorzy. I to jest właśnie przerażające.
Awatar użytkownika
tomasz porada

Re: Ekipa odpowiada na zarzuty. Wersow: nie wiedziałam, że trzeba kupić licencję do logo

tomasz porada Nie Sie 01, 2021 12:08 pm

Prezydent też po prawie i wiadomo jak to wygląda w praktyce 😉
Awatar użytkownika
walter

walter Nie Sie 01, 2021 12:08 pm

Nie wiedziała, ale żeby biegać po straganach i straszyć ludzi sprzedających gadżety z logo ekipy to jej koledzy już wiedzieli? Śmiech na sali...
Awatar użytkownika
przemo

przemo Nie Sie 01, 2021 12:08 pm

Od kiedy studia czy tytuł profesora to wykładnia? Vide Pawłowicz.
A ta cała Wersów jest wzorem do naśladowania dla 8-10,-12 )letnich dziewczynek....nic tylko wspolczuc
Awatar użytkownika
Gie

Gie Nie Sie 01, 2021 12:16 pm

"Youtuber przyznał, że było to błąd, a jako karę na polecenie Friza kupił dwa egzemplarze płyty Cypisa."

Czyli jak coś ukradnę i mnie złapią to jak zapłacę dwa razy więcej niż ukradłem to będzie wszystko OK?
Awatar użytkownika
Error

Error Nie Sie 01, 2021 12:18 pm

Myślałem, że ona studiuje prawo, ale skoro nie wiedziała, to może chodzi o to inne prawo, nie normalne. Albo w Łodzi może studiuje?
Awatar użytkownika
:)

:) Nie Sie 01, 2021 1:05 pm

Jacyś patostreamerzy(?), o których nigdy dotąd nie słyszałem, zostali nowymi gwiazdami .... :) Jednocześnie nie widzę żadnej wzmianki o sprawie Dawida Myśliwca (Naukowy Bełkot) i ostatniej blokadzie jego kanału. Choć myślę, że dla czytelników branżowego portalu byłaby to historia znacznie ciekawsza i bardziej pouczająca. Redakcjo, ja rozumiem, że dopiero wkręcacie się w YT, ale dlaczego zaczynacie od kanałów dla gimbazy? :) a nie, sorry - obecnie podstawówki. ;)
Awatar użytkownika
Rozbawiony

Rozbawiony Nie Sie 01, 2021 1:25 pm

Głupsi niż ustawa przewiduje. Patologia.
Awatar użytkownika
Marcinp

Marcinp Nie Sie 01, 2021 1:48 pm

Banda przyglupow i nietobow, wstyd ze cos takiego jest tak popularne, mlode pokolenie nie ma przyszlosci
Awatar użytkownika
domagała

domagała Nie Sie 01, 2021 2:14 pm

Studentka prawa która kradnie loga i głupio się tłumaczy. Ale mamy prawników, nie dziwi pozniej ze takie koślawe prawo jest w Polsce.
Awatar użytkownika
Jaki kraj

Jaki kraj Nie Sie 01, 2021 3:02 pm

taka pozal sie boze, ekipa.
Awatar użytkownika
wers

wers Nie Sie 01, 2021 3:05 pm

Wersow oczywiscie musiała przywlaszczyc sobie logo i głupio sie tłumaczy
Awatar użytkownika
pop

pop Nie Sie 01, 2021 3:27 pm

Studentka prawa nie wiedzaca ze trzeba kupic licencje. Nawet nie studiujac prawa nie trzeba miec duzo oleju w glowie zeby dojsc do tego ze korzystanie z cudzej wlasnosci to cos nie ten teges... Przerazajace, ze dzieci to ogladaja... :(
Grubiutkie pozwy powinny sie posypac.
Awatar użytkownika
lila

lila Nie Sie 01, 2021 3:44 pm

Warto zwrócić uwagę na to, że to logo znajduje się na produktach Make Up Revolution. Tam też zostało wykorzystane bezprawnie! Firma powinna ponieść odpowiedzialność.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości