WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

Eksperci o „Belle Epoque”: drogi Teatr Telewizji, ale TVN może wykreować trend (opinie)

widz Pią Lut 17, 2017 1:50 am

drugiego odcinka nie będę oglądał,
nie podobał mi się ten serial,
zero kryminału, sztuczne wszystko
Awatar użytkownika
pawel

Re: Eksperci o „Belle Epoque”: drogi Teatr Telewizji, ale TVN może wykreować trend (opinie)

pawel Pią Lut 17, 2017 2:14 am

ale branie pani Korwin-Piotrowskiej z TVN do oceniania produkcji TVN jako eksperta moim zdaniem mija się z celem, przecież nie może tego skrytykować tym bardziej, że TVN postawił całkowicie w wiosennej ramówce na ten serial
Awatar użytkownika
pawel

Re: Eksperci o „Belle Epoque”: drogi Teatr Telewizji, ale TVN może wykreować trend (opinie)

pawel Pią Lut 17, 2017 2:25 am

I jeszcze uwaga do pana Godlewskiego - stawianie razem Canal+ i TVN i nazywanie tej drugiej trendsetterem na rynku serialowym jest po prostu śmiesznie. Canal+ czy HBO produkują seriale w Polsce od kilku lat, jeżeli chodzi o "Króla" Twardocha to informacja na okładce, że prawa wykupiło Canal+ pojawiła się wraz z wydaniem książki, czyli w październiku zeszłego roku. A po drugie przecież te obie stacje mają zupełnie inną dostępność na rynku, TVN jest raczej kanałem dostępnym w całej Polsce, a Canal+ trzeba sobie wykupić, więc zestawienie ich jest bezcelowe. Zgodzę się, że TVN jest trendsetterem jeżeli chodzi o kanały ogólnopolskie, ale też nie oszukujmy się - nie jest to już tak bardzo nowy trend na świecie, a samo "Belle Epoque" jest bardzo zainspirowane Sherlockiem, The Knick czy tegorocznym Taboo .
Awatar użytkownika
Artur

Artur Pią Lut 17, 2017 3:18 am

Ekspertka Karolina Korwin Piotrowska zna się tez na montazu i zdjęciach ? Ależ ona jest zabawna w tych autorytatywnych komentarzach na kazdy temat .
Awatar użytkownika
Neo

Neo Pią Lut 17, 2017 7:58 am

Patrząc na nakłady finansowe przeznaczone na promocję, to nie ma co się dziwić, ze oglądalność była na poziomie prawie 3mln. Tyle, że widownia będzie systematycznie spadać. Ktoś wtopił niepotrzebnie dużą kasę na średniej jakości produkcję. Ale kto bogatemu zabroni :)
Awatar użytkownika
DO EDWARDA

DO EDWARDA Pią Lut 17, 2017 8:37 am

Jeżeli TVN ma kase to powinien przeznaczyć na powrót Wyprawy Robinson! (program "Ryzykanci" jak na deójce kiedyś puszczany z USA)
Awatar użytkownika
adasko

adasko Pią Lut 17, 2017 8:46 am

jedyni zwolennicy to chyba pracownicy tvn/aktorzy

noi kupieni eksperci jak autor
Awatar użytkownika
Ania

Ania Pią Lut 17, 2017 9:54 am

Niestety mimo dużego zaangażowania wszystkich, ten serial przerósł możliwości reżyserskie, aktorskie, itd... zamiast hitu wyszedł gniot którego nie da sie oglądać, juz dawno nie widziałam tak sztucznie zagranych ról. Szkoda... bo myślałam ze będzie to serial na światowym poziomie
Awatar użytkownika
Kinoman

Kinoman Pią Lut 17, 2017 10:03 am

Pomysł dobry, dobrzy aktorzy, szczególnie Eryk Lubos, natomiast narracja, zdjęcia, montaż, muzyka, a przede wszystkim reżyseria i realizacja - beznadziejne. Gdyby zachować styl epoki filmu, narracji z początku XX wieku, ten film miałby większe powodzenie u widzów.
Awatar użytkownika
macintosh

macintosh Pią Lut 17, 2017 10:46 am

gdyby nie stroje, pomyślałbym, że to kolejny wasriaski serialek.. Wydaje mi się, że dialogi, gesty powinny być poprowadzone zgodnie z epoką, tymczasem mamy współczesnych przebierańców, którzy manierą kompletnie nie pasują do otoczenia. Ja oczywiście spróbuję jeszcze do tego podejść, ale niesmak pozostał.
Awatar użytkownika
Romero

Romero Pią Lut 17, 2017 10:52 am

To już nie można po polsku napisać - anglosaska stawka trendestterem,żałosne :)
Serial nie jest taki zły,ale faktycznie gra aktorska przeciętna samego Malaszynskiego. Kwestie zbyt długie,i takie sztuczne jakby czytane z podręcznika. Zero korekcji koloru,nie ma klimatu Krakowa tamtych czasów,jak większość polskich filmów. Muzyka średnio pasuję,a prowadzenie kamery jakby żywcem ściągnięte z gry Assasin Creed. Zbyt dużo wątków i chaotycznie połączonych; dość mocno przewidywalny,ale obejrzę jeszcze jeden odcinek by się utwierdzić w przekonaniu.
Awatar użytkownika
Kajtek

Kajtek Pią Lut 17, 2017 11:00 am

Powtarzanie, że to dobra produkcja nie wpłynie na jej jakość. Ja się bardzo zawiodłem i wiem, że w środy tylko IDOL :)
Awatar użytkownika
mradar

mradar Pią Lut 17, 2017 11:16 am

nieudane. Moze gdyby wybrali inne miasto, a nie fatalny i trujacy krakow. szkoda.
Awatar użytkownika
Donek

Donek Pią Lut 17, 2017 11:28 am

Serial jest sztuczny,słaby,nudny.
Wolę "Królowe Bonę" czy "Czarne chmury" filmy sprzed 40 lat ale do dziś mają widownię.
Dobrzy aktorzy,dobry scenariusz,mądre dialogi-to sukces!
Awatar użytkownika
Roman

Roman Pią Lut 17, 2017 11:34 am

Myślałem że obejrzę serial dynamiczny , a oglądałem ,m jak miłość , barwy nieszczęścia , sztuczna gra aktorów dłużny ,. Scenariusz chaotyczny , bez wyrazu po prostu wielkie g...,..O .
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: einejezclem oraz 14 gości