[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Eksperci o „Szkole z TVP”: pospolite ruszenie nie może dobrze działać, hejt wobec nauczycieli niesłuszny

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wojciech kuś

Eksperci o „Szkole z TVP”: pospolite ruszenie nie może dobrze działać, hejt wobec nauczycieli niesłuszny

wojciech kuś Czw Kwi 02, 2020 6:46 am

Wypuszczenie programu szkodliwego merytorycznie świadczy o głupocie, nieodpowiedzialności i tumiwisizmowi ludzi pracujących w TVP. Każdy może się pomylić, ale ktoś te materiały chyba przygotowuje i ktoś programy nadzoruje a na końcu ktoś decyduje o ich puszczeniu w tv... Efekt tego jest później taki, że jak na jakimś profilu pojawi się pytanie ile to jest 2+2*2 (bo nie mówię o czymś w stylu 4/(1+1)*2) to w komentarzach trwa wojna narodowa, a każda odpowiedź lepsza ;)
Awatar użytkownika
marcin magiera

Re: Eksperci o „Szkole z TVP”: pospolite ruszenie nie może dobrze działać, hejt wobec nauczycieli niesłuszny

marcin magiera Czw Kwi 02, 2020 6:46 am

Na litość boską! Czy od tej pory brak kompetencji, obnażenie na antenie systemu edukacji będzie już zawsze tłumaczone hejtem i dyskryminacją?!! Taką linie obrony przyjmie jedyny i słuszny system z TVP i MEN na czele?
Awatar użytkownika
YKK

Re: Eksperci o „Szkole z TVP”: pospolite ruszenie nie może dobrze działać, hejt wobec nauczycieli niesłuszny

YKK Czw Kwi 02, 2020 6:50 am

Od kiedy hejtem nazywa się komentowanie braku wiedzy grupki nauczycieli z łapanki i "specjalistów" z MEN? Przecież nie wolno robić rokokowej kokotki z logiki.
Awatar użytkownika
artur rumiński

artur rumiński Czw Kwi 02, 2020 7:02 am

Przepraszam... Czy możecie się odczepić od mojego ulubionego serialu komediowego? Śmiech to zdrowie, zwłaszcza w obecnych czasach a ten program powoduje, że nie przestaje się tarzać po dywanie :D
Awatar użytkownika
Szkoła

Szkoła Czw Kwi 02, 2020 7:42 am

Tak właśnie jest w polskich szkołach. Można to zobaczyć w TV i nagle nastąpił szok. Niech każdy z rodziców tak szczerze teraz odpowie sobie na pytanie. Czy My wiemy jak merytorycznie są przygotowani nauczyciele do uczenia naszych dzieci ? Zadałem sobie to pytanie w dniu w którym zobaczyłem występy grona pedagogicznego podczas ich protestów. Piosenki o TVN czy o krowach.........
Awatar użytkownika
karol

karol Czw Kwi 02, 2020 7:52 am

To, że nauczyciele w stresie pierwszy raz przed kamerą zgłupieli, jestem w stanie zrozumieć. Nie rozumiem, dlaczego tego wcześniej nie nagrano, nie zmontowano w sensowny sposób i nikt nie sprawdził tego od strony merytorycznej i metodycznej. To jest totalna amatorszczyzna TVP i tego nic nie usprawiedliwia.
Awatar użytkownika
roksana

roksana Czw Kwi 02, 2020 8:22 am

Rażące błędy, całkowity brak przygotowania, zero scenariusza lekcji, improwizacja. Czy rzeczywiście podkreślenie takich rzeczy nazywa się hejtem? Tworzy się chaos w głowach młodych ludzi. A przecież oni są naszą przyszłością! Kto to później poukłada? Kto wyprostuje te bzdury?
Awatar użytkownika
marketer

marketer Czw Kwi 02, 2020 8:24 am

Prawdziwa cnooota krytyk się nie boi - tylko trzeba ją najpierw mieć szanowne TVP. Przypomina się początek lat 90-tych ale i tak wówczas poziom był wyższy - Domowe Przedszkole, Teleraaanek, Tik- Tak itd. To co teraz stworzyliście to jest dno z całym szacunkiem do tych pseudonaaauczycieli branych z łapanki i nie mających krzty podejścia pedagogicznego ani obycia z kamerą.
Awatar użytkownika
Kooka

Kooka Czw Kwi 02, 2020 10:20 am

"karol" napisał(a): To, że nauczyciele w stresie pierwszy raz przed kamerą zgłupieli, jestem w stanie zrozumieć. Nie rozumiem, dlaczego tego wcześniej nie nagrano, nie zmontowano w sensowny sposób i nikt nie sprawdził tego od strony merytorycznej i metodycznej. To jest totalna amatorszczyzna TVP i tego nic nie usprawiedliwia.

No właśnie nagrano i zmontowano. I wypuszczono. Poziom nadzorujących pracowników TVP jest po prostu taki sam.
Awatar użytkownika
gość

gość Czw Kwi 02, 2020 11:21 am

"karol" napisał(a): To, że nauczyciele w stresie pierwszy raz przed kamerą zgłupieli, jestem w stanie zrozumieć. Nie rozumiem, dlaczego tego wcześniej nie nagrano, nie zmontowano w sensowny sposób i nikt nie sprawdził tego od strony merytorycznej i metodycznej. To jest totalna amatorszczyzna TVP i tego nic nie usprawiedliwia.

Odpowiedź jest bardzo prosta, bo nie było kiedy.
Gdyby wiadomo było pół roku temu że będzie miała miejsce pandemia i jaką ona przyjmie skalę, to można nagrywać i tworzyć inne przygotowania.
Awatar użytkownika
nauczyciel

nauczyciel Czw Kwi 02, 2020 11:26 am

Odpowiedź jest bardzo prosta, bo nie było kiedy.
Gdyby wiadomo było pół roku temu że będzie miała miejsce pandemia i jaką ona przyjmie skalę, to można nagrywać i tworzyć inne przygotowania.

Informuję, że jest duża grupa osób nauczycieli i wykładowców, ze świetnym medialnym przygotowaniem i przede wszystkim doświadczeniem, by taki głupot nie sadzić. Poza tym jakikolwiek serwis informacyjny jest montowany bez tygodniowych przygotowań. Nie broń czegoś czego nie da się obronić.
Awatar użytkownika
hanako

hanako Czw Kwi 02, 2020 11:30 am

A ja mam mam małą uwagę do autora tekstu - w poniedzialek, kiedy zaczęły się te postawione na głowie lekcje w TVP, był 30, a nie 29 marca. Taki drobiazg, wcale nie hate
Awatar użytkownika
Irek

Irek Czw Kwi 02, 2020 11:39 am

podobna do tej baby pisu co pokaza ręką haka...
Awatar użytkownika
Fanek

Fanek Czw Kwi 02, 2020 11:40 am

ustawka i bajki... nie oglądamy...
Awatar użytkownika
mm

mm Czw Kwi 02, 2020 12:03 pm

"Szkoła" napisał(a): Tak właśnie jest w polskich szkołach. Można to zobaczyć w TV i nagle nastąpił szok. Niech każdy z rodziców tak szczerze teraz odpowie sobie na pytanie. Czy My wiemy jak merytorycznie są przygotowani nauczyciele do uczenia naszych dzieci ? Zadałem sobie to pytanie w dniu w którym zobaczyłem występy grona pedagogicznego podczas ich protestów. Piosenki o TVN czy o krowach.........

Pozwolę sobie nie zgodzić się. Po pierwsze, nieznane są personalia prowadzących lekcje (znamy tylko imiona). Nie wiemy kim są z wykształcenia, jakie mają doświadczenie i w której szkole uczą. Nie znamy też kryterium doboru właśnie tych osób. Mam wrażenie że władza próbuje upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony udowadnia że 2 mld dla TVP, po prostu się należały, z drugiej mamy już nagonkę na nauczycieli. Że jak to tacy niedouczeni a domagają się podwyżek. TVP ma w swoim dorobku wiele wartościowych programów edukacyjnych. Powinni się zatem zwrócić do ich twórców o atrakcyjne przygotowanie lekcji dla uczniów. Zamiast tego zrobiono coś co tylko wywołuje zażenowanie. I tak na koniec. Jaki poziom prezentują pracownicy TVP że na bieżąco nie wyłapali rażące błędy popełniane przez prowadzących lekcje (przypominam to lekcje na poziomie początkowych klas szkoły podstawowej).
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości