WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lola

Eliza Michalik chce zebrać w internecie 500 tys. zł na platformę Akademia Siły Kobiet

Lola Pią Wrz 20, 2019 7:33 am

Eliza załóż płaszcz bo zima idzie...
Awatar użytkownika
Pamietmy plagaty z Rzeczpspolitej

Re: Eliza Michalik chce zebrać w internecie 500 tys. zł na platformę Akademia Siły Kobiet

Pamietmy plagaty z Rzeczpspolitej Pią Wrz 20, 2019 7:43 am

Nie ma nic na zywo w SuperStacji to zebranina na pseudospoleczny projekt. Żenuące. Bylo nie plagiatować w Rzepie, mialabys etat tam do dzis. A jesli ne potafisz sama pisac, to wroc do swojego malego msteczka i otworz zaklad fryzjerski.
Awatar użytkownika
okopan

Re: Eliza Michalik chce zebrać w internecie 500 tys. zł na platformę Akademia Siły Kobiet

okopan Pią Wrz 20, 2019 7:45 am

Zebrać????? Nie może sobie skserować??????
Awatar użytkownika
walter

walter Pią Wrz 20, 2019 7:45 am

I to są jaja ;)
Awatar użytkownika
Twoję imię/nick

Twoję imię/nick Pią Wrz 20, 2019 7:46 am

Kilka miesięcy bez intratnej posadki w Superstacji i już prosi się o kasę. Patronite to taka elegancka forma żebractwa.
Awatar użytkownika
herkules

herkules Pią Wrz 20, 2019 7:51 am

Mam nadzieję, że z jej pomocą kobiety będą już miały równe prawa i w ogóle (bo teraz oczywiście nie mają)!

Może doda tyle siły, że co raz więcej kobiet będzie wykonywało zawody elektryków, hydraulików, mechaników i górników?

PS. Kolejna aplikacja na telefon zbierająca dane o użytkownikach?
Awatar użytkownika
robx

robx Pią Wrz 20, 2019 8:17 am

Ciekawe, czego plagiatem będzie ten jej portalik...
Awatar użytkownika
To ino ja

To ino ja Pią Wrz 20, 2019 8:27 am

Platforma będzie nosiła nazwę. Silne Inteligentne Kobiety. W skrócie SIK.
Awatar użytkownika
Jacy

Jacy Pią Wrz 20, 2019 8:36 am

Sporo niemiłych głosów tutaj, ale mam podobne odczucie. Takich pomysłów było już mnóstwo, po roku/dwóch latach okazywało się, że nie ma ani pieniędzy, ani ciekawego produktu, ani społeczności. Bo produkt obroni się tylko treściami, a tych, jak widzę, nie ma?

Pani Elizo, rozejrzy się pani dookoła, a znajdzie pani w otoczeniu projekty, które wypaliły. Zainwestuje pani swój czas i za trzy do pięciu lat inwestorzy sami przyjdą. Bo taki jest czas potrzebny na solidną realizację założenia, sam pomysł to ledwie 0,1 procent sukcesu.

Mówię z doświadczenia.
Awatar użytkownika
:

: Pią Wrz 20, 2019 8:36 am

"To ino ja " napisał(a): Platforma będzie nosiła nazwę. Silne Inteligentne Kobiety. W skrócie SIK.

mnie bardziej dziwi, że ona jest promowana jako obronczyni państwa prawa. Banka która regularnie i długo kradła czyjeś teksty... Jak mało wyobraźni trzeba mieć by obsadzać ją w takiej roli, kiedy sprawa jest dość znana i dobrze opisana?
Awatar użytkownika
o

o Pią Wrz 20, 2019 8:38 am

"Jacy" napisał(a): Sporo niemiłych głosów tutaj, ale mam podobne odczucie. Takich pomysłów było już mnóstwo, po roku/dwóch latach okazywało się, że nie ma ani pieniędzy, ani ciekawego produktu, ani społeczności. Bo produkt obroni się tylko treściami, a tych, jak widzę, nie ma?

Pani Elizo, rozejrzy się pani dookoła, a znajdzie pani w otoczeniu projekty, które wypaliły. Zainwestuje pani swój czas i za trzy do pięciu lat inwestorzy sami przyjdą. Bo taki jest czas potrzebny na solidną realizację założenia, sam pomysł to ledwie 0,1 procent sukcesu.

Mówię z doświadczenia.

prubuje uszczknąć trochę sławy Sekielskiego, tyle, że to nie ten kaliber osobowy.
Awatar użytkownika
ddb

ddb Pią Wrz 20, 2019 8:44 am

Proponuję zmienić pracę i postarać się o kredyt 😂😂😂
Awatar użytkownika
?

? Pią Wrz 20, 2019 8:46 am

Pół miliona na nagrania jakims pewnie EOSem, albo nawet komórką przemyśleń pani ktora nie ma pracy?
Za pół miliona mozna kupic mieszkanie w Warszawie. Na Targówku nawet dwa. Moze warto postawic sprawe jasno?
Awatar użytkownika
Życie minęło jak z bicza strzelił a w ZUSie 230 żłotych składki

Życie minęło jak z bicza strzelił a w ZUSie 230 żłotych składki Pią Wrz 20, 2019 8:50 am

"ddb" napisał(a): Proponuję zmienić pracę i postarać się o kredyt 😂😂😂
pod warunkiem, ze cos sie potrafi, albo przynajmniej ma kondycje do odukurzaniia 2,000 m2 wykładziny w biurowcu
Awatar użytkownika
az

az Pią Wrz 20, 2019 8:52 am

"o" napisał(a):
"Jacy" napisał(a): Sporo niemiłych głosów tutaj, ale mam podobne odczucie. Takich pomysłów było już mnóstwo, po roku/dwóch latach okazywało się, że nie ma ani pieniędzy, ani ciekawego produktu, ani społeczności. Bo produkt obroni się tylko treściami, a tych, jak widzę, nie ma?

Mówię z doświadczenia.

prubuje uszczknąć trochę sławy Sekielskiego, tyle, że to nie ten kaliber osobowy.

PrÓbuje. Przepraszam.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość