WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xyz

Re: Emeryci w nowym reality show TVP1 „Sanatorium miłości”. Prowadzącą Marta Manowska

xyz Śro Gru 05, 2018 11:49 am

Autorski program? Nie wierzę, by ludzie zajmujący się w TV formatami nie słyszeli o formacie Hotel Romantiek.
Ładnie to tak?
Awatar użytkownika
Baa

Re: Emeryci w nowym reality show TVP1 „Sanatorium miłości”. Prowadzącą Marta Manowska

Baa Nie Sty 06, 2019 4:15 pm

"Nat" napisał(a): TVP idzie śladem "Rolnika", czyli bliżej zwykłego życia. I bardzo dobrze. Ile można oglądać celebrytów, którzy gotują, podróżują, robią sobie operacje, maseczki, ogródki, mieszkania i fryzury. Ile można mamić się złudzeniami, że świat to piękni, młodzi i z sukcesami. Przed ekranami siedzą teraz najczęściej ludzie starsi. Brawo dla TVP, że nie boi się iść w tak niekomercyjny target.

Popieram. Wszedzie w mediach mlodzi i piekni. A starsi ludzie chca przeczytac i obejrzec historie, ktore ich dotycza.
Awatar użytkownika
ALINKA

ALINKA Pon Sty 28, 2019 10:45 pm

Co za badziewie, stare raszple i pryki, które uwierzyły w swój "talent i urodę" !
I to ma być telewizja misyjna, na to płacimy abonament ?
Gdzie teatr, kultura, dobre filmy ?
Telewizja misyjna, ma kształtować gusty widzów i prostaków windować do góry a nie ciągnąć widza wykształconego, wymagającego w dół do piziomu prostaka.
Awatar użytkownika
niki

niki Sob Lut 02, 2019 12:19 am

"MARKETER" napisał(a): "Sanatorium miłości"......... I pomyśleć, że na taki chłam idą pieniądze podatników......... a na służbę zdrowia, czy walkę ze smogiem to nie ma.
ok, ale chyba ci się budżety pomyliły ;) A propos smogu, jeździsz autem czy komunikacją publiczną? Jeśli palisz w piecu to czym? Kupujesz tony plastiku, czy starasz się go unikać? Bo od siebie trzeba zacząć. Ale pełna zgoda, że od państwa też trzeba wymagać.
Awatar użytkownika
Ania

Ania Nie Lut 10, 2019 11:16 pm

Przełączyłam, chyba nieszczęśliwie na jedynkę i niestety był ten program Sanatorium miłości. Nie jestem najmłodsza osobą, ale uważam, że producent i osoba prowadząca powinni się wstydzić. Znając życie tak się nie zadzieje. Jestem oburzona, że na takie programy idą nasze podatki i opłaty za telewizję.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości