WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin

Emitel zakończył wdrażanie MUX-8. Jego zasięg przekroczył 97 proc. populacji Polski

Marcin Czw Lip 13, 2017 5:46 am

Tak to jest jak TVP lekką ręką otrzymuje cały multipleks dla siebie (MUX3), a inni prywatni chcą nadawać i nie mogą bo nie mają gdzie. TVP powinna płacić kary za brak swoich stacji w MUX 8. W normalnym kraju osoby odpowiedziale by już siedziały! Kurski każdemu z nas śmieje sie w twarz i straszy kolejnymi podatkami za pokazywanie swojej glupoty w telewizji.
Awatar użytkownika
daro

Re: Emitel zakończył wdrażanie MUX-8. Jego zasięg przekroczył 97 proc. populacji Polski

daro Czw Lip 13, 2017 8:59 am

Gdzie te tvp sport co kurski obiecał. Czeska tv publiczna ma kanał sportowy w naziemnej cyfrowej a my za co płacimy abonament ?
Awatar użytkownika
crew

Re: Emitel zakończył wdrażanie MUX-8. Jego zasięg przekroczył 97 proc. populacji Polski

crew Czw Lip 13, 2017 10:30 am

Czyżby Polsat Sport News miał wrócić do nadawania w Naziemnej? Czy poprostu się machneliście i przez pomyłkę napisaliście zamiast Super Polsat Polsat Sport News?
Awatar użytkownika
Trybunał.

Trybunał. Czw Lip 13, 2017 2:15 pm

...a to ciekawe,w ubiegłym roku kupiłem antenę do odbioru NTC i do czerwca w tym roku miałem wszystkie kanały z tych czterech mux-ów,teraz z ósemki jest tylko szatkowanie albo nie ma wcale sygnału,nie pomaga żadne ustawienie anteny,u sąsiadów jest podobny problem,sąsiedzi mają różne anteny,czy tak ma wyglądać zasięg sygnału mux-8?
Awatar użytkownika
PR.L.24

PR.L.24 Czw Lip 13, 2017 2:41 pm

"daro" napisał(a): Gdzie te tvp sport co kurski obiecał. Czeska tv publiczna ma kanał sportowy w naziemnej cyfrowej a my za co płacimy abonament ?

Nie licz na to. Na kanale sportowym nie bardzo jest jak propagandę dobrej zmiany wepchnąć, a dla TVPiS tylko to się teraz liczy.
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Lip 14, 2017 12:00 am

"Trybunał." napisał(a): ...a to ciekawe,w ubiegłym roku kupiłem antenę do odbioru NTC i do czerwca w tym roku miałem wszystkie kanały z tych czterech mux-ów,teraz z ósemki jest tylko szatkowanie albo nie ma wcale sygnału,nie pomaga żadne ustawienie anteny,u sąsiadów jest podobny problem,sąsiedzi mają różne anteny,czy tak ma wyglądać zasięg sygnału mux-8?

To, że kupiłeś antenę to jedno, a to czy ta antena się nadaje w Twojej lokalizacji to drugie , mux 8 bywa nadawany w odwrotnej polaryzacji, a nawet i z innego miejsca niż pozostałe muxy więc jaką masz lokalizację?
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Pon Lip 17, 2017 11:19 am

Pitu, pitu - ten zasięg to czysta teoria. Nawet jeżeli polaryzacja się zgadza to bardzo często trzeba i tak innej anteny dla odrębnego kierunku.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Wto Sie 08, 2017 2:50 pm

Ja w Wąbrzeznie(kuj-pom)wogole nie mam sygnalu z MUX8.Antene mam ustawiona na Ilawa/Kisielice,ktory to nadajnik ma tylko 6 kW mocy,a Bydgoszcz/Trzeciwiec ma 20 kW i tez nie mozna odbierac.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Sob Wrz 09, 2017 7:57 am

Niniejszym informuje,ze juz mam kanaly z MUX8 z nadajnika Ilawa/Kisielice i czekam na nastepne z TVP.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości