[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Empik likwiduje księgarnie Mole Mole, zwolniono prawie 100 osób

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
jd

Empik likwiduje księgarnie Mole Mole, zwolniono prawie 100 osób

jd Pon Maj 04, 2020 5:20 pm

Empik dysponując rozpoznawalną marką otwierał takie cuda? Wydaję się to głupie, ale ja się nie znam.
Awatar użytkownika
i

Re: Empik likwiduje księgarnie Mole Mole, zwolniono prawie 100 osób

i Pon Maj 04, 2020 6:40 pm

"jd" napisał(a): Empik dysponując rozpoznawalną marką otwierał takie cuda? Wydaję się to głupie, ale ja się nie znam.

nie masz pojęcia jak działa rynek. przejęli matras, otworzyli pod inną nazwą mniejsze księgarnie (a nie wielkie salony ze wszystkim jak empik) i tym samym przejęli kolejny procent rynku
Awatar użytkownika
lol

lol Pon Maj 04, 2020 7:42 pm

"i" napisał(a):
"jd" napisał(a): Empik dysponując rozpoznawalną marką otwierał takie cuda? Wydaję się to głupie, ale ja się nie znam.

nie masz pojęcia jak działa rynek. przejęli matras, otworzyli pod inną nazwą mniejsze księgarnie (a nie wielkie salony ze wszystkim jak empik) i tym samym przejęli kolejny procent rynku

Tak, przejęli.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Pon Maj 04, 2020 10:48 pm

30 lat polskiego kapitalizmu i już 4 kryzys w tym czasie - nieźle. Komuno wróć!
Awatar użytkownika
Qwert

Qwert Wto Maj 05, 2020 12:01 am

Wiadomo w jakich punktach Empik likwiduje swoje sklepy?
Awatar użytkownika
Ariadna

Ariadna Wto Maj 05, 2020 3:16 am

Czasem opłaca się mieć mniejszy, nieco droższy sklep pod inną marką., żeby Ci co nie lubią Empiku, mogli kupić w Empiku, nawet o tym nie wiedząc.
Awatar użytkownika
WirtualnyWydawca.pl

WirtualnyWydawca.pl Wto Maj 05, 2020 9:27 am

Dzień dobry,
uprzejmie informuję, że pierwszym serwisem, który poinformował o likwidacji sieci księgarń Mole Mole jest Wirtualny Wydawca. Informacja o tym ważnym dla rynku książki wydarzeniu, ukazała się na naszym portalu branżowym www.wirtualnywydawca.pl - 24 kwietnia br. Business Insider nie był więc pierwszym medium informującym o likwidacji Mole Mole. Będziemy wdzięczni za poinformowanie czytelników o tym fakcie.
Z poważaniem,
Jolanta Włodarczyk
Redaktor Naczelny
www.wirtualnywydawca.pl
Awatar użytkownika
Maciej_64

Maciej_64 Wto Maj 05, 2020 11:51 am

"Qwert" napisał(a): Wiadomo w jakich punktach Empik likwiduje swoje sklepy?

Mysłowice - empik w Quick Parku, Katowice - empik i mole mole w Silesia Center
Awatar użytkownika
MAJAMI

MAJAMI Czw Lip 30, 2020 9:09 am

Ciekawe ile głomby z Empika stracą a forsy i klijentów bo w MOLE MOLE były tańsze książki niż Empiku i ja w MOLE MOLE wolałem kupować książki lepiej niech się przyznają że chcieli zlikwidować konkurencje a nie że Mole Mole były nie rozwojową księgarnią
Awatar użytkownika
savvy

savvy Wto Sie 18, 2020 8:49 pm

Prosektoryjne oświetlenie, biurowe meble, ciasno, nazwa i żółte logo kojarzące się z margaryną, a nie książkami. Bezużyteczny wymysł - to nie mogło się udać. A może miało się nie udać.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości