WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Kindzia

Empik wprowadza czytnik Empik GoBook. 6 cali ekranu i 8 GB pamięci za 549 złotych

Kindzia Wto Gru 14, 2021 10:13 am

Trzymajcie mnie bo lecę i wszyskie wykupie!!!
A nie,...przecie Kiiindddle Papperrrwhite kosztuje 279 zł...
Awatar użytkownika
Miros

Re: Empik wprowadza czytnik Empik GoBook. 6 cali ekranu i 8 GB pamięci za 549 złotych

Miros Wto Gru 21, 2021 12:59 am

Jak coś to polecam kupować ebooki w Publio, jakbyście nie chcieli się bawić w abonamenty. Czasami niektóre pozycje nie są w nich dostępne więc można sobie tak dokupowywać, ja to od 3 msc nie mam abonamentu i raczej dobrze mniej wydawać.
Awatar użytkownika
Jacek

Re: Empik wprowadza czytnik Empik GoBook. 6 cali ekranu i 8 GB pamięci za 549 złotych

Jacek Wto Gru 21, 2021 12:40 pm

Wolę kupić ebooka, wysłać na Kindle i mieć na własność, wracam kiedy chcę, nie muszę płacić co miesiąc haraczu.
Polecam księgarnię Publio. Mają wszystko, nie to co empik, czy inne serwisy subskrypcyjne, i ceny często bardzo mocno promocyjne.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Śro Sty 05, 2022 11:13 am

Widzę, że sporo osób poleca Publio i wcale się nie dziwię - ostatnio przekonałem się do nich po zakupie czytnika, zdecydowanie warto :)
Awatar użytkownika
bart

bart Czw Sty 13, 2022 3:29 pm

"Bartek" napisał(a): Widzę, że sporo osób poleca Publio i wcale się nie dziwię - ostatnio przekonałem się do nich po zakupie czytnika, zdecydowanie warto
ja nie znam ich. tam ebooki tylko mają?
Awatar użytkownika
Karmin

Karmin Pon Sty 17, 2022 11:05 pm

"bart" napisał(a):
"Bartek" napisał(a): Widzę, że sporo osób poleca Publio i wcale się nie dziwię - ostatnio przekonałem się do nich po zakupie czytnika, zdecydowanie warto
ja nie znam ich. tam ebooki tylko mają?

Nie, mają też audiobooki i nawet chyba teraz mają promocje na wszystkie audiobooki z tego co na stronie widziałem.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości