[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Energy Jet. W sieci socjalnej ?

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące mediów społecznościowych

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Sophoclex

Energy Jet. W sieci socjalnej ?

Sophoclex Czw Cze 13, 2013 12:55 am

Czy mozliwe, że ktoś kontroluje na zasadzie mindshare to o czym myślimy ? Mam na myśli energy jet i ten cały szum w sm. Czasami się zastanawiam czy to ja już mam nierówno na podsufitce, czy rzeczywiście ktoś chce żebym widział wszędzie energy jet. No taką sytuację widzę w sm teraz. :twisted:
Awatar użytkownika
Gość

Re: Energy Jet. W sieci socjalnej ?

Gość Czw Cze 13, 2013 9:02 am

ha energy jet opanował świat
Awatar użytkownika
nju

nju Czw Cze 13, 2013 12:49 pm

gdzie widziales energy jet w sm??
Awatar użytkownika
wroko

wroko Czw Cze 13, 2013 12:58 pm

nie widziałem jet energy w sieci socjalnej bo czegos takiego nie ma. sieć socjalna t bardziej siec zasiłków dla bezrobotnych;p
Awatar użytkownika
pikej

pikej Pią Cze 14, 2013 1:00 pm

energy jet teraz w telewizorni kręci hula hopem a nie w sm
Awatar użytkownika
aldzazira

aldzazira Wto Cze 25, 2013 11:49 am

dobrze zaplanowali sobie akcję. myślę, żeby nawet magisterkę z tego napisać, bo piszę o celebrity endoorsment w reklamie.
Awatar użytkownika
rabatek

rabatek Pią Cze 28, 2013 3:15 pm

a widzieliście TO: http://www.youtube.com/watch?v=QyIPLEetM4k masakra:/
Wróć do Social Media

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość