WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ROczeK
 

Era i RMF FM ???

ROczeK Pon Gru 06, 2004 10:31 am

Ważne,że nagrody są fajne :)
Awatar użytkownika
ROMAN NOWAK
 

RMF jest tubą PO

ROMAN NOWAK Wto Gru 07, 2004 12:26 pm

rmf jest tubą partii Rokity. W swych ,,faktach" głównie skupia się na odsądzaniu od czci i wiary SLD. Nie ucieka sie przy tym do kłamst i maniupulacji. O ile SLD jest przez radyjko dyskryminowane to partia Jana Władyslawa Rokity jest wynoszona na piedestał. RMF posówa się nawet do promowania programu zbiegów z AWS-UW. Nalepszym przykładem jest akcja rozprogowania obnizki podatku dla krezusów finansowych czyli tzw. ,,podatku liniowego". Jeśli ktoś chce słuchać kłamst i insynuacji, których celem jest wprowadzenie go w bład powinnień radio nastawiać na tę krakowską stacyjkę.
Awatar użytkownika
kicek
 

Do Pana Nowaka

kicek Wto Gru 07, 2004 2:48 pm

Panie Nowak a białych myszek Pan czasem nie widzi ?
Radzę poszukać dobrego specjalisty (koniecznie z czerwonym rodowodem).
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
artur
 

Do Romana Nowaka

artur Wto Gru 07, 2004 11:06 pm

Drogi Panie coś mi się wydaje że Panu brakuje piątej klepki.Szkoda mi Pana! A co do Pana wypowiedzi to pomijam fakt że w artykule chodziło o konkurs,a nie o program"fakty". Na marginesie chodziło Panu chyba o Jana Maria Rokita, bo chyba nie o Władysława? Pozdrawiam i proponuję Panu skontaktować się z lekarzem,może będzie w stanie jeszcze Panu pomóc.Trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
dawid
 

DO PANA ROMANA

dawid Wto Gru 07, 2004 11:31 pm

PAŃSKIE WYPOWIEDZI ŚWIADCZĄ O PANU, JEST PAN STRASZNIE PRYMITYWNY! JEŻELI NIE SŁUCHA PAN TEJ STACJI TO JAK W OGÓLE MOŻE PAN SIĘ WYPOWIADAĆ NA JEJ TEMAT? SŁUCHA PAN PEWNIE KONKURENCJI I JEST PAN WŚCIEKŁY,ŻE RADYJKO ZET NIE MOŻE I PEWNIE NIGDY NIE DOGONI RADIA RMF FM. TAKIE WYPOWIEDZI JAK PAŃSKA ŚWIADCZĄ O PANA KULTURZE I KULTURZE SŁUCHACZY RADIA ZET. DODAM TYLKO ŻE POWINIEN PAN WSTĄPIĆ W SZEREGI SLD, (A MOŻE PAN JUŻ W NICH JEST?) , MOŻE UDA SIĘ PANU PRZY OKAZJI COŚ PRZEKRĘCIĆ! POZDRAWIAM WAS TOWARZYSZU NOWAK
Awatar użytkownika
ROMAN NOWAK
 

ODPOWIADAM IDIOTOM

ROMAN NOWAK Czw Gru 09, 2004 11:52 am

oczywiście, że eremef jest medium przedstawiającym różne informacje w sposób tendencyjny. Eksponuje ich pewne aspekty a pomija inne. Naprzykład nieprawdą jest iż 231 osób niedawno poparło raport Ziobry. cytat,, 231 posłów uznało, że Ziobro ma rację". To nieprawda. 231 stwierdziło jedynie,że procedura wyłonienia raportu w tak zwanej aferze Rywina już w czerwcu uległa zakończeniu. Co oczywiście nie oznacza, że ci co tak zagłosoali popierają tezy tegoż raportu. SDPL Marka Borowskiego jest i była przeciwna temu raportowi. Eremef oczywiście skłamał. Można było usłyszeć, że Oleksy został Marszałkiem Sejmu gdyż poparli go aferzyści zgrupowani w partii Jagielińskiego i nieoczekiwanie z sali wyszło 2 posłów Samoobrony. To prawda. Ale mimo tych faktów Olesky nie uzyskałby większości gdyby nie zadziwiająca absencja aż 12 posłów ,,niegdy nie rządzącej"(cha cha też cytat) PO. Kiedyś słyszałem jak odsądzano od czci i wiary Jagielińskiego bo partie zmienia jak rękawiczki. Ale , że Rokita przeskakuje z partyjki do partyjki tego już w eremefie nie mówiono. KIlka dni temu w związku z aresztowaniem męża posłnki SLD A.Jakubowskiej od czci i wiary odsądzano tę formacje. Jaki mąż Jakubowskiej ma zwązek z SLD ... nie wiadomo.Trudno tak naprawdę znależć dzień bez insynuacji i pomówień. A poza tym, skandalem jest, iż przedstawiciele niektórych partii wogóle nie są zapraszani do przeprowazenia wywiadu. Przez 3 lata obecności w Sejmie ani razu nie przeprowadzono wywiadu z Lepperem, a Giertych zaczął być zapraszany niedawno w związku
z orlenowską komisją. .
W mojej opinii wszystkie partii polityczne powinny być traktowane identycznie. Jesli uważacie, że powinno być inaczej to won do Korei Północnej. Zwolenników totalitaryzmu nam nie trzeba.
Awatar użytkownika
ROMAN NOWAK
 

CO DO ROKITY(OKP,UD,UW,SKL,AWS,PO)

ROMAN NOWAK Czw Gru 09, 2004 12:09 pm

co do Rokity to sam przyznał w jednym z wywiadów prasowych, bodajże dla ,,Super Expressu: iz na drugie ma Władysław a nie Maria. Marią posługiwał się kłamczuszek nielegalnie, dla ozdoby.
rok 1997. kampania AWS.
zAWSze Wolność,Rodzina,Polska. Jan Maria Rokita.
przez 4 lata rządów AWS-UW( do UW należeli inne pieszczochy eremefu np. Gilowska, Tusk, Lewandowski) tempo wzrostu gospodarczego spadło z 7,5% do 0,2% a bezrobocie wzrosło z 1,8 mln do powyżej 3 milionow. Szkoda, że ludzie tak szybko to zapomnieli.
Awatar użytkownika
david
 

Idioci to sluczhacze rmf nie Zetki !!!!

david Czw Gru 09, 2004 8:25 pm

Idioci to sluczhacze rmf nie Zetki !!!! Jak slysze takiego idiote dawida to mnie krew zalewa! Z checia bym mu wyjebal w ten brudny ryj!!!
Awatar użytkownika
david
 

Idioci to sluchacze rmf nie Zetki !!!!

david Czw Gru 09, 2004 8:25 pm

Idioci to sluczhacze rmf nie Zetki !!!! Jak slysze takiego idiote dawida to mnie krew zalewa! Z checia bym mu wyjebal w ten brudny ryj!!!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości