WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Problemy, pytania, dyskusje, nowości, ...

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
tkt

tkt Czw Kwi 03, 2008 10:12 am

To jest skandal. Jasne, wiem, że kupili produkt i zamierzają na tym zarobić, ale przynajmniej mecze Polaków powinni dać na otwartym kanale. Podobna praktyka przy okazji MŚ 2006 w piłce nożnej i siatkówce zapewniła Polsatowi duży mir wśród polskich kibiców i telewidzów.

Mierzi mnie, gdy myślę o tym, że historycznego turnieju z udziałem Polaków nie będzie można zobaczyć w otwartym, ogólnodostępnym kanale. Ale cóż, takie prawa rynku...

-----
Link do komentowanego artykułu:<br /><a href="http://www.wirtualnemedia.pl/article/2287056_Euro_2008_tylko_w_Cyfrowym_Polsacie.htm">Euro 2008 tylko w Cyfrowym Polsacie</a>
Awatar użytkownika
mac lodz

mac lodz Czw Kwi 03, 2008 3:49 pm

ja nie mam cyfrowego polsatu ale uwazam ze mają racje tvp chciało by wszystko za darmo a kase dla siebie jak najwieksza polsat wolał wiecej wydac i ma teraz prwo do czego tylko chce a mysle ze zarobi na euro bardzo duzo
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Kwi 03, 2008 5:15 pm

Stop, stop.
Prawo UEFA i umowa, którą Polsat zawarł kupując ME nakazują pokazywanie meczów własnej reprezentacji w otwartym kanale. W większości krajów będą to kanały telewizji publicznych, u nas kanały Polsatu. No ale cóż, nie od dziś wiadomo, że Korzeniowski nic nie robi na Woronicza.

Hasło, że ME będą tylko w Cyfrowym Polsacie to "chłyt marketingowy" ;)
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Kwi 03, 2008 5:15 pm

Stop, stop.
Prawo UEFA i umowa, którą Polsat zawarł kupując ME nakazują pokazywanie meczów własnej reprezentacji w otwartym kanale. W większości krajów będą to kanały telewizji publicznych, u nas kanały Polsatu. No ale cóż, nie od dziś wiadomo, że Korzeniowski nic nie robi na Woronicza.

Hasło, że ME będą tylko w Cyfrowym Polsacie to "chłyt marketingowy" ;)
Awatar użytkownika
Rybak

Rybak Czw Kwi 03, 2008 5:28 pm

Bardzo dobrze. TVP nie zna się na sporcie i to najgorsza tv pod tym względem chociaż tvn też nie za dobry(Magazyn OE chociażby). Ja mam wszystkie Polsaty na kablówce i spokojnie sobie obejrze wszystkie mecze:) A i oby Polsat odzyskał prawa do Ligi Mistrzów bo żadna stacja nie pokaże jej tak dobrze jak Polsat Sport...
Awatar użytkownika
Kibic

Kibic Pią Kwi 04, 2008 4:41 pm

Polacy mistrzami Europy - w zaciskaniu kciuków.
Awatar użytkownika
George

George Czw Kwi 17, 2008 6:20 pm

Na szczęście nie jestem uzależniony i mam to gdzieś. Właśnie zrezygnowałem z polsat sport ekstra i niedługo zrobię to z całym polsatem.
Wróć do Cyfrowy Polsat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość