[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ewa Kasprzyk w reklamie Agata Meble pozwoli marce poszerzyć grupę docelową (opinie)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nick

Ewa Kasprzyk w reklamie Agata Meble pozwoli marce poszerzyć grupę docelową (opinie)

nick Nie Sie 09, 2020 5:44 pm

Skoro już Ewa Kasprzyk jest zaangażowana w kampanię tej marki, to musi paść "Marian, tu jest jakby luksusowo". Dziwie się, że jeszcze nikt tego nie wykorzystał.
Awatar użytkownika
ilonakaminska80

Re: Ewa Kasprzyk w reklamie Agata Meble pozwoli marce poszerzyć grupę docelową (opinie)

ilonakaminska80 Pon Sie 10, 2020 10:23 am

wg mnie agata ma bardzo złe opinie wśród kupujących - widać to na ich profilu fb... próbują ocieplić wizerunek po covidzie jednak slabo to wychodzi... ludzie stawiają na mniejsze marki, które wywiązują się z umów :)
https://www.mirjan24.pl/
Awatar użytkownika
Kolos

Re: Ewa Kasprzyk w reklamie Agata Meble pozwoli marce poszerzyć grupę docelową (opinie)

Kolos Pon Sie 10, 2020 9:57 pm

Wciągnięcie Pani Ewy Kasprzyk do kampanii reklamowej Agaty Meble to był strzał w dziesiątkę, widać ewidentnie nutę świeżości w reklamie. Co do zakupów w Agata Meble(Nowy Sącz) kupowałem tam kilkakrotnie meble i muszę przyznać że jest to bardzo dobry sklep z bardzo dobrą obsługą, na dodatek brakuje go w okolicach Tarnowa.
Awatar użytkownika
Normalnie ja

Normalnie ja Wto Sie 11, 2020 9:34 pm

Pracownicy to dopiero są zadowoleni firma obniżyła zdecydowanie pensje pisząc "bedzie ciężko trzymajmy się razem" Pracownicy na to poszli bo skoro taka bieda to pomóżmy pracodawcy będziemy mieć pracę będziemy fair ......... Żebyście widzieli teraz te miny bo do wypłaty nic nie odrzucono ale na reklamę kasa się znalazła PARODIA
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości