WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Angie

Re: EZO TV w iTV

Angie Wto Sty 22, 2013 3:37 pm

Faktycznie to jedno wielkie sianie zametu i granie na psychice wrazliwych osob.
Awatar użytkownika
sic

sic Śro Sty 23, 2013 3:06 pm

Piszę tutaj, bo nie mam z kim sie tym podzielić, otóż jestem bardzo rozczarowana i rozgorzyczona. Wczoraj tj 22.01.2013 był progdarm z Panią Magdaleną, napisałam 3 sms i otrzymałam sztampowe bzdury o gaszeniu świec na które niby miałam dlaje odpowiadać - oczywiście za dodatkową opłatą :!: , sms oczywiscie nie dotarł do Pani Magdaleny. Jest mi przykro i czuję się wykorzystana i oszukana. Prosze napisac na wizji,pod nr telefonu,że tylko niektóre smsy są brane na poważnie, o ile wogóle całe te smsy to nie jest jedna wielka ściema :(
Awatar użytkownika
Petra

Petra Nie Sty 27, 2013 1:00 am

Moje doświadczenie z tym programem niech będzie ostrzeżeniem dla tych, którzy podobnie jak ja zamierzają wysłać sms-a. Zrobiłam to tylko jeden raz i w następstwie tej głupoty, podyktowanej zachęcaniem wróżbity -wysłałam sms-a z jednym pytaniem. Oczywiście odpowiedźi nie otrzymałam na wizji ! Od tamtej pory otrzymywałam z tego programu kilka sms-ów dziennie. Po kilku dniach sprawdziłam stan konta mojego telefonu i okazało się, że z 98 zł. zostało 2.60 zł. To oznacza, że za przysłane sms-y pobierano pieniądze bez mojej zgody z mojego konta .Następstwem mojej przygody- czytaj: głupoty z ITV Ezo, było kupno nowego telefonu z nowym numerem. Ten telefon zatrzymam jako dowód, na wypadek pozwu zbiorowego, który wcześniej, czy później dla wydawcy programu stanie się faktem dokonanym.
Awatar użytkownika
IVET

IVET Nie Lut 03, 2013 7:48 pm

POTWIERDZAM POPRZEDNIE WPISY DOTYCZĄCE SMSÓW WYSYŁANYCH DO EZO TV. WIELOKROTNIE WYSŁAŁAM SMS-Y GŁÓWNIE DO WRÓŻBITY MACIEJA, KTÓRY JAK WIDAĆ NIE MA OPORÓW CO DO WŁASNEJ REKLAMY. NIGDY MÓJ SMS NIE ZOSTAŁ ODCZYTANY NA WIZJI, NATOMIAST ... Z GŁUPAWYM USMIECHEM INFORMUJE WIDZÓW, ZE NIE MA SMS-ÓW, LUB ŻE NA WSZYSTKIE SMS-Y ODPOWIEDZIŁ. W DRODZE ZWROTNEJ OTRZYMAŁAM GŁUPAWE ODPOWIEDZI, CZASEM NAWET NIE MAJACE ZWIAZKU Z ZADANYM PYTANIEM. PRZESTRZEGAM PRZED EZO TV.
Awatar użytkownika
polangel@op.pl

polangel@op.pl Śro Lut 06, 2013 4:16 pm

gosia napisał(a):telefonowałam wiele razy, wydałam kupę kasy i żadna z przepowiedni nie sprawdziła się, czuję się oszukana i naciągnięta na koszty. Cały czas otrzymuję sms z ofertami w różnych cenach. Krótko mówiąc dla mnie to naciąganie , odradzam..
EZO TV w iTV napisał(a):
ewa napisał(a):no tak oszustwo ludzie sie naciagaja ja tez\ ic mi sie nie sprawdziło niecierpie wrózbity zefira jest beznadziejny naciagacze

Witajcie..sama jestem wróżką .Od dziecka miałam kontakt z duchami..nie robiłam żadnych kursów..teraz robię ponieważ wymaga się tego od współpracujących ezoteryków.Będąc w rozmowach w toku,,,tytuł Pogawędki z umarłymi były osoby po kurasach jasnowidzenia, itd.żadna z tych osób nic nie powiedziała..a w holu przed nagraniem uznawali się za gwiazdy skupione na swojej mocy:)Ja przedyskutowałam z pracownikami TVN wiele tematów..w sprawie ich życia..wszystko było trafione..a na plan weszłam naprawdę zmęczona po 7 godzinach i też Sylwi powiedziałam co chciała usłyszeć..chociaż nie do końca bo nie da się zmusić duszy do przyjścia na ziemię w celu konkretnym..Mam swoich klientów na całym świecie stałych..Często rodzi się prawdziwa Przyjaźń między nami .Współpracuję z ludzmi na Ukrainie, w Polsce ,Niemczech i naprawdę nie wszyscy mają kursy a doświadczenie i wielki szacunek..Sama też pisałam eski do wróżek,dzwoniłam i nic mi się nie sprawdza wciąż ta sama śpiewka tylko inne osoby..Oczyszczanie,bajery..to wszystko marketing,...przyciąganie dla kasy..Wiadomo pieniądz jest ważny ale nie za wszelką cenę zdzieranie..Nagle wszyscy mają klątwy,złe związki ,kłopoty....Mój nr 721865358 ...

Justyna, czy ten posty jeszcze ktoś czyta
Awatar użytkownika
polangel@op.pl

polangel@op.pl Śro Lut 06, 2013 4:18 pm

gosia napisał(a):telefonowałam wiele razy, wydałam kupę kasy i żadna z przepowiedni nie sprawdziła się, czuję się oszukana i naciągnięta na koszty. Cały czas otrzymuję sms z ofertami w różnych cenach. Krótko mówiąc dla mnie to naciąganie , odradzam..
EZO TV w iTV napisał(a):
ewa napisał(a):no tak oszustwo ludzie sie naciagaja ja tez\ ic mi sie nie sprawdziło niecierpie wrózbity zefira jest beznadziejny naciagacze

Witajcie..sama jestem wróżką .Od dziecka miałam kontakt z duchami..nie robiłam żadnych kursów..teraz robię ponieważ wymaga się tego od współpracujących ezoteryków.Będąc w rozmowach w toku,,,tytuł Pogawędki z umarłymi były osoby po kurasach jasnowidzenia, itd.żadna z tych osób nic nie powiedziała..a w holu przed nagraniem uznawali się za gwiazdy skupione na swojej mocy:)Ja przedyskutowałam z pracownikami TVN wiele tematów..w sprawie ich życia..wszystko było trafione..a na plan weszłam naprawdę zmęczona po 7 godzinach i też Sylwi powiedziałam co chciała usłyszeć..chociaż nie do końca bo nie da się zmusić duszy do przyjścia na ziemię w celu konkretnym..Mam swoich klientów na całym świecie stałych..Często rodzi się prawdziwa Przyjaźń między nami .Współpracuję z ludzmi na Ukrainie, w Polsce ,Niemczech i naprawdę nie wszyscy mają kursy a doświadczenie i wielki szacunek..Sama też pisałam eski do wróżek,dzwoniłam i nic mi się nie sprawdza wciąż ta sama śpiewka tylko inne osoby..Oczyszczanie,bajery..to wszystko marketing,...przyciąganie dla kasy..Wiadomo pieniądz jest ważny ale nie za wszelką cenę zdzieranie..Nagle wszyscy mają klątwy,złe związki ,kłopoty....Mój nr 721865358 ...

Justyna, czy ten posty jeszcze ktoś czyta
Awatar użytkownika
Paulina

OSZUST MACIEJ EZO TV

Paulina Pią Lut 08, 2013 11:06 pm

Wpuściliście do telewizji EZO TV oszusta MACIEJA to jest początek końca tej telewizji!!!
Awatar użytkownika
Brak odpowiedzi na smsy z ezo tv

Brak odpowiedzi na smsy z ezo tv Pią Lut 08, 2013 11:09 pm

Telewizja EZO TV kasuje pieniądze za smsy, a nie odpowiada na smsy czyli KRADNIECIE NASZE PIENIĄDZE!!!
Awatar użytkownika

Brak odpowiedzi na smsy z ezo tv Pią Lut 08, 2013 11:10 pm

Telewizja EZO TV kasuje pieniądze za smsy, a nie odpowiada na smsy czyli KRADNIECIE NASZE PIENIĄDZE!!!
Awatar użytkownika

Brak odpowiedzi na smsy z ezo tv Pią Lut 08, 2013 11:14 pm

WRÓŻBITA MACIEJ TO OSZUST!!!telewizja EZO TV nie odpowiada na smsy i tym samym okrada widzów!!!
Awatar użytkownika

Brak odpowiedzi na smsy z ezo tv Pią Lut 08, 2013 11:15 pm

WRÓŻBITA MACIEJ TO OSZUST!!!telewizja EZO TV nie odpowiada na smsy i tym samym okrada widzów!!!
Awatar użytkownika
karol 3

karol 3 Sob Lut 16, 2013 12:41 pm

UWAGA HIENY !!!
Osoby zajmujące się ezoteryką i w ogóle "wiedzą tajemną" uważam za zrównoważone , bliskie sercu i chętnie służące pomocą innym potrzebującym. Natomiast to co wyprawiają PSEUDOWRÓŻBICI z EZO TV to chamy , naciągacze i oszuści. Chętnie naplułbym im w pysk. Jestem bioenergoterapeutą - mistrzem REIKI i znam zasady wykorzystywania sił natury i daru Boga , a oni to naciągacze i złodzieje. Dziwię się też telewizji , że pomaga im w tym procederze. Pewnie są tacy sami jak oni.UWAŻAJCIE na numery SMS zaczynające sie na 73 . . . .
Awatar użytkownika
karol 3

karol 3 Sob Lut 16, 2013 12:44 pm

UWAGA HIENY !!!
Osoby zajmujące się ezoteryką i w ogóle "wiedzą tajemną" uważam za zrównoważone , bliskie sercu i chętnie służące pomocą innym potrzebującym. Natomiast to co wyprawiają PSEUDOWRÓŻBICI z EZO TV to chamy , naciągacze i oszuści. Chętnie naplułbym im w pysk. Jestem bioenergoterapeutą - mistrzem REIKI i znam zasady wykorzystywania sił natury i daru Boga , a oni to naciągacze i złodzieje. Dziwię się też telewizji , że pomaga im w tym procederze. Pewnie są tacy sami jak oni.UWAŻAJCIE na numery SMS zaczynające sie na 73 . . . .
Awatar użytkownika
Zeta

Re: tbcrawmdp

Zeta Nie Lut 17, 2013 11:19 pm

Jak na osobę, która zajmuje się bioenergoterapią, sporo jest w Tobie pogardy i złości.

Tak się emocjonujecie, że ci wróżbici to oszuści a to iTV robi ludzi w konia, wszystko jest doskonale przemyślane i nastawione na zysk (przecież to biznes jak każdy inny), a wróżbici/pseudowróżbici wykonują zalecenia zgodnie z zapisami w swoich umowach. To jest sprzedaż usług, nic więcej. Usług lepszej lub gorszej jakości, bardziej lub mniej naciąganych. Coś jak telemarketing, niestety. Ci co są na wizji nie decydują o tym jakie sms są im dostarczane na biurko/wizję. Co dostaną (są tam jacyś techniczni asystenci) to na wizji przerabiają i jak skończą to proszą o więcej.
Zgadzam się, że to pic na wodę i żerowanie na ludzkiej słabości, wrażliwości oraz/i cierpieniu. Z drugiej strony dzwonią dorośli ludzie, którzy sami odpowiadają za własne czyny i finanse, którzy zwyczajnie szukają pocieszenia nawet gdyby było złudne. Jest popyt, jest podaż
A wiecie jak wyglądają rekrutacje na asystentów ezoterycznych? Biorą ludzi z łapanki. Każdy z nas mógłby siedziec gdzieś tam przy necie i odpowiadac na pytania. Wystarczy wyobraźnia, i jako takie wyobrażenie o ezoteryce.
Awatar użytkownika
kolobolo

Re: tbcrawmdp

kolobolo Pon Mar 18, 2013 10:45 am

Zeta napisał(a):Jak na osobę, która zajmuje się bioenergoterapią, sporo jest w Tobie pogardy i złości.

Tak się emocjonujecie, że ci wróżbici to oszuści a to iTV robi ludzi w konia, wszystko jest doskonale przemyślane i nastawione na zysk (przecież to biznes jak każdy inny), a wróżbici/pseudowróżbici wykonują zalecenia zgodnie z zapisami w swoich umowach. To jest sprzedaż usług, nic więcej. Usług lepszej lub gorszej jakości, bardziej lub mniej naciąganych. Coś jak telemarketing, niestety. Ci co są na wizji nie decydują o tym jakie sms są im dostarczane na biurko/wizję. Co dostaną (są tam jacyś techniczni asystenci) to na wizji przerabiają i jak skończą to proszą o więcej.
Zgadzam się, że to pic na wodę i żerowanie na ludzkiej słabości, wrażliwości oraz/i cierpieniu. Z drugiej strony dzwonią dorośli ludzie, którzy sami odpowiadają za własne czyny i finanse, którzy zwyczajnie szukają pocieszenia nawet gdyby było złudne. Jest popyt, jest podaż
A wiecie jak wyglądają rekrutacje na asystentów ezoterycznych? Biorą ludzi z łapanki. Każdy z nas mógłby siedziec gdzieś tam przy necie i odpowiadac na pytania. Wystarczy wyobraźnia, i jako takie wyobrażenie o ezoteryce.

Tak tutaj masz rację. Firmy, które zajmowały się kilka lat wstecz usługami stękających panienek, przeszły na wyciąganie kasy z tzw. wróżb. Początek nawet był taki, że panie odbierając połączenie nie wiedziały, czy mają stękać, czy czytać z gwiazd, czyli tzw. sufitu przyszłość człowieka. Najgorsze jest to, żę takie osoby, które uważają się za sławy typu pani Stawińska, czy "Maciej, najsłynniejszy wróżbita, jak sam o sobie mówi" firmują swoimi twarzami bzdurne sms-y wysyłane losowo z aplikacji. Pani Stawińska pracując tyle lat we wróżbach, nie ma stałej klienteli, tylko skacze z firmy do firmy i udaje gwiazdę.
Ale głupich nie brakuje, dalej wysyłajcie smsy, nie czytając opinii w necie, a widać macie do niego dostęp, skoro potraficie po fakcie się wyżalać
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości