WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
A....

Re: EZO TV w iTV

A.... Nie Kwi 07, 2013 12:33 pm

WROŻBITA MACIEJ TWIERDZI ,ŻE JEGO WROŻBY SIĘ SPEŁNIAJĄ W 100 PROCENTACH . SPRAWDZIŁAM I ŻADNA Z 3 WRÓŻB SIĘ NIE SPEŁNIŁA. JEŻELI CHODZI O CZAS ZDARZEŃ Z PRZESZŁOŚCI PRÓBOWAŁ WMÓWIC TO CO NIE ISTNIAŁO. PRZETESTOWAŁAM WIELE WRÓŻEK I ŻADNA WRÓŻBA SIĘ NIE SPRAWDZIŁA.
Awatar użytkownika
zenek paw

zenek paw Wto Kwi 16, 2013 8:18 pm

:lol: banda oszustów i tyle,wyciagają jedynie kase od ludzi-PRZESTRZEGAM!
Awatar użytkownika
ona81

ona81 Śro Kwi 24, 2013 9:45 pm

Bosheeee co za oszuści !!! Chcąc żeby odczytać smsa na wizji gówno prawda odpowiedzą ci wybiorczo jakieś matoły jakies bzdury,naciągacze i złodzieje!!!Żałuje że jestem taka naiwna!!!TERAZ MAJĄC MÓJ NR TEL.FAKTYCZNIE PRZEŚLADUJĄ MNIE CIĄGLE SMSAMI ŻEBYM IM WYSYŁAŁA CHAMSTWO !!!:((((
Awatar użytkownika
Ania1966

Ania1966 Pon Kwi 29, 2013 1:19 pm

EZO TV to wielka ściema. Wysyłając smsa ratunkowego za niemałe pieniądze na odpowiedz czekałam na wizjii a odpowiedż przyszła smsem nie wiadomo od kogo i na dodatek bez sensu. Osobiście wolę teraz Kosmicę i tam znajdujących się doradców. Jestem zawiedziona i rozżalona.
Awatar użytkownika
EZ

EZ Czw Cze 06, 2013 9:12 pm

Nękające Sms-y o treści: komornik, kraty, sąd, płacz itp.
Jeżeli jeszcze raz otrzymam taką wiadomość, sprawę skieruję do Prokuratury. Wyłudzanie pieniędzy bez skrupułów, manipulowanie psychką.
Ostrzegam!!!
Awatar użytkownika
EZ

EZ Czw Cze 06, 2013 9:14 pm

Nękające Sms-y o treści: komornik, kraty, sąd, płacz itp.
Jeżeli jeszcze raz otrzymam taką wiadomość, sprawę skieruję do Prokuratury. Wyłudzanie pieniędzy bez skrupułów, manipulowanie psychką.
Ostrzegam!!!
Awatar użytkownika
Maciek - nie mylić z maciejem :)

Maciek - nie mylić z maciejem :) Sob Cze 29, 2013 3:01 am

Niestety, w polsce oszustwo jest mile widziane względem dziurawego prawa - bo każdy skorzysta i zgarnie kase,m zwłaszcza władza :) Więc nie zrobimy nic. Nie należy za nic płacić jeśli jest coś nie zagwarantowane w 100% i tyle :):):)
Awatar użytkownika
szafirek54

szafirek54 Wto Lip 09, 2013 11:16 pm

Naciągacze i tyle!!!!!!!!!!!!1
Awatar użytkownika
nauczycielka

nauczycielka Pon Lip 15, 2013 11:11 pm

Mnie pan Maciej zobaczył jako ciężko pracującą fizycznie kobietę. Tymczasem jestem nauczycielką i jedyne ciężary jakie dźwigam, to zakupy ze sklepu.
Awatar użytkownika
ola

Re: EZO TV w iTV.

ola Czw Sie 01, 2013 5:17 pm

Witam wszystkich!Ja stracilam przez taka glupote w mlodosci 6tys zl na sms do wrozek!Czesciowo sie polowa sprawdzila,a druga polowa sprawdza.Nie na dobre tylko odw
rotnie.To prawda ze pierwszy sms nie dostanie sie z odpowiedzia tylko po kilka nascie smsow trzeba pisac zeby dostac konkretna jeszcze nie szczera odp!
Awatar użytkownika
jowisz

jowisz Śro Sie 07, 2013 11:41 am

Witam ! bardzo sporadycznie oglądam programy EZO , jednak z przykrościa muszę stwierdzić, że jestem przerażona sposobem wrózenia Pani Sybilli. Otoz ta Pani cały czas przychodzi do studia z jedną talią kart, odpowiadając na smsa tasuje karty dla danej osoby, robi tez dla niej rozkład , a w miedzy czasie dzwoni nastepny klient, wobec czego odsuwa na bok kilka kart z rozpoczetym rozkladem. Jest to nieraz 3 karty, a nawet 8. Klientowi , który jest na lini telefonicznej zaczyna wróżyć niepełną talią.Proszę się zastanowić jak taka wrożba może być prawdziwa i może się realizować ?
Awatar użytkownika
31 czerwca

31 czerwca Śro Sie 07, 2013 5:03 pm

Wczoraj do pana Macieja zadzwoniła dziewczyna i spytała, co ją czeka z chłopakiem urodzonym 31 czerwca!!! A pan Maciej z daty urodzenia powiedział co wiedział.
Awatar użytkownika
anonim

anonim Śro Sie 21, 2013 12:42 am

oszuści!!!-dzisiaj w trakcie programu wysłałam esemesa do tarocistki Beaty-nie przeczytano go jednak na wizji.To jest wyłudzanie pieniędzy nic poza tym.
Awatar użytkownika
anonim

anonim Śro Sie 21, 2013 12:45 am

oszuści!!!-dzisiaj w trakcie programu wysłałam esemesa do tarocistki Beaty-nie przeczytano go jednak na wizji.To jest wyłudzanie pieniędzy nic poza tym.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Sie 30, 2013 9:26 pm

Wiele razy dzwoniłem do EZO TV. Za każdym razem łączono mnie z asystentami, innymi wróżbitami itp. jednak ani razu nie dopuszczono mnie do wróżki, do której chciałem zadzwonić. To jest dla mnie przykre, bo poniosłem duże koszty w związku z tym, ale nie otrzymałem żadnej pomocy :(
Przykro mi, że wszystkie telefony spoza granicy Polski są natychmiast łączone z właściwą wróżką na wizji, a na terenie kraju jedynie z doradcami.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości