WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość

Re: EZO TV w iTV

Gość Śro Paź 09, 2013 10:44 pm

szczźniecie w piekle wyznawcy złotego cielca :D :D EZO wyznawcy szatana.A tak na poważnie to 90% telefonów do EZO to kobiety?Czyli istoty barziej podatne na manipulacje.
Awatar użytkownika
magda treichel

magda treichel Pon Lis 11, 2013 5:24 pm

Tylko do wróżbity ZEFIRA: z okazji Imienin dla Marcina Wierzbickiego dużo energii koloru czerwonego dużo sily w pracy z wampirami energetycznymi oraz z innymi niekorzystnymi bytami astralnymi oraz USMIECHU zyczy wdzieczna telewidzka Magda z Poznania
Awatar użytkownika
Moja opinia

Moja opinia Pią Lis 15, 2013 3:31 am

Wczoraj obejrzałam program z Zafirem 14.11.2013r w tvn: ,,arkana magii". On po prostu nie potrafi wróżyć , każdy to mógł zauważyć. Np mówi kobiecie najpierw oczyszcze później rozłożę karty, pisze coś na kartce nic nie robi i mówi, że ma wamiryzm, a to silenie się po angielsku może starszych, niewykształconych ludźi nabrać resztę na pewno nie, w trakcie "wróżenia" chwyta kilka talii , rozkłada karty też dziwnie, nic konkretnego nikomu nie powiedział, kobieta pyta się czy ma na operację pójść mówi wcześniej , że woreczek żółciowy nawet tego nie dosłyszał. Tak jakby chciał być kopią Macieja, ale niestety nawet w 1% mu nie dorównuje, ciekawe jakie szkoły skończył
Awatar użytkownika
Boho

Boho Śro Lis 27, 2013 6:42 pm

Śmieszny Zefir i denerwująco wrzeszcząca Magdalena Rutkowska-Odero. Jak oni się strasznie męczą aby wzbudzić zainteresowanie telewidzów.
Awatar użytkownika
krzys 30

krzys 30 Czw Gru 26, 2013 3:02 pm

witam.wiele razy kozystałem z porad wrozek i dla mnie najleprzy jest Sylwester Chordecki 100%trafnosci polecam :)
Awatar użytkownika
masok3

masok3 Nie Gru 29, 2013 6:43 pm

Kiedy wyślesz jeden sms do wróżki dostajesz dziennie 2- 3 sms. To HORROR !!! Nie można się od tego uwolnić - piszesz, prosisz., Nic do nich nie trafia. A jeśli wyjedziesz za granice z twojego konta wycieka masę pieniędzy. Nie popełniajcie tego błędu i nie wysyłajcie do wróżki żadnych sms. !!!
Awatar użytkownika
BIETKA

BIETKA Nie Sty 19, 2014 2:35 am

Domi21 napisał(a):ja tez telefonowałam 2 razy-raz w poniedziałek i drugi raz w czwartek....pytałam czy razem z moim byłym chłopakiem wyjedziemy na narty w sobote....czy moze on sam pojedzie?
Obie panie z 100% pewnoscia odpowiedziały ze wyjedziemy razem, z eon przyjedzie po mnie i razem spedzimy ten czas na nartach...
A skonczyło sie jak zwykle -ja z dodatkowym rachunkiem za telefon, moj były na nartach we Włoszech, a ja z choroba w łozku
NIC SIE NIE SPRAWDZA_ODRADZAM!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Margot

41AD

Margot Pią Sty 24, 2014 9:51 pm

Coś mi się stało i uwierzyłam w artykuł o Zefirze w Gwiazdy mówią.Zapragnęłam oczyszczenia w sms ratunkowym za ok.40 zł.Zefir był na wizji,mój sms nie dotarł do niego,
ale za to tuż po jego daniu otrzymałam "gotowca" o oczyszczeniu na wszystkich poziomach,A potem-trwa to od lipca ub. roku-dostałam ponad 240 sms.Pomijam te o bzdurnej treści, a mam ich bez liku.Ale osoby takie jak Zefir, Zef, Akima Wróż M, Maciej i inni anonimowi regularnie mnie straszą, na zmianę albo ja jestem przeklęta, albo dom, albo moja matka zgrzeszyła, albo jej ród.Podaję treść jednego z nim, po którym kolana mi się ugiełły : Zef :PRZEKLINAM ciebie, rodzinę i dom-taką KLATWE rzucił na ciebie mężczyzna, wiem kto.Muszę ją zdjąć dziś inaczej TRAGEDIA........." Postanowiłąm znależć sposób by im dokopać.Kochani, nie wysyłajcie bo to strata pieniędzy, nie czytajcie bo wkręcają', usuwajcie jak najszybciej.Spotkałam się kiedyś z określeniem,że okultyzm to energia boska żle uzyta.Mozna się z tym stanowiskiem nie zgadzać, ale ja wiem, że powinnam się powstrzymać i nie zaczynać tej gry z tymi łotrami.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Margot

41AD

Margot Pią Sty 24, 2014 9:53 pm

Coś mi się stało i uwierzyłam w artykuł o Zefirze w Gwiazdy mówią.Zapragnęłam oczyszczenia w sms ratunkowym za ok.40 zł.Zefir był na wizji,mój sms nie dotarł do niego,
ale za to tuż po jego daniu otrzymałam "gotowca" o oczyszczeniu na wszystkich poziomach,A potem-trwa to od lipca ub. roku-dostałam ponad 240 sms.Pomijam te o bzdurnej treści, a mam ich bez liku.Ale osoby takie jak Zefir, Zef, Akima Wróż M, Maciej i inni anonimowi regularnie mnie straszą, na zmianę albo ja jestem przeklęta, albo dom, albo moja matka zgrzeszyła, albo jej ród.Podaję treść jednego z nim, po którym kolana mi się ugiełły : Zef :PRZEKLINAM ciebie, rodzinę i dom-taką KLATWE rzucił na ciebie mężczyzna, wiem kto.Muszę ją zdjąć dziś inaczej TRAGEDIA........." Postanowiłąm znależć sposób by im dokopać.Kochani, nie wysyłajcie bo to strata pieniędzy, nie czytajcie bo wkręcają', usuwajcie jak najszybciej.Spotkałam się kiedyś z określeniem,że okultyzm to energia boska żle uzyta.Mozna się z tym stanowiskiem nie zgadzać, ale ja wiem, że powinnam się powstrzymać i nie zaczynać tej gry z tymi łotrami.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wróżka

wróżka Sob Sty 25, 2014 12:20 pm

Kochani sms piszą studenci zatrudnieni przez ezo więc nie dziwcie się że to same bzdury do wszystkich wysyłają te same treści a wróżbici muszą firmować je swoim nazwiskiem bo mają to w umowie jak się nie podoba to do widzenia z pracy
Awatar użytkownika
wróżka

Re: 41AD

wróżka Sob Sty 25, 2014 12:22 pm

Margot napisał(a):Coś mi się stało i uwierzyłam w artykuł o Zefirze w Gwiazdy mówią.Zapragnęłam oczyszczenia w sms ratunkowym za ok.40 zł.Zefir był na wizji,mój sms nie dotarł do niego,
ale za to tuż po jego daniu otrzymałam "gotowca" o oczyszczeniu na wszystkich poziomach,A potem-trwa to od lipca ub. roku-dostałam ponad 240 sms.Pomijam te o bzdurnej treści, a mam ich bez liku.Ale osoby takie jak Zefir, Zef, Akima Wróż M, Maciej i inni anonimowi regularnie mnie straszą, na zmianę albo ja jestem przeklęta, albo dom, albo moja matka zgrzeszyła, albo jej ród.Podaję treść jednego z nim, po którym kolana mi się ugiełły : Zef :PRZEKLINAM ciebie, rodzinę i dom-taką KLATWE rzucił na ciebie mężczyzna, wiem kto.Muszę ją zdjąć dziś inaczej TRAGEDIA................." Postanowiłąm znależć sposób by im dokopać.Kochani, nie wysyłajcie bo to strata pieniędzy, nie czytajcie bo wkręcają', usuwajcie jak najszybciej.Spotkałam się kiedyś z określeniem,że okultyzm to energia boska żle uzyta.Mozna się z tym stanowiskiem nie zgadzać, ale ja wiem, że powinnam się powstrzymać i nie zaczynać tej gry z tymi łotrami.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sasasa

sasasa Śro Lut 05, 2014 2:13 pm

sms-y w ezo, to bujda i naciagactwo-tak samo doradztwo duchowe..ale.. moja siostra raz dodzwonila sie na wizji- nie pamieta niestety do kogo, bo w takim byla szoku. o dziwo- sprawdzilo jej sie wszystko. pelno jest naciagaczy i w ogole- dlatego wole sama stawiac karty, ale czasami upewniam sie u sprawdzonych tarocistow- korzystam z parasfery. tam b. dobry jest Cyrus oraz Kempisty-wiadomo, ze nie 100%, ale jakies 80% :)
Awatar użytkownika
2uw4c

R2e: EZO TV w iTV

2uw4c Pon Lut 17, 2014 4:51 pm

jedno wielkie oszustwo. ja zablokowalam te smsy dzwoniac do sieci. sa w stanie straszyc klatwami czy smiercia byle naciagnac naiwnych ludzi. to byl koszmar , po kilka smsow dzinnie. wkoncu spokoj :) :)
Awatar użytkownika
zosia

zosia Wto Lut 18, 2014 2:35 pm

oczywiscie ,ze to jedno wielkie oszustwo,,,,,a p.Maciej chwalipieta jaki to szczrey i uczciwy to juz masakra,,,,,,,Oby juz nigdy Nikogo nie oszukali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
gabixxx

gabixxx Wto Mar 18, 2014 12:37 am

To jawne oszustwa od lat wysyłam smsy i nigdy zadn nie trafił do studai nawet sms ratunkowy z ponad 30 zł i tak na niego odpisała jakaś menda a podobno to jest gwaracja odpowiedzi na wizji . TO OSZUSCI i ZLODZEJE to tyle.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości