WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
glajda

Re: EZO TV w iTV

glajda Pią Mar 28, 2014 10:14 am

no ok...wiadomo co są warci Zefir, , Maciej i Magda Odero ... ale co możecie powiedzieć na temat wróżek które są poza i odbierają telefony wtedy kiedy żaden Gwiazdor z EZO nie odbiera i nie rozmawia ... rozmawialiście z jakimś doradcą duchowym - taką wróżką z poza wizji ?
Awatar użytkownika
Diabełek

Diabełek Pią Sty 29, 2016 4:50 pm

Nie dzwońcie do do nich wróżki są przemeczone inni ludzie na was zarabiają miliony ludzie jesteście ślepi?
Awatar użytkownika
dobranoc

dobranoc Wto Gru 27, 2016 1:00 pm

Któregoś wieczoru pamiętam, byłam smutna i nie wierzyłam, że spotkam miłość. Trafiłam na program EzoTV. Zawsze byłam sceptyczna do wróżek telewizyjnych. Kiedyś kiedyś dzwoniłam i pamiętam, że nie udało się za pierwszym i drugim razem a pieniążki leciały. Oczywiście, jak to ja, na jednym telefonie i smsie się nie zakończyło i korzystałam z tych numerów przez jakiś czas i oto moje spostrzeżenia:
• Nie warto wysyłać smsów o treści Ezo, An itd (tych tanich). Za każdym razem moje smsy trafiały do niby wróżki spoza widzi, która mówi jakieś banały i z d***y wzięte rzecz, a jeszcze nie odpowiada konkretnie. Mówi np. "Widzę wielką miłość! Czy chcesz wiedzieć dokładnie, kiedy ją spotkasz? Jeśli chcesz, wyślij TAK". Więc, nie, nie, nie! Nie warto! A już na pewno nie wolno w nie wierzyć!
•Wnerwia mnie w tym programie jak i każdym tego typu to, że dzwonisz, minuty lecą, kasa leci, a to że wróżka z nikim nie rozmawia nie oznacza, że się z nią połączyć. Bo studio trzyma Cię na linii, a i tak nie połączy.
•Moje smsy o treści POMOC (te za 30 zł) trafiły na wizję, ale pamiętam raz nie, co mnie strasznie wnerwiło, bo wydałam 30 zł na to, by dostać szablonową bezsensowną odpowiedź....
• Nie polecam wróżbity Macieja. Pomijam fakt, że jest chamski, bezczelny i święcie przekonany o swojej nieomylności, ale on (chociaż nie jestem w związku i właśnie zapytałam, kiedy spotkam miłość) powiedział mi, że jestem w związku. Ale jego nawet nie da się do tego przekonać, bo jak coś zanegujesz, to stwierdzi, że kłamiesz,bo np. jesteś głęboko religijna i chcesz go ośmieszyć. :D
•Osoby, które udzieliły mi naprawdę fajnych i trafnych odpowiedzi to: Ella Sellena, Łukasz Chariasz i Astrolog Merkurja. Astrolog Merkurją jestem wręcz oczarowana. Zadałam jej pytania odnośnie spraw zawodowych i pracy. Jeśli chodzi o pracę, przepowiedziała mi coś, co właśnie się spełnia i wszystko wskazuje na to, że tak będzie. Nie chcę wchodzić w szczegóły, bo podobno o wróżbach się nie mówi, bo się nie spełnią, ale przepowiedziała mi coś, co było czymś trudniejszym do odgadnięcia niż "będzie dobrze/będzie źle". Coś, czego ja nawet wtedy się nie spodziewałam, a teraz się sprawdza.
Co do miłości - tutaj muszę poczekać jeszcze chwilę, ALE pani Merkurja opowiedziała mi o okolicznościach i czasie w jakim tę osobę poznam i wielkie zaskoczenie moje, że pojawily się te okoliczności i to w tym czasie, o którym mówiła ona. Co jeszcze fajne, informacje które zdobyłam od Seleny, Chariasza i Merkurji nałożyły się na siebie i wzajemnie potwierdziły. A Merkurja zapytana o to samo dwa razy w odległości ponad miesiąca powiedziała mi to samo. Jestem dobrej myśli! ♥
Podsumowując:
- nie wysyłajcie tych tanich smsów
- najlepiej jest dzwonić ( może nie połączycie się za pierwszym razem, szczególnie gdy wróżbita bardzo popularny, ale w końcu się uda - szczególnie, gdy zadzwonicie w dobrym momencie, który ja już opanowałam :D )
- najpierw pooglądajcie, zobaczcie, jak wróżbita odnosi się do klientów, którymi Wy jesteście. Jak rozmawia z ludźmi, słuchajcie tych ludzi, którzy dzwonią, oni często mówią coś, co świadczy, że ta osoba ma rację, że im już pomogła). Znajdzcie najlepszego dla siebie wróżbitę (taką moją osobą jest Atsrolog Merkurja, za to Wróżbita Maciej jest nadętym bufonem)
Awatar użytkownika
dobranoc

dobranoc Wto Gru 27, 2016 1:03 pm

Jeszcze powiem coś, co mi się nasunęło. Słuchajcie, program jak program, ja też się na nich zawiodłam, bo zarabiają na głupocie ludzkiej, czy też naiwności. Są nieszczerzy, oszukują, obiecują wejście na wizję a tak nie jest.
Ale pamiętajcie, że to nie jest wina tych wróżbitów, którzy wróżą na wizji. To nie oni decydują na który sms odpowiedzieć. Dostają jakiś ułamek tego, co przychodzi. Swoją drogą też się nie dziwię, oni fizycznie nie daliby rady na to odpowiedzieć.
Awatar użytkownika
Bożena

Bożena Nie Sty 15, 2017 4:23 pm

Wysłałam sms wczoraj tj.14-sobota do Zefira ,ciągle mówił,że nie ma już sms ,a mój został bez odpowiedzi,nawet z redakcji nie otrzymałam odpowiedzi,kto mi zwróci teraz pieniądze za to oszustwo
.
Awatar użytkownika
AnnaAgata88

AnnaAgata88 Czw Kwi 27, 2017 12:49 pm

Oszustwa w Ezo tv, które polegają na wyłudzaniu zaufania dzwoniących lub esemesujących klientów, są tak nagminne, ze ich zasięg i waga staje się jawnym procederem. Wstydliwe nieprzyznawanie się wykorzystanych osób rodzi następne naganne działania zatrudnionych tam służących tzw. pozostałych wróżbitów i wróżek.
Numery. które podają prowadzący na wizji wróżbici są niestety adresem najczęściej mylącym i napędzającym tylko fortunę z cudzej kieszeni . NIECHCIANE ESEMESY NA KOSZT KLIENTÓW UFAJĄCYCH , ŻE DZWONIĄ DO PROWADZĄCEGO PROGRAM EZO TV, SĄ PCHANE NA CHAMA I TO W OGROMNYCH ILOŚCIACH. TO PRZESTĘPSTWO !!!!!!!!!!!!! PYTAM !!!! K T O ????? JEST W STANIE TEMU ZAPOBIEC ? DLACZEGO TAKIE DNO MA MIEJSCE, BEZKARNIE GODZĄC W INTERESY WIDZÓW, CZĘSTO SCHOROWANYCH LUDZI, UFAJĄCYCH W POMOC JAKĄ OFERUJĄ PROWADZĄCY PROGRAMY EZO TV ??? WSTYD, CZERPANIE NIELEGALNYCH KORZYŚCI - JEST I POWINNO BYĆ SUROWO KARANE !!!!!
Awatar użytkownika
anna amagdalena 188

anna amagdalena 188 Czw Kwi 27, 2017 1:04 pm

PYTAM - kiedy zajmie się tym nagannym procederem P R O K U R T U R A ????!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Anita 88888

Anita 88888 Czw Kwi 27, 2017 1:29 pm

Jeszcze w czasach tzw. komuny , modny był przebój "....bardzo modne oraz tanie jest ostatnio nabijanie, więc nabija byle kogo byle kto,
Płyn do rurki, rurki w dziurki a koreczki w buteleczki,
Więc nabija byle kogo w byle co.
I co mamy wiek XXI , czy coś się zmieniło czy nasiliło ?????
Awatar użytkownika
Nici

Nici Nie Lis 12, 2017 10:03 pm

Nie podoba mi siě i jest nie na miejscu jak wröźki ( Merkuja) filozofuje i wypowiada się na tematy poityczne na źywo oraz krytykuje Polaköw wyjeźdźających za granicę.!
Awatar użytkownika
Filip

Filip Wto Lip 10, 2018 4:27 pm

"sisi" napisał(a): OSTRZEGAM!!! NIE WYSYŁAJCIE SMS-ÓW DO WRÓŻEK I WRÓŻBITÓW Z EZO TV !!! NA STRONIE EZO SĄ PRZY DANEJ OSOBIE KODY SMS, NIE DOSTANIECIE ODPOWIEDZI OD KONKRETNEGO EZOTERYKA TYLKO 2 TOTALNIE BZDURNE SMS-Y WYSYŁANE SZABLONOWO DO WSZYSTKICH NAIWNYCH I NIE ODPOWIADAJĄCE NA DANE PYTANIE.
JEŻELI EZOTERYK JEST NA WIZJI I WYŚLECIE SMS-A TO MACIE ZNIKOMĄ SZANSE NA ODCZYTANIE GO PRZEZ PROWADZĄCEGO, W ODPOWIEDZI MOŻECIE SPODZIEWAĆ SIĘ RÓWNIEŻ BZDUR NIE ODPOWIADAJĄCYCH NA PYTANIE.
W OBU PRZYPADKACH PO JAKIMŚ CZASIE BĘDZIECIE ZASYPYWANI, PRZESLADOWANI WRĘCZ SZABLONOWO WYSYŁANYMI SMS-AMI ZACHĘCAJĄCYMI DO ODPOWIEDZENIA!!!
JEŻELI KTOS MUSI SKORZYSTAĆ Z USŁUG EZO TO PROPONUJĘ KONTAKT WYLACZNIE TELEFONICZNY ŻADNYCH PODKREŚLAM ŻADNYCH SMS-ÓW CHYBA ZE LUBICIE MARNOWAC PIENIĄDZE.
ZA TAKIE BEZCZELNE OSZUKIWANIE LUDZI NALEŻY SIĘ POZEW ZBIOROWY!!! KTO JEST ZA?

JESTEM ZA!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości