WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gosia

EZO TV w iTV

gosia Pią Sty 14, 2011 11:01 pm

telefonowałam wiele razy, wydałam kupę kasy i żadna z przepowiedni nie sprawdziła się, czuję się oszukana i naciągnięta na koszty. Cały czas otrzymuję sms z ofertami w różnych cenach. Krótko mówiąc dla mnie to naciąganie , odradzam..
Awatar użytkownika
fa

Re: EZO TV w iTV

fa Sob Wrz 03, 2011 2:28 pm

Witam

Ja również mam nieco dziwne doświadczenie z wróżkami EZOTV.

Jakieś pół roku temu przezywałam kryzys 30 lat ;) i niechcący przełączyłam na EZOtv, pokusiło mnie żeby wysłać smsa z pytaniem : czy będę jeszcze w szczęśliwym związku. Odpowiedź dostałam dosyć szybko, ze w moim życiu za ok. 3-6 miesięcy pojawi się brunet i dziecko, i że ja go pokocham i on mnie. Wszystko fajnie, tylko to dziecko mi nie pasowało, więc o wróżbie zapomniałam.

No i za 6 miesięcy i 2 dni poznałam super faceta (bruneta) i jego syna (czyli dziecko tez by pasowało). Było to zauroczenie obustronne od pierwszego wejrzenia, znajomość się rozwijała. O wróżbie przypomniałam sobie po jakiś 2 tyg, od poznania z brunetem:) Moje zaskoczenie było wielkie, ucieszyłam się. No ale po jakimś jego zainteresowanie moja osobą zaczęło słabnąć, więc postanowiłam zasięgnąć rady wróżki. Coś mnie podkusiło (strasznie mi się podobał mój brunet) i wysłałam chyba z 5 smsów do rożnych wróżek z tym samym pytaniem: dlaczego on niee chce kontynuować naszej znajomości i czy jednak mamy szansę na związek. Oto odpowiedzi jakie uzyskałam:)
1. jest to miłość na całe życie, ale on ma jakieś obawy związane z przyszłością
2. jesteście sobie przeznaczenie i jeśli nie będziecie razem to nie zaznacie już miłości, ale karty pokazują, że jednak będzie razem
3. on uważa cie za wspaniałą kobietę i brakuje mu twojego uśmiechu, nie odzywa się do ciebie bo ma problemy rodzinne i zawodowe, ale odezwie się do ciebie i wynagrodzi ci to
5. powodem jego niechęci jest zdrada (hm dziwne bo nawet jeszcze nie byliśmy w związku, więc jak można mówić o zdradzie:)
6. na koniec odpowiedź wróżki Sybilli, udzielona na antenie: po prostu nie zaiskrzyło, on szuka kobiety z pozycją i pieniędzmi! (co już jest totalna bzdurą, bo własnie zaiskrzyło! wiem kiedy podobam się facetowi, a kobiety to on nie szuka w ogóle)

Także tak się zabawiłam, teraz mam troszkę wyższy rachunek do zapłacenia:)

Mogę jeszcze zacytować wróżkę, która sprzedaje wróżby na allegro: on nie chce byc z Toba ze względu na byłą żonę, a twoim przeznaczeniem jest brunet, którego imię będzie miało 9 liter, poznasz go pod koniec roku.
Hmmm Sebastian, Krzysztof... panowie zapraszam :)
Awatar użytkownika
marjo

marjo Sob Maj 26, 2012 10:35 pm

napisałem 3 sms i odpowiedz dostałem z pozd wizjo.napisałem że podam program do sondu i prosze o zwrot kosztów bo sms niezostał wemitowany na wizji w odpowidzi dostałem ze oni wybierajo wibiurczo i sprubować ponownie.czemu niepiszo otym na wizji.bo nigdy bym nie wysłał smsa :)
Awatar użytkownika
sisi

sisi Pią Lip 27, 2012 8:57 pm

OSTRZEGAM!!! NIE WYSYŁAJCIE SMS-ÓW DO WRÓŻEK I WRÓŻBITÓW Z EZO TV !!! NA STRONIE EZO SĄ PRZY DANEJ OSOBIE KODY SMS, NIE DOSTANIECIE ODPOWIEDZI OD KONKRETNEGO EZOTERYKA TYLKO 2 TOTALNIE BZDURNE SMS-Y WYSYŁANE SZABLONOWO DO WSZYSTKICH NAIWNYCH I NIE ODPOWIADAJĄCE NA DANE PYTANIE.
JEŻELI EZOTERYK JEST NA WIZJI I WYŚLECIE SMS-A TO MACIE ZNIKOMĄ SZANSE NA ODCZYTANIE GO PRZEZ PROWADZĄCEGO, W ODPOWIEDZI MOŻECIE SPODZIEWAĆ SIĘ RÓWNIEŻ BZDUR NIE ODPOWIADAJĄCYCH NA PYTANIE.
W OBU PRZYPADKACH PO JAKIMŚ CZASIE BĘDZIECIE ZASYPYWANI, PRZESLADOWANI WRĘCZ SZABLONOWO WYSYŁANYMI SMS-AMI ZACHĘCAJĄCYMI DO ODPOWIEDZENIA!!!
JEŻELI KTOS MUSI SKORZYSTAĆ Z USŁUG EZO TO PROPONUJĘ KONTAKT WYLACZNIE TELEFONICZNY ŻADNYCH PODKREŚLAM ŻADNYCH SMS-ÓW CHYBA ZE LUBICIE MARNOWAC PIENIĄDZE.
ZA TAKIE BEZCZELNE OSZUKIWANIE LUDZI NALEŻY SIĘ POZEW ZBIOROWY!!! KTO JEST ZA?
Awatar użytkownika
Polla

Polla Pon Sie 06, 2012 2:42 pm

Ja raz wysłałam sms. Był program z M. Rutkowską-Odero i postanowiłam spróbować czy to oczyszczanie które robi działa. Nie dość że mój sms nie został odczytany (a ciągle było mówione ze juz odpowiedziała na wszystkie) to jeszcze ciągle teraz dostaje jakieś bzdurne wiadomości. Już mnie to denerwuje coraz bardziej, dlatego piszę. Szkoda tam wysyłać cokolwiek bo chodzi tylko o naciąganie na pieniądze. Wróżki są chyba dobre, ale cóż z tego jak do nich pewnie trafia 1 sms na 1000 a poza tym jak można brać udział w takim naciąganiu ludzi....
Awatar użytkownika
MaryRaf

MaryRaf Pią Wrz 28, 2012 11:48 am

sisi napisał(a):OSTRZEGAM!!! NIE WYSYŁAJCIE SMS-ÓW DO WRÓŻEK I WRÓŻBITÓW Z EZO TV !!! NA STRONIE EZO SĄ PRZY DANEJ OSOBIE KODY SMS, NIE DOSTANIECIE ODPOWIEDZI OD KONKRETNEGO EZOTERYKA TYLKO 2 TOTALNIE BZDURNE SMS-Y WYSYŁANE SZABLONOWO DO WSZYSTKICH NAIWNYCH I NIE ODPOWIADAJĄCE NA DANE PYTANIE.
JEŻELI EZOTERYK JEST NA WIZJI I WYŚLECIE SMS-A TO MACIE ZNIKOMĄ SZANSE NA ODCZYTANIE GO PRZEZ PROWADZĄCEGO, W ODPOWIEDZI MOŻECIE SPODZIEWAĆ SIĘ RÓWNIEŻ BZDUR NIE ODPOWIADAJĄCYCH NA PYTANIE.
W OBU PRZYPADKACH PO JAKIMŚ CZASIE BĘDZIECIE ZASYPYWANI, PRZESLADOWANI WRĘCZ SZABLONOWO WYSYŁANYMI SMS-AMI ZACHĘCAJĄCYMI DO ODPOWIEDZENIA!!!
JEŻELI KTOS MUSI SKORZYSTAĆ Z USŁUG EZO TO PROPONUJĘ KONTAKT WYLACZNIE TELEFONICZNY ŻADNYCH PODKREŚLAM ŻADNYCH SMS-ÓW CHYBA ZE LUBICIE MARNOWAC PIENIĄDZE.
ZA TAKIE BEZCZELNE OSZUKIWANIE LUDZI NALEŻY SIĘ POZEW ZBIOROWY!!! KTO JEST ZA?

Jestem za! :D
Awatar użytkownika
ewa

ewa Sob Lis 17, 2012 9:41 pm

no tak oszustwo ludzie sie naciagaja ja tez\ ic mi sie nie sprawdziło niecierpie wrózbity zefira jest beznadziejny naciagacze
Awatar użytkownika
megusia

megusia Nie Lis 18, 2012 10:07 pm

Hejo ja też wysłałam smsa i dostałam jakies bzdurne odpowiedzi smsem zamiast odpowiedzi na żywo na co czekałam prawie 2 godziny i ciągle ten wróż zefir mówił żeby wysyłać smsy bo na wszystkie odpowie i że przed przerwa niby ktoś wysłał i odrazu odpowiada a ja wysłałam dużo wcześniej jakoś i nic!!!!!!!!!!!!!! jedyna wróżka, która konkretnie odpowiada to danuta, ale czy zawsze odpowie na wizji to też nie jestem 100 procent pewna!!!pozdrawiam
Awatar użytkownika
marta

marta Pią Lis 23, 2012 5:28 pm

Jedno wielkie oszustwo!!!!! napisałam do Pana Macieja w telewizji opowiada jaki to uczciwy-naciąganie to jego dewiza,nie ma dnia aby mój tel nie był zalewany przez smsy doszło do tego ze zastraszają KLĄTWAMI i złem jakie mnie spotka,to jest chamstwo i robienie z ludzi debili.jak mnie wkurzy to po prostu zgłoszę to na policje za nękanie.
Awatar użytkownika
agusagus223

agusagus223 Śro Gru 19, 2012 11:19 pm

wysłałam sms do Zefira gdy byl na wizji i odpowiadal na innych smsy.Ogladajac go na zywo ktos przysłał mi odpowiedz ze niby osobiscie zajal sie moja sprawą. CIEKAWE JAK ???SKORO NIE CZYTAL MOJEGO SMSA. OSZUSTWO
Awatar użytkownika
agusagus223

agusagus223 Śro Gru 19, 2012 11:20 pm

wysłałam sms do Zefira gdy byl na wizji i odpowiadal na innych smsy.Ogladajac go na zywo ktos przysłał mi odpowiedz ze niby osobiscie zajal sie moja sprawą. CIEKAWE JAK ???SKORO NIE CZYTAL MOJEGO SMSA. OSZUSTWO
Awatar użytkownika
babajaga)))))))))

babajaga))))))))) Wto Gru 25, 2012 12:56 pm

Chcę odpowiedzieć tym,co oskarżają wróżbitów o naciąganie i robienie z ludzi durniów!! Otóż ,sami się robicie w durnia,bo tacy i jesteście! Łatwo można wyprać wam mózg,bo on jest nie funkcjonujący i nie zdatny do niczego !!! Idiotą trzeba być ,by uwierzyć cwaniakom, którzy przepowiedzą przyszłość!! Wczoraj,oglądałam rudowłosą wróżbitkę,która "uzdrawiała" ciemnotę! Trzymając w lewej ręce telef.,palcami prawej dłoni,tak jakby odganiała muchy,mówiąc przy tym,że (dokładnie cytuję) :"oczyszcza kręgosłup,tarczycę,serduszka,ciśnienie ".Jakże się uśmiałam! Nie z wróżbitki-naciągaczki,lecz z idiotki po drugiej stronie słuchawki!!! Takich tępaków,dających się doić,zupełnie nie żałuję !!! Jest jednak w społeczeństwie dużo idiotów,którym można z łatwością wcisnąć każdy kit! Tak samo jak niebo,piekło i koniec świata!! Powodzenia głupki!!!!
Awatar użytkownika
gumi75

gumi75 Nie Gru 30, 2012 9:20 pm

Trzeba być idiotą lub desperatem by uwierzyć tym naciągaczom - pozdrawiam.
Awatar użytkownika
EZO TV w iTV

EZO TV w iTV Czw Sty 10, 2013 1:15 am

ewa napisał(a):no tak oszustwo ludzie sie naciagaja ja tez\ ic mi sie nie sprawdziło niecierpie wrózbity zefira jest beznadziejny naciagacze

Witajcie..sama jestem wróżką .Od dziecka miałam kontakt z duchami..nie robiłam żadnych kursów..teraz robię ponieważ wymaga się tego od współpracujących ezoteryków.Będąc w rozmowach w toku,,,tytuł Pogawędki z umarłymi były osoby po kurasach jasnowidzenia, itd.żadna z tych osób nic nie powiedziała..a w holu przed nagraniem uznawali się za gwiazdy skupione na swojej mocy:)Ja przedyskutowałam z pracownikami TVN wiele tematów..w sprawie ich życia..wszystko było trafione..a na plan weszłam naprawdę zmęczona po 7 godzinach i też Sylwi powiedziałam co chciała usłyszeć..chociaż nie do końca bo nie da się zmusić duszy do przyjścia na ziemię w celu konkretnym..Mam swoich klientów na całym świecie stałych..Często rodzi się prawdziwa Przyjaźń między nami .Współpracuję z ludzmi na Ukrainie, w Polsce ,Niemczech i naprawdę nie wszyscy mają kursy a doświadczenie i wielki szacunek..Sama też pisałam eski do wróżek,dzwoniłam i nic mi się nie sprawdza wciąż ta sama śpiewka tylko inne osoby..Oczyszczanie,bajery..to wszystko marketing,...przyciąganie dla kasy..Wiadomo pieniądz jest ważny ale nie za wszelką cenę zdzieranie..Nagle wszyscy mają klątwy,złe związki ,kłopoty....Mój nr 721865358 ...
Awatar użytkownika
Domi21

Domi21 Pon Sty 21, 2013 7:45 pm

ja tez telefonowałam 2 razy-raz w poniedziałek i drugi raz w czwartek....pytałam czy razem z moim byłym chłopakiem wyjedziemy na narty w sobote....czy moze on sam pojedzie?
Obie panie z 100% pewnoscia odpowiedziały ze wyjedziemy razem, z eon przyjedzie po mnie i razem spedzimy ten czas na nartach...
A skonczyło sie jak zwykle -ja z dodatkowym rachunkiem za telefon, moj były na nartach we Włoszech, a ja z choroba w łozku
NIC SIE NIE SPRAWDZA_ODRADZAM!!!!!!!!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości