WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
M.

Facebook, Instagram i Messenger: jak zmienią się w Polsce możliwości reklamowe w 2018 roku? (opinia)

M. Pon Sty 29, 2018 11:14 am

Ciekawy i treściwy artykuł.
Awatar użytkownika
Karolina

Re: Facebook, Instagram i Messenger: jak zmienią się w Polsce możliwości reklamowe w 2018 roku? (opinia)

Karolina Sob Lut 03, 2018 11:39 am

W końcu doczekałam się dobrego , treściwego i merytorycznie poprawnego artykułu ;) Zachęcające do dalszych wizyt w erze reklamy i ogólnego badziewia. Z tego co czytałam w online marketingu to wydatki im rosną , ale to tylko wiąże się z wprostproporcjonalnymi , jeśli nie większymi przychodami . Ciekawe ile mają wzrostu, obstawiam że minimum 30 % , chociaż nie mogłam znaleźć żadnych danych w tym roku .
Awatar użytkownika
Dobry performance w czasie peaku

Re: Facebook, Instagram i Messenger: jak zmienią się w Polsce możliwości reklamowe w 2018 roku? (opinia)

Dobry performance w czasie peaku Wto Lut 06, 2018 2:53 am

Bełkot straszny. W Polsce im kto mniej potrafi, tym bardziej bełkocze. Przykład idzie z samej góry. Ludzie boją się, że jak powiedzą coś wprost, to zostaną uznani za głupich. No i mamy kraj napędzany kompleksami...
Awatar użytkownika
Denis

Denis Wto Lut 13, 2018 2:14 pm

Nadal duży udział w promocji związany jest z social mediami. ja stosuję również newsletter do promocji swojej firmy i wysyłam go poprzez platformę emu mail, ponieważ mają najlepsze ceny. Newlstter też daje świetne rezultaty.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości