WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sherlock

Facebook płacił użytkownikom 20 dol. miesięcznie za możliwość ich śledzenia. Apple cofa certyfikaty

Sherlock Śro Sty 30, 2019 11:08 pm

Najzabawniejsze jest to, że gdyby podzielili się kasą, to aplikacja pewnie nadal by hulała. Bo tym razem, wygląda na to, Facebook ma czyste ręce...
Awatar użytkownika
xxx

Re: Facebook płacił użytkownikom 20 dol. miesięcznie za możliwość ich śledzenia. Apple cofa certyfikaty

xxx Śro Sty 30, 2019 11:11 pm

Nie rozumiem. Wiedzieli i płacił im za to, więc ok. Ja bym się tam nie zgodził, no ale to ja. Wątpliwe jedynie, jak odbywała się płatność dla dzieci. Dla dorosłych to mnie nie obchodzi.
Awatar użytkownika
Inwestor

Re: Facebook płacił użytkownikom 20 dol. miesięcznie za możliwość ich śledzenia. Apple cofa certyfikaty

Inwestor Śro Sty 30, 2019 11:25 pm

"xxx" napisał(a): Nie rozumiem. Wiedzieli i płacił im za to, więc ok. Ja bym się tam nie zgodził, no ale to ja. Wątpliwe jedynie, jak odbywała się płatność dla dzieci. Dla dorosłych to mnie nie obchodzi.

Aby korzystało dziecko, potrzebna była pisemna zgoda rodzica. Dla mnie kolejna tania sensacja.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości