WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Klakier

Facebook wprowadza gry w AR do Messengera

Klakier Czw Sie 09, 2018 12:00 pm

Kto korzysta z messengera? Przecież to narzędzie szpiegowskie przez które FB zbiera dane. Kiedy wreszcie ludzie to zrozumieją?
Awatar użytkownika
Qors

Re: Facebook wprowadza gry w AR do Messengera

Qors Czw Sie 09, 2018 12:06 pm

"Klakier" napisał(a): Kto korzysta z messengera? Przecież to narzędzie szpiegowskie przez które FB zbiera dane. Kiedy wreszcie ludzie to zrozumieją?
Ja to zrozumiałem i przesiadłem się na UseCrypt. Jest płatny ale przynajmniej mam pewność, że moje rozmowy są dobrze zabezpieczone a udostępniane niewiadomo gdzie... UC nie przechowuje żadnych danych na swoich serwerach więc nie ma co udostępniać.
Awatar użytkownika
Gaon

Gaon Czw Sie 09, 2018 1:09 pm

"Qors" napisał(a):
"Klakier" napisał(a): Kto korzysta z messengera? Przecież to narzędzie szpiegowskie przez które FB zbiera dane. Kiedy wreszcie ludzie to zrozumieją?
Ja to zrozumiałem i przesiadłem się na UseCrypt. Jest płatny ale przynajmniej mam pewność, że moje rozmowy są dobrze zabezpieczone a udostępniane niewiadomo gdzie... UC nie przechowuje żadnych danych na swoich serwerach więc nie ma co udostępniać.
Tak, wiele się taraz mówi o UseCrypt i wszędzie jest zapewnienie, że nie zbierają danych. Whatsapp wyrzucam z telefonu. Po akcji z kolejnymi wyciekami: rp pl/Media-i-internet/180809522-Facebook-ma-kolejne-problemy-Jego-WhatsApp-jest-dziurawy-a-uzytkownicy---zagrozeni.html
Awatar użytkownika
Dans

Dans Czw Sie 09, 2018 2:50 pm

Taaaak, pokazujmy swoje twarze. Zaklejacie kamerki w laptopach ale już bez problemu udostępniacie swoją mimikę, to czy nosicie okulary czy nie Facebookowi. Co jeszcze? Gra związana z podaniem numeru konta? Zabawa w podawanie danych medycznych? Mało to już im daliśmy?!
Awatar użytkownika
Jaskier

Jaskier Czw Sie 09, 2018 2:52 pm

Zabawka fajna, tylko po co? Nie lepiej, żeby zajęli się łataniem dziur? Dylan McKay, gość od Rusta podrzucił ostatnio fotkę, że Messenger zbiera jego PRYWATNE dane. Tak nie może być. https://twitter.com/dylanmckaynz/status ... 5635035138
Awatar użytkownika
Jaskiej

Jaskiej Czw Sie 09, 2018 2:53 pm

"Jaskier" napisał(a): Zabawka fajna, tylko po co? Nie lepiej, żeby zajęli się łataniem dziur? Dylan McKay, gość od Rusta podrzucił ostatnio fotkę, że Messenger zbiera jego PRYWATNE dane. Tak nie może być. https://twitter.com/dylanmckaynz/status ... 5635035138

Coś blokuje, więc wrzucam raz jeszcze
https://twitter.com/dylanmckaynz/status/ 976368845635035138
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość