WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sebastian

Facebook zablokuje użytkowników za bakłażany i brzoskwinie? „To kwestia kontekstu, a nie obrazka”

Sebastian Sob Lis 09, 2019 11:14 am

To jest bezsensowne to co oni robią. Ciekawe kiedy dokładnie nastąpi ta zmiana napisu jeśli ma być w najbliższym tygodniu.
Awatar użytkownika
🍆🍑🥒

Re: Facebook zablokuje użytkowników za bakłażany i brzoskwinie? „To kwestia kontekstu, a nie obrazka”

🍆🍑🥒 Sob Lis 09, 2019 11:19 am

Dostanę 🍌?
Awatar użytkownika
Amman

Re: Facebook zablokuje użytkowników za bakłażany i brzoskwinie? „To kwestia kontekstu, a nie obrazka”

Amman Sob Lis 09, 2019 5:06 pm

Jestem bardzo ciekaw, jak ten kontekst będą oceniać.
Awatar użytkownika
xxx

xxx Sob Lis 09, 2019 6:46 pm

A co z parówkami, kiełbasami i przede wszystkim konarami - zwłaszcza takimi co płoną. Skandalem jest też brak blokady pociągów i tuneli.
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Sob Lis 09, 2019 8:46 pm

A co z grzybami i muszelkami? 🤣
Ten FB zupełnie odleciał...
Awatar użytkownika
PietroMenea

PietroMenea Nie Lis 10, 2019 3:40 am

To jest kierunek orwellowski niemal.
I nie może się skończyć dobrze.
Awatar użytkownika
To ino ja

To ino ja Nie Lis 10, 2019 7:54 am

Czyli jak mam rozumieć że pewien Europoseł, Robert B. zaprasza mnie na kakao.
Awatar użytkownika
bez

bez Nie Lis 10, 2019 12:31 pm

"Amman" napisał(a): Jestem bardzo ciekaw, jak ten kontekst będą oceniać.

Spokojnie, są gotowe algorytmy
Awatar użytkownika
Omm omm omm

Omm omm omm Wto Lis 12, 2019 2:12 pm

Już ten FB mógłby zniknąć bo tylko świrują pawiana oraz wyskakują im same afery - przecież i tak 3/4 całego FB to reklamy.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość