WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walter

Facebook zmienia algorytm News feedu, treści od wydawców będą mniej widoczne

walter Pią Sty 12, 2018 11:55 am

płać i płacz wydawco.
Awatar użytkownika
aZaliż

Re: Facebook zmienia algorytm News feedu, treści od wydawców będą mniej widoczne

aZaliż Pią Sty 12, 2018 12:50 pm

To proste - skoro zaznaczyłem w wyraźny i oczywisty sposób, że chcę dostawać wiadomości od wydawców, to znaczy, że chcę je dostawać. I nic to Cukierka nie powinno iontreresować, zwłaszcza w kontekście kombinowania, jakby mnie tu na siłę uszczęśliwić usuwaniem tych wiadomości.

A jeśli zaznaczyłem za dużo wydawców? Cóż, chyba nie ma takiej siły, która mogłaby mnie od własnej głupoty wybawić, nie pozbawiając jednocześnie prawa do samostanowienia.
Więc tym bardziej Cukierek powinien się od...ć.
Awatar użytkownika
Adamo023

Re: Facebook zmienia algorytm News feedu, treści od wydawców będą mniej widoczne

Adamo023 Pią Sty 12, 2018 12:52 pm

Przywróciliby w końcu pasek aktywności...
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pią Sty 12, 2018 1:32 pm

Nie rozumiem pewnej rzeczy...
Po 1) - jeżeli na mojej tablicy znajduje się wiele niechcianych postów typu "oznacz kogoś", to wystarczy odlajkować daną stronę i po problemie,
Po 2) - zasięgi stron i tak były już bardzo mocno ograniczane, więc ta zmiana nie jest żadną próbą naprawienia "news feedu", a realizacją marzeń pana Marka o byciu numerem jeden w rankingu Forbes.
Awatar użytkownika
rk72

rk72 Pią Sty 12, 2018 8:53 pm

czysto lewackie medim
Awatar użytkownika
kik

kik Sob Sty 13, 2018 2:02 am

pejs znowu kombinuje.. Polak potrafi, więc tego pejsa niech se w buty schowa i znajdziemy inny portal.. a nie pejsowy
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości