WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
As

„Fakty i mity” obawiają się przejęcia Ruchu przez Orlen. "Patologie w sytemie dystrybucji prasy"

As Pon Kwi 15, 2019 6:18 am

Czy w Faktach i Mitach pracuje jeszcze morderca ks Popiełuszki, kpt Piotrowski z SB ?
Awatar użytkownika
nie płakałem po faktach i kitach

Re: „Fakty i mity” obawiają się przejęcia Ruchu przez Orlen. "Patologie w systemie dystrybucji prasy"

nie płakałem po faktach i kitach Pon Kwi 15, 2019 7:09 am

Weglarczyk poprzednie kilkanaście lat przesiedział pod lodem, że mówi o szykanach?
Awatar użytkownika
Kot podwórkowy

Re: „Fakty i mity” obawiają się przejęcia Ruchu przez Orlen. "Patologie w systemie dystrybucji prasy"

Kot podwórkowy Pon Kwi 15, 2019 11:36 am

Po co państwu lub jego firmie paliwowej dystrybutor konającej prasy? Nie zdziwię się, jak wykupią osiedlowe warzywniaki i będą ustalać odgórnie cenę kartolfa. W cenach prądu już nieudolnie gmerają, katastrofa się zbliża. Ustalali z elektrowniami ceny węgla, więc kupiono go ostatnio za blisko 4 miliardy od Ruskich. Przecież to wszystko to jakiś kabaret jest.
Awatar użytkownika
Dagmara

Dagmara Pon Kwi 15, 2019 1:37 pm

Mam nadzieję że Ruch zostanie przejęty przez Orlen.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości