WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Obywatel

„Fakty” liderem programów informacyjnych w sierpniu. „Wiadomości” i „Teleexpress” straciły ponad pół miliona widzów

Obywatel Wto Wrz 05, 2017 2:47 am

Czekam na płacze pisowskich trolli pod tym postem. Boli, prawda?
Awatar użytkownika
Nicki

Re: „Fakty” liderem programów informacyjnych w sierpniu. „Wiadomości” i „Teleexpress” straciły ponad pół miliona widzów

Nicki Wto Wrz 05, 2017 5:02 am

Czyli odejście Paczuski nie pomogło im
Awatar użytkownika
prawnik

Re: „Fakty” liderem programów informacyjnych w sierpniu. „Wiadomości” i „Teleexpress” straciły ponad pół miliona widzów

prawnik Wto Wrz 05, 2017 6:50 am

Za komentarz niech posłuży ostatnia tygodniówka:
Najlepsze Wiadomości TVP1 - 2,3 mln widzów, zostały pobite na głowę przez najlepszą ... Prognozę pogody TVP1 - 2,9 mln widzów.
Oznacza to, że widz własny TVP1, w zauwazalnej czesci, pominął Wiadomości, by obejrzeć pogodę po nich.
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Wto Wrz 05, 2017 7:56 am

"Udział „Teleexpressu” w TVN w rynku zmalał..." Reszta informacji równie rzetelnie opracowana?
Awatar użytkownika
Murek

Murek Wto Wrz 05, 2017 7:58 am

Warto byłoby podać jeszcze gdzie ankietowani mieszkają. Wieś, miasto, wielkość ośrodka. Bo takie badania to sobie możecie... Gdzie przeprowadzono badanie? W Warszawie? A no tak. Zapomniałem, że przecież dla Was Warszawa odzwierciedla cały kraj.
Awatar użytkownika
mx

mx Wto Wrz 05, 2017 9:12 am

"Murek" napisał(a): Warto byłoby podać jeszcze gdzie ankietowani mieszkają. Wieś, miasto, wielkość ośrodka. Bo takie badania to sobie możecie... Gdzie przeprowadzono badanie? W Warszawie? A no tak. Zapomniałem, że przecież dla Was Warszawa odzwierciedla cały kraj.

Badania przeprowadzane są na takiej samej zasadzie na całym świecie. Wybiera się grupę reprezentatywną. Jeśli nie wiesz co oznacza słowo "reprezentatywna" polecam cofnąć się do szkoły. Wróciło 8 lat szkoły podstawowej, więc może zdążysz się nauczyć.
Awatar użytkownika
Tola

Tola Wto Wrz 05, 2017 9:30 am

"mx" napisał(a):
"Murek" napisał(a): Warto byłoby podać jeszcze gdzie ankietowani mieszkają. Wieś, miasto, wielkość ośrodka. Bo takie badania to sobie możecie... Gdzie przeprowadzono badanie? W Warszawie? A no tak. Zapomniałem, że przecież dla Was Warszawa odzwierciedla cały kraj.

Badania przeprowadzane są na takiej samej zasadzie na całym świecie. Wybiera się grupę reprezentatywną. Jeśli nie wiesz co oznacza słowo "reprezentatywna" polecam cofnąć się do szkoły. Wróciło 8 lat szkoły podstawowej, więc może zdążysz się nauczyć.

"reprezentatywna" w Nielsena chciałeś napisać, poducz się trochę statystyki
Awatar użytkownika
Ryszard

Ryszard Wto Wrz 05, 2017 9:37 am

"Murek" napisał(a): Warto byłoby podać jeszcze gdzie ankietowani mieszkają.

Nie tylko. trzeba by ich sprawdzić trzy pokolenia wstecz. Do tego powinni udostępniać oświadczenia majątkowe.
Awatar użytkownika
Doki

Doki Wto Wrz 05, 2017 10:04 am

Znowu słyszę że Wiadomości straciły pół miliona widzów. To chyba znaczy, że obecnie mają jakieś minus 2 mln widzów ? A po drugie skoro mają już ujemną oglądalność to po co towarzysze z PO tak zażarcie walczą o ich dobre pokazywanie w Wiadomościach ? Walczcie lepiej o utrzymanie TVN przez lewicę z USA.
Awatar użytkownika
nik

nik Wto Wrz 05, 2017 10:06 am

"Ryszard" napisał(a):
"Murek" napisał(a): Warto byłoby podać jeszcze gdzie ankietowani mieszkają.

Nie tylko. trzeba by ich sprawdzić trzy pokolenia wstecz. Do tego powinni udostępniać oświadczenia majątkowe.
Nie zapominać o zaświadczeniu od proboszcza!
Awatar użytkownika
do lemingow

do lemingow Wto Wrz 05, 2017 10:09 am

Ja ludzie nie rozumiem was kiedyś jak było tvp-o i tvnpo i nic nie informowali to co robili i jakie ustawy wprowadzali na nie korzyść społeczństwa i za nic mieli sprawy Polskie jeżdżąc do Berlina i Brukseli i wchodzili w tyłek Merkel i tym w Brukseli co im do dziś to zostało to było ok . Jak dziś tvp info informuje o wszystkim co rząd robi oraz jakie korzyści dla Polski i Polaków to na tvn i Polsacie cisza. Ciekawe czy tvn i polsat informują o dobrej sytuacji gospodarczej państwa i co dobrze robi pis czy hejtuja i szukają jak zaatakowac pis bo z góry dostają polecenie by to robić ?
Awatar użytkownika
pik

pik Wto Wrz 05, 2017 10:53 am

Ale rośnie oglądalność TVP Info Pis i to mnie martwi
Awatar użytkownika
Sprywatyzować TVPiS

Sprywatyzować TVPiS Wto Wrz 05, 2017 11:21 am

Po upadku TVPiS telewizje będzie trzeba sprywatyzować. Nikt już nie odbuduje widowni a szczególnie zaufania. A dla równowagi przez 2-3 lata prezesem powinien zostać Palikot.
Awatar użytkownika
mx

mx Wto Wrz 05, 2017 11:35 am

"Tola" napisał(a):
"mx" napisał(a):

"reprezentatywna" w Nielsena chciałeś napisać, poducz się trochę statystyki

@Tola jeśli podważasz metodologię badań którą od lat stosuje się na całym świecie, czekam na dokładny wykład Twojej metodologii badań.
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Wto Wrz 05, 2017 11:43 am

Nie mam żadnych merytorycznych argumentów, ale na szkoleniu partyjnym mnie uczono, żebym do widzów "Faktów" mówiła tak:

Wy lewacy, wy niepatrioci, wy bezbożnicy, wy kodziarze, wy gorszy sorcie, wy od Lisa, wy od Owsiaka, wy z Czerskiej!!!!

Buahahahahahahahhahahahahaaha!
I teraz ja tu tryumfuję!

Pozdrawiam kolegę z Radomia. Szkoda, że się na mnie obraził...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości