WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Janek

Re: „Fakty” straciły 800 tys. widzów, „Wydarzenia” zyskały 300 tys.

Janek Wto Gru 03, 2013 10:03 am

I dobrze - skala bufonady prowadzących Fakty przekroczyła granice wytrzymałości.
Awatar użytkownika
szymon

szymon Wto Gru 03, 2013 10:04 am

Fakty stały się niestety programem dla idiotów , którzy zamiast dowiedzieć się cokolwiek o Polsce i świecie , dowiedzą się o ciakawostkach -małpkach ,niedźwiadkach i innych dziwolągach. Natomiast zarzut o antypisowość wypisywany na tym forum jest nieprawdziwy. Nie wielbią prezesa i jego partii na kolanach jak media zwane " niepokornymi".,ale sprzyjają im absolutnie i walą w rząd często bez uzasadnienia , co czyni wielu dziennikarzy tej stacji z kolegą Hofmana Skórzyńskim na czele.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Wto Gru 03, 2013 10:13 am

Jeszcze słowo: tłumaczenie spadku oglądalności Faktów programem Wa-wa non stop nijak nie trzyma się kupy. Już wiarygodniejszy jest inny powód - teleturniej Jeden z dziesięciu w TVP2, który notorycznie oglądam od lat i który "zachodzi" na połowę Faktów. Co do Panoramy, to sorry, ale np. bardzo sympatyczny Andrzej Turski już naprawdę powinien cieszyć się emeryturą, bo inaczej któregoś dnia padnie na wizji...
Awatar użytkownika
walterowiec

walterowiec Wto Gru 03, 2013 10:15 am

Borys POlewej napisał(a):A co Durczok poszedł wreszcie na trzeci rok studiów i nie ma czasu zajmować się programem ? Kończy się wasz czas pseudoeŁtorytety tak samo jak nie wierzyłem w jego chorobę, tak samo jak nigdy nie wierzyłem w jego talent dziennikarski. Durczok to ślunski DYZMA>

Nie żartuj. Nie tylko skończył (chyba poproszę o jego magisterkę), ale i ma zamiar doktorat pisać u niejakiego Nierenberga na UJ! Za chwilę to będzie dr Kamil Durczok ;-)
Awatar użytkownika
justyna " pekinczyk " pochanke

justyna " pekinczyk " pochanke Wto Gru 03, 2013 10:42 am

jeden z dziesięciu jest o wiele ciekawszym programem tv niż wszystkie wymienione magle informacyjne razem wzięte - przecież każdy z tych serwisów informacyjnych ma prowadzących , których nie mogę oglądać a co dopiero słuchać - " jedynka " - Tadla , Kraśko ; " dwójka " Lisy - jedno i drugie ; tvn - Durczok , Pochanke ; polshit - Gugała - więc przełączam się na Sznuka i jego dziesięcioro walecznych ludzi :-) proste
Awatar użytkownika
@

@ Wto Gru 03, 2013 10:51 am

O, to nie tylko ja tak mam? TVN jest nie do wytrzymania! Nie dość, że pokazują wszystko, co raczy powiedzieć Kaczyński (po co?!) to jeszcze nieznośne gwiazdorstwo prezenterów (poza paniami Pochanke i Werner, które lubię). Ja chcę spokojnie i rzeczowo podanych wiadomości, a nie pakowania mi się do domu kogoś, kogo nie zapraszałam, z jego osobistymi opiniami i eksponowaniem własnego ego, jak panowie-dziennikarze z TVN. Poza tym ciągłe zapraszanie różnych krzykaczy z prawej strony sceny politycznej jest nadawaniem im znaczenia, jakiego w rzeczywistości nie mają. Goniąc za sensacją i zakładając, że widz uwielbia patrzeć na przekrzykujących się ludzi TVN podcina gałąź, na której siedzi.
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Wto Gru 03, 2013 11:02 am

to nie Fakty to fikcja ta telewizja już sięgnęła dna oby tak dalej długów mają tyle że już Wejchert zza grobu nie pomoże szmatława telewizja ja im życzę jednego zgaście światło i zamknijcie te szmatławą telewizję Panie Walter.
Awatar użytkownika
CIOCI SAN

CIOCI SAN Wto Gru 03, 2013 11:27 am

Ae nie lepiej wyłączyć w ogóle telewizję :-) Nie sądzilem, ze dożyję dnia kiedy w telewizji beda same reklamy i do tego te same i wyjątkowo gó.....e. Dożyłem i napawa mnie to wstrętem.
Awatar użytkownika
Joanna

Joanna Wto Gru 03, 2013 11:27 am

Spadek oglądalności "Faktów" i bliźniaczych "Faktów po faktach" to - moim zdaniem - wynik zarozumiałości ich szefa, który stał się ofiarą samego siebie. W tym pełne pogardy dla widza komentarze szefa "Faktów" Kamila Durczoka cytowane na łamach ... oraz takież zachowanie jego i pozostałych prowadzących na antenie, kiedy zapraszani Goście są spychani z roli ekspertów do roli słuchaczy pokrętnych pytanio-autoodpowiedzi i pseudo filozoficznych wywodów, którym nieustannie przerywa się wypowiedzi dla własnych oświeconych słów, którzy poddawani są ironicznej, często złośliwej krytyce. Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak zapominają, że ich rola wobec zaproszonego Gościa jest służebna, że ich głos to głos zadającego krótkie, rzeczowe pytanie - tego powinni uczyć się od Anity Werner! - a nie rozwlekle, często niespójne komentarze. "Fakty" to nie konkurs piękności (czytaj sprawdzian poglądów prowadzących), tylko miejsce na rzetelne i dojrzałe opinie specjalistów. Jako pytający winni pozostać "przeźroczyści", aby widz miał szansę uważnie wysłuchać opinii
Gości.
Kamilowi Durczokowi widzowie już dziękują!
Awatar użytkownika
j

j Wto Gru 03, 2013 12:58 pm

Tvn to medialna szmata i taka jest prawda to stacji sprzedają takie samo badziewie jak polszmat trwam tvp
Awatar użytkownika
Olo

Olo Wto Gru 03, 2013 1:10 pm

Przerażające, że nadal jeszcze ktokolwiek chce oglądać ten kłamliwy chłam z TVN-u. Przecież tam jest już tak perfidna propaganda, że trzeba być już najgorszym kretynem i lemingiem, żeby tego nie widzieć.
Awatar użytkownika
dajo

dajo Wto Gru 03, 2013 1:13 pm

Stary napisał(a):Proste jak konstrukcja cepa . Brak możliwości odbioru w TV naziemnej bez dodatkowych opłat powoduje , że nasze "bogate " społeczeństwo ogląda to co dostaje w multipleksie . I niema co doszukiwać się innych przyczyn .

Przecież wszystkie te programy są dostępne zarówno w bezpłatnym multipleksie jak i na wszystkich platformach cyfrowych i sieciach kablowych. Cepem to po głowie powinieneś dostać, może by Ci odblokowało kilka komórek do myślenia.
Awatar użytkownika
marko

marko Wto Gru 03, 2013 1:39 pm

To "Fakty" wciąż jeszcze nie zmieniły tytułu? Fakty są w Telexpressie a program "Fakty" zawiera głównie stronnicze oraz antyopozycyjne opinie a nie fakty.
Awatar użytkownika
Siemka

Siemka Wto Gru 03, 2013 3:00 pm

To ktoś jeszcze ogląda TVN? W sumie... cartoon network też dużo ludzi ogląda =D
Awatar użytkownika
r220

r220 Wto Gru 03, 2013 3:23 pm

Szacunek! Wydarzenia trzymaja o niebo lepszy poziom niz FAKTY! OBY TAK DALEJ!!! Polsat News od momentu AFERY z MATKA MADZI oglada sie z przyjemnoscia. TVN24 siegnal zenitu i zmierza swoim populizmem w strone SuperExpressu lub Faktu. Chlopaki z Polastu - oby tak dalej! Brawo za Wydarzenia.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości