WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
d..

Re: Filip Chajzer przeprasza za udawanie ataku paniki w „Dzień dobry TVN”. „Do głowy nie przyszłoby mi urażenie chorego”

d.. Sob Lis 30, 2019 9:12 pm

Wnioski dla TVN nasuwają się same. Łapki i komentarze wiele mówią o tym, o czym jako widzowie sądzimy do F. Chajzerze. Dlatego przełączamy na Pytanie na śniadanie.
Awatar użytkownika
Ela

Re: Filip Chajzer przeprasza za udawanie ataku paniki w „Dzień dobry TVN”. „Do głowy nie przyszłoby mi urażenie chorego”

Ela Sob Lis 30, 2019 10:26 pm

W tekście piszecie "najpopularniejszy program" hahaha chcielibyście........... tam nie ma normalnych rozmów o normalnych sprawach dotyczących normalnych ludzi tylko tematy celebrytów
Awatar użytkownika
Boby

Boby Sob Lis 30, 2019 10:28 pm

Miejscowy idiota z tutejsza kretynka. Jednym słowem dno albo tvn
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Sob Lis 30, 2019 10:35 pm

To w ogóle NIE było zabawne. Młody Chajzer powinien zostać wyrzucony z tego programu i ze stacji TVN za takie zachowanie.
Awatar użytkownika
Kludi

Kludi Nie Gru 01, 2019 12:30 am

Lubię młodego Chajzera. Niestety nasmiewanie się z ataku paniki jest bardzo mocno krzywdzące. Nie masz pojęcia co to prawdziwy atak paniki. Nie wiesz jak to jest i jak wielu ludzi dotyka. Nie wiesz co to myśl, że umiera, i nikt ci nie pomoże. Brak empatii się pojawia i to bardzo smutne w szczególności w obecności psychologa. Takich przypadków zaburzeń jest coraz więcej i powinno się uczyć ludzi jak sobie radzić, tym doświadczeniem, a nie robić jaja przy okazji. Jest bardzo mało wiedzy na ten temat i nie wolno się z tego śmiać, nawet przypadkiem. Bardzo mi przykro, jako osobie, która (niestety) miewa ataki paniki. :(
Awatar użytkownika
marcin

marcin Nie Gru 01, 2019 11:47 am

obok skandalicznego występu Chajzera i naśmiewania się z chorych psychicznie były psycholożka Rotkiel i chyba psycholożka też Ohme, które nie zareagowały :( to skandal akceptować to i później wypowiadać jako ekspert
Awatar użytkownika
Córka Grocholi

Córka Grocholi Nie Gru 01, 2019 2:16 pm

Żenujące żarty kolegi skomentowała za to inna gwiazda TVN i HGTV. Na szczęście są jeszcze poczciwe sławy, które mają głowę na karku i wrażliwe serce.
Awatar użytkownika
anna

anna Nie Gru 01, 2019 2:45 pm

Tylko po co ten "dzban" w tym wyjaśnieniu kolejny raz nawiązuje do śmierci swojego syna ? Żenada do kwadratu.
Awatar użytkownika
xfy

xfy Nie Gru 01, 2019 5:39 pm

widać jedno że zamiast robienia sobie kpin . I szydzenia i robienia show kiepskiego. pokazywania że jakie wartości są obce .widać że stacja nie robi nic ... ?
Awatar użytkownika
xfy

xfy Nie Gru 01, 2019 5:41 pm

widać jedno że zamiast robienia sobie kpin . I szydzenia i robienia show kiepskiego. pokazywania że jakie wartości są obce .widać że stacja nie robi nic ... ? zamiast reakcji nie ma nic .
Awatar użytkownika
nick

nick Nie Gru 01, 2019 8:15 pm

brak reakcji Pań psycholog Rotkiel i Ohme obecnych podczas tej sytuacji podważa niestety zaufanie wobec psychologów
Awatar użytkownika
Matylda

Matylda Nie Gru 01, 2019 9:05 pm

Do glowy mu nie przyszlo - a szkoda! Najpierw trzeba pomyslec, zastanowic sie nim cos sie zrobi. Nie jest pan malym bombelkiem tylko czlowiekiem doroslym!
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Nie Gru 01, 2019 9:23 pm

„Głupie zachowania syna pana Ch. stają się znakiem rozpoznawczym jego "kariery". Nic dziwnego, że drażni to ludzi tak bardzo, że wolą oglądać śniadaniówkę w TVP. „ IDEALNIE skomentowane!!!! W samo SEDNO!!! BRAWO!!!
Awatar użytkownika
FanTiVi

FanTiVi Nie Gru 01, 2019 9:25 pm

„Ten facet jest totalną porażką. Zapowiadał się kiedyś na zięcia roku a wpadł w totalny infantylizm. Od Hipnozy jest już tylko gorzej. Może formuła którą kiedyś wymyślił się wyczerpała jak kiedyś Szymonowi Majewskiemu.„. W 100% racja!
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Nie Gru 01, 2019 9:28 pm

„Porównanie z Szymonem Majewskim jest sporá przesadą. Filip nigdy tyle nie osiągnął, ani nie stworzył. Nawet nigdy nie był równie zabawny. Bycie synem sławnego prezentera nie wszystkim wychodzi na zdrowie. Chłopak jest po prostu bardzo, bardzo płytki i trudno mu to ukryć.” - nie, nie, porownanie do Majewskiego nie jest spora przesada. To on zapoczatkowal to cale blazenstwo w tv!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości