WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marlena

Re: Filip Chajzer przeprasza za udawanie ataku paniki w „Dzień dobry TVN”. „Do głowy nie przyszłoby mi urażenie chorego”

Marlena Pon Gru 02, 2019 11:49 am

"do głowy nie przyszłoby mi" - kluczowe słowa Chajzera. Coś w ogóle przychodzi do jego główki?
Awatar użytkownika
Olek

Re: Filip Chajzer przeprasza za udawanie ataku paniki w „Dzień dobry TVN”. „Do głowy nie przyszłoby mi urażenie chorego”

Olek Pon Gru 02, 2019 4:03 pm

chajzer niszczysz wizerunkowo ddtvn ! odejdź!
Awatar użytkownika
DZBAN

DZBAN Pon Gru 02, 2019 4:11 pm

Najpierw narobi bezmyślnego cyrku, a jak się ludzie za bardzo zaczną burzyć, to jak zwykle wyciągnie z rękawa "Asa" w postaci wielkiej, życiowej tragedii i uzna, że kolejny raz należy mu tylko i wyłącznie współczuć. Dopóki znów kretyńskie zachowanie, które przychodzi mu z taką łatwością, nie wzbudzi kolejnych kontrowersji. I tak w kółko. Zyskuje na tym tylko konkurencja. Nawet taka z siermiężnej TVP.
Awatar użytkownika
zick

zick Pią Gru 06, 2019 3:00 pm

dziecinne zachowanie Chajzera. Obok były dwie psycholożki, które śmiały się z niego, więc obróciły głupotę w żart. Nie było to ani szczególnie zabawne, ani oryginalne, ale też robienie z tego obrażania chorych też jest przesadą i to grubą. Polityczna poprawność idzie za daleko. Ludzie muszą żartować, żeby mieć dystans do świata i jakiś wentyl bezpieczeństwa dla psychiki. Życie na poważnie jest nie do zniesienia. W trudną rolę się Chajzer na własne życzenie wkręcił. Chciał być błaznem , ale to trzeba umieć robić z głową ;)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości