WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Qwert

Filip Chajzer przeprasza za udawanie ataku paniki w „Dzień dobry TVN”. „Do głowy nie przyszłoby mi urażenie chorego”

Qwert Sob Lis 30, 2019 3:20 pm

Chodzi pewnie o robienie show na potrzeby popraw oglądalności, wtedy niestety czasem zapomina się o zdrowym rozsądku.
Awatar użytkownika
ewa

Re: Filip Chajzer przeprasza za udawanie ataku paniki w „Dzień dobry TVN”. „Do głowy nie przyszłoby mi urażenie chorego”

ewa Sob Lis 30, 2019 3:30 pm

to już któraś kolejna wpadka Filipa Chajzera i kolejne przeprosiny. Jak widać kolejne "lekcje" nic nie dają, a stacja nie widzi problemu. Skadal
Awatar użytkownika
Dzban TVN - TV(dzba)N

Re: Filip Chajzer przeprasza za udawanie ataku paniki w „Dzień dobry TVN”. „Do głowy nie przyszłoby mi urażenie chorego”

Dzban TVN - TV(dzba)N Sob Lis 30, 2019 3:31 pm

Głupie zachowania syna pana Ch. stają się znakiem rozpoznawczym jego "kariery". Nic dziwnego, że drażni to ludzi tak bardzo, że wolą oglądać śniadaniówkę w TVP.
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Sob Lis 30, 2019 3:32 pm

Ten facet jest totalną porażką. Zapowiadał się kiedyś na zięcia roku a wpadł w totalny infantylizm. Od Hipnozy jest już tylko gorzej. Może formuła którą kiedyś wymyślił się wyczerpała jak kiedyś Szymonowi Majewskiemu.
Awatar użytkownika
Płytki facet

Płytki facet Sob Lis 30, 2019 4:11 pm

Porównanie z Szymonem Majewskim jest sporá przesadą. Filip nigdy tyle nie osiągnął, ani nie stworzył. Nawet nigdy nie był równie zabawny. Bycie synem sławnego prezentera nie wszystkim wychodzi na zdrowie. Chłopak jest po prostu bardzo, bardzo płytki i trudno mu to ukryć.
Awatar użytkownika
jd

jd Sob Lis 30, 2019 4:14 pm

Facet jest ucieleśnieniem terminu "żenada".
Awatar użytkownika
A może trochę empatii

A może trochę empatii Sob Lis 30, 2019 4:31 pm

Głupio zażartował, wyszło fatalnie, ale ten wszechobecny, wylewający się w mediach hejt też nie jest dobrym zjawiskiem. Przeprosił oficjalnie, to nie jest bez znaczenia. ;)
Awatar użytkownika
Tvidz

Tvidz Sob Lis 30, 2019 4:34 pm

Na właśnie tym polega problem Chajzera. Że jemu mało co przychodzi do głowy.
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Sob Lis 30, 2019 4:45 pm

"A może trochę empatii " napisał(a): Głupio zażartował, wyszło fatalnie, ale ten wszechobecny, wylewający się w mediach hejt też nie jest dobrym zjawiskiem. Przeprosił oficjalnie, to nie jest bez znaczenia.

Pewnie masz racje z tym hejtem co nie zmienia faktu, ze ten człowiek nie nadaje się do mediów . Starając się go nie obrażać uważam że powinien poszukać sobie miejsca w innej branży...
Awatar użytkownika
Po31

Po31 Sob Lis 30, 2019 4:56 pm

Potem że im oglądalność spada niestety nie umiejący sie zachować Filip i obrażona na wszystkich Kunga Rusin odechciewa się oglądać ich sniadaniowki i dlatego wole Pns.
Awatar użytkownika
xly

xly Sob Lis 30, 2019 4:58 pm

widać jedno że żenujące zachowanie prowadzącego jest tolerowane . Po mimo żenady i kichy pewnie nadal .
Awatar użytkownika
Towarzystwo wzajemnej adoracji

Towarzystwo wzajemnej adoracji Sob Lis 30, 2019 5:49 pm

Gdyby nie miał znanego nazwiska, to w każdej szanującej się stacji w cywilizowanym świecie podziękowano by mu następnego dnia za współpracę. Serio.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Sob Lis 30, 2019 6:02 pm

Jak tak można, i oczywiscie kolejne przeprosiny "bo trzeba". Chajzer masz zero szacunku do drugiego człowieka, wyśmiewając chorych
Awatar użytkownika
887Jan

887Jan Sob Lis 30, 2019 6:04 pm

Oczywiście brak reakcji także ze strony dwóch "psycholożek". Żenada
Awatar użytkownika
wesołek

wesołek Sob Lis 30, 2019 8:03 pm

A nawet jak przyjdzie coś do głowy, to wyjdzie, bo uzna, że skoro pusto to znaczy, że pomyliło mieszkania.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości