WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Od filmów

Filmweb wprowadza płatną wersję bez reklam i ze zniżkami do Multikina. Cena od 3,25 do 3,90 zł miesięcznie

Od filmów Pon Sty 28, 2019 10:36 am

Spoko. A kiedy optymalizacja appki?
Awatar użytkownika
Ja_2019

Re: Filmweb wprowadza płatną wersję bez reklam i ze zniżkami do Multikina. Cena od 3,25 do 3,90 zł miesięcznie

Ja_2019 Pon Sty 28, 2019 1:01 pm

To jest żart z ich strony żeby proponować jakieś wersje "+" w momencie kiedy apka na Androida co chwilę nie działa, strona się zawiesza i nie wyrabia. Najpierw niech o tym pomyślą i wtedy uważam, że opcja platna jest ok.
Awatar użytkownika
Aaaa

Re: Filmweb wprowadza płatną wersję bez reklam i ze zniżkami do Multikina. Cena od 3,25 do 3,90 zł miesięcznie

Aaaa Pon Sty 28, 2019 3:25 pm

A w multikinie godzina reklam oczywiście za darmo
Awatar użytkownika
Dysek

Dysek Pon Sty 28, 2019 4:04 pm

Baza tytułów w porównaniu z IMDB daleko w tyle... Dopóki nie zaczną wprowadzać tytułów filmów i odcinków seriali na czas a nie miesiąc po ich premierze, to tylko głupki będą płacić. Na dodatek za coś co jest za darmo w necie na YT jeśli chodzi o trilery.
Awatar użytkownika
Arturro

Arturro Pon Sty 28, 2019 4:46 pm

IMDB.
I tyle w temacie.
Awatar użytkownika
internauta

internauta Pon Sty 28, 2019 5:36 pm

Dołączam się do pozostałych głosów, że aplikacja mobilna to jakiś żart. Zawiesza się na ładowaniu strony z filmem, wylogowuje użytkownika, nie zapisuje ocen, gubi zdjęcia. Na dodatek nie ma zaimplementowanych dyskusji i po prostu przenosi linkiem do przeglądarki.
Awatar użytkownika
Swordfish

Swordfish Pon Sty 28, 2019 6:47 pm

Już nawet nie oceniam filmów w Filmwebie. Dla mnie liczy się tylko Imdb, z którego korzystam 20 lat.
Awatar użytkownika
Grucha

Grucha Pon Sty 28, 2019 8:02 pm

A ja mam paszport polsatu. Czy też dostanę zniżkę?
Awatar użytkownika
andrzej wełna

andrzej wełna Pon Sty 28, 2019 10:11 pm

Sorry, może nie jestem na bieżąco. Jak swego czasu korzystałem z Filmwebu, był to serwis w którym internauci pisali recenzje filmów tworząc tym samym serwis 😉 To chyba firma powinna płacić internautom a nie odwrotnie 😉
Awatar użytkownika
chris

chris Pon Sty 28, 2019 10:11 pm

A mówili coś kiedy apka na iOS przestanie się wywalać bez powodu? 🤣
Awatar użytkownika
walter

walter Pon Sty 28, 2019 10:12 pm

ciekawe czy będą płacić marze twórcom, autorom recenzji, członkom społeczności FilmWeb. czekam na hajs.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości