[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Firmy ostrożnie angażują się w Protest Kobiet. "Z zasady marki nie wypowiadają się na tematy polityczne"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
bjk

Firmy ostrożnie angażują się w Protest Kobiet. "Z zasady marki nie wypowiadają się na tematy polityczne"

bjk Śro Paź 28, 2020 7:39 am

serio? mle collection i Kasia Tusk to jakas powazna marka? pewnie przydomowy serwis samochodowy na mojej ulicy ma wieksze obroty..
Awatar użytkownika
XYZ

Re: Firmy ostrożnie angażują się w Protest Kobiet. "Z zasady marki nie wypowiadają się na tematy polityczne"

XYZ Śro Paź 28, 2020 8:23 am

To już wiem gdzie nie kupować nic. Dziękuję!
Awatar użytkownika
Biznes

Re: Firmy ostrożnie angażują się w Protest Kobiet. "Z zasady marki nie wypowiadają się na tematy polityczne"

Biznes Śro Paź 28, 2020 9:01 am

Nigdy poważne firmy nie wchodziły w tak niepewne politykierskie zagrywki
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Śro Paź 28, 2020 9:05 am

Ok. Medicine idzie u mnie na czarną listę. Ostatnio zdaje się narazili się też chorującym na depresję. Za głupotę się płaci.
Awatar użytkownika
Polska marka z Łodzi

Polska marka z Łodzi Śro Paź 28, 2020 9:19 am

Polska marka sieci salonów beauty Laser DeLux wyraziła jasne i emocjonalne stanowisko w tej sprawie na Facebooku. Jest za strajkiem kobiet i daje wolne kobieta pracownikom którzy chcą wziąć udział w protescie. To nieliczny przykład wśród polskich marek które mogą wiele stracić a jednak nie siedzą cicho
Awatar użytkownika
Zac

Zac Śro Paź 28, 2020 10:56 am

a które marki są za życiem? Nie ma? Szkoda że jest taka dysproporcja.
Awatar użytkownika
moon

moon Śro Paź 28, 2020 11:03 am

A już miałem w koszyku zamówienie do Medicine....Dobrze, że przeczytałem...Koszyk pusty!!!! A i kawa będzie kupiona w innym miejscu. Żegnam bez żalu szanowne marki :)
Awatar użytkownika
medicine dziękuję

Re: Firmy ostrożnie angażują się w protest kobiet. "Z zasady nie wypowiadają się na tematy polityczne"

medicine dziękuję Śro Paź 28, 2020 1:25 pm

"moon" napisał(a): A już miałem w koszyku zamówienie do Medicine....Dobrze, że przeczytałem...Koszyk pusty!!!! A i kawa będzie kupiona w innym miejscu. Żegnam bez żalu szanowne marki

he he a ja dziś ubrała do pracy ich bluzkę, żeby w tym"czarnym" dniu było wesoło i kolorowo. Więcej nic tam nie kupię..
Awatar użytkownika
Tomek

Re: Firmy ostrożnie angażują się w protest kobiet. "Z zasady nie wypowiadają się na tematy polityczne"

Tomek Śro Paź 28, 2020 1:41 pm

A Black Lives Matter w USA? Tam też firmy nie angażują się politycznie?
Awatar użytkownika
Hope

Hope Śro Paź 28, 2020 1:45 pm

Żebyś się baranku nie zdziwił.

"bjk" napisał(a): serio? mle collection i Kasia Tusk to jakas powazna marka? pewnie przydomowy serwis samochodowy na mojej ulicy ma wieksze obroty..
Awatar użytkownika
Sabina

Sabina Śro Paź 28, 2020 2:23 pm

media, dlaczego do rozmowy zaprosiliście samych mężczyzn?
Awatar użytkownika
he he he

he he he Śro Paź 28, 2020 2:47 pm

"Sabina" napisał(a): media, dlaczego do rozmowy zaprosiliście samych mężczyzn?

Dlaczego mężczyzn? Ja nie mężczyzna....
Awatar użytkownika
pracodawca

Re: Firmy ostrożnie angażują się w protest kobiet, dyskusja o wpisie mBanku

pracodawca Śro Paź 28, 2020 4:18 pm

U mnie w firmie dwie takie łaziły z błyskawicami. Dla mnie OK. Ale wczoraj powiedziały mi, że dzieci mają chore i że muszą wyjść wcześńiej do domu. OK. Są matkami, więc pomagam. Ale coś mnie tknęło i wieczorem przejrzałem ich fejsy i co? Okazuje się, że darły dziapy pod kościołem. No to się dzisiaj srogo zdziwiły jak je wyabortowałem. Na własne życzenie. Ciekawe czy też tak bluzgały jak pod tym kościołem..
Awatar użytkownika
Pytanie

Pytanie Śro Paź 28, 2020 4:18 pm

A gdzie OTUA??? Co ma do powiedzenia na ten temat???
Awatar użytkownika
Takie jest moje zdanie

Takie jest moje zdanie Śro Paź 28, 2020 4:24 pm

Protestom TAK, wandalizmowi, agresji, wulgaryzmom NIE
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości