WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Radek

Flirt.com i Sympatia na czele serwisów randkowych, eDarling i Fellow przyciągają najbardziej (TOP13)

Radek Pon Cze 18, 2018 3:01 pm

Brakuje lidera Datezone
Awatar użytkownika
X

Re: Flirt.com i Sympatia na czele serwisów randkowych, eDarling i Fellow przyciągają najbardziej (TOP13)

X Pon Cze 18, 2018 3:49 pm

no wlasnie, co z badoo, tinder?
Awatar użytkownika
tt

Re: Flirt.com i Sympatia na czele serwisów randkowych, eDarling i Fellow przyciągają najbardziej (TOP13)

tt Pon Cze 18, 2018 4:51 pm

cafe pl nie istnieje, przekierowuje na forum wyborczej, lol
Awatar użytkownika
Maciej

Maciej Pon Kwi 15, 2019 12:13 am

Przecież flirt.com to portal gdzie są same fałszywe konta i portal wyłudza od was pieniądze, jedyne realne dziewczyny tam to te, które mają seks kamerki i płaci się w ten sposób podwójnie.
Awatar użytkownika
HESSU

HESSU Sob Maj 18, 2019 8:12 am

Witam, nie wiem kto wychwala ten serwis ale chyba tylko boty lub ludzie którym za to za płacono. Na 50 osób które tam znalazłem tylko 1 prawdziwa, z czego chciała się przenieść z pisaniem na Facebooka, wysłała mi piersiasta kobietę że to niby ona (Foto z neta wiadomo z jakich stron) gdy wysłałem screeny z strony na której znalazłem ową kobietę dostałem bloka. Strona to jedna wielka pomyłka, jedyne realne osoby funkcjonują na czacie ogólnym, gdzie itak ich jest niewiele. Nie polecam!
Awatar użytkownika
HESSU

HESSU Sob Maj 18, 2019 8:13 am

Witam, nie wiem kto wychwala ten serwis ale chyba tylko boty lub ludzie którym za to za płacono. Na 50 osób które tam znalazłem tylko 1 prawdziwa, z czego chciała się przenieść z pisaniem na Facebooka, wysłała mi piersiasta kobietę że to niby ona (Foto z neta wiadomo z jakich stron) gdy wysłałem screeny z strony na której znalazłem ową kobietę dostałem bloka. Strona to jedna wielka pomyłka, jedyne realne osoby funkcjonują na czacie ogólnym, gdzie itak ich jest niewiele. Nie polecam serwisu flirt.com, nie disc że płatna to piszemy z fikcyjnymi postaciami!
Awatar użytkownika
Krzys

Krzys Czw Sie 22, 2019 12:47 am

Flirt oszukuje, upycha dziwki z kamerami, wiadomości nie dochodzą, liczba odwiedzin to raczej śmieszna statystyka, liczy się liczba realnych kontaktów. Na zgłaszane problemy odsyłają z góry opracowanie formułki i porady dla jak idiotów. Ranking serwisów randkowych nie powinien obejmować stron, gdzie promuje się prostytucję. albo kontakty dla normalnych osób, albo dla perwersyjnych degeneratów - nie można tego mieszać, Sympatia dba o reputację i jest najtańszym serwisem.
Jednak w wielu przypadkach na portalach przesiadują niezaradne życiowo ofiary, rzadko można spotkać kogoś, kto po prostu nie ma czasu na szukanie i poznawanie ludzi metodą tradycyjną
Awatar użytkownika
Henio

Henio Sob Paź 05, 2019 7:31 pm

Ja zamiast portalu randkowego, mogę polecić bardzo dobre biuro matrymonialne, a konkretnie Centrum Zapoznawcze Zolyty. To właśnie w tym biurze poznałem moją kobietę Iwonę, jesteśmy razem już 2 lata.
Awatar użytkownika
Amelia

Amelia Śro Paź 23, 2019 10:01 pm

Korzystałam z wymienionych tutaj portali, ale nie znalazłam nikogo pasującego do mnie. Postanowiłam więc spróbować znaleźć kogoś poprzez biuro matrymonialne. Pozytywne opinie skusiły mnie na skorzystania z Centrum Zapoznawczego Zolyty i to właśnie tam znalazłam faceta idealnego dla mnie. Atmosfera w biurze bardzo miła, fajna babka to prowadzi więc nie żałuje i potwierdza opinie które na temat tego biura przeczytałam, dlatego też je polecam.
Awatar użytkownika
Arleta

Arleta Pon Gru 23, 2019 3:12 pm

Również polecam Zolyty, właśnie poprzez to biuro poznałam mojego partnera, z którym jestem do dziś i planujemy wspólną przyszłość.

"Amelia" napisał(a): Korzystałam z wymienionych tutaj portali, ale nie znalazłam nikogo pasującego do mnie. Postanowiłam więc spróbować znaleźć kogoś poprzez biuro matrymonialne. Pozytywne opinie skusiły mnie na skorzystania z Centrum Zapoznawczego Zolyty i to właśnie tam znalazłam faceta idealnego dla mnie. Atmosfera w biurze bardzo miła, fajna babka to prowadzi więc nie żałuje i potwierdza opinie które na temat tego biura przeczytałam, dlatego też je polecam.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości