[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Formuła 1 w Eleven Sports: Michał Gąsiorowski skończył współpracę, Andrzej Borowczyk nowym komentatorem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Mart

Re: Formuła 1 w Eleven Sports: Michał Gąsiorowski skończył współpracę, Andrzej Borowczyk nowym komentatorem

Mart Sob Maj 11, 2019 3:33 pm

Polsat zniszczy Eleven Sports,
Awatar użytkownika
jarox

Re: Formuła 1 w Eleven Sports: Michał Gąsiorowski skończył współpracę, Andrzej Borowczyk nowym komentatorem

jarox Nie Maj 12, 2019 12:29 pm

super super super TO NAJLEPSZA BARWA GŁOSU jeśli chodzi o komentatora .Lecz czy najlepszy komentator ?. TAK
gratuluję eleven wyboru bo Pan Borowczyk jest jedyny w swoim rodzaju .super
Awatar użytkownika
Qeko

Qeko Nie Maj 12, 2019 5:03 pm

NIE DA SIĘ gościa słuchać / te teksty w kółko te same / czy ktoś zwariował teksty aby wszyscy dojechali a po wypadku o to chodziło doda to trochę dramaturgi ; co myślisz , jak wszyscy wiemy , a jednak miałem rację , jak sądzisz , ale nie był bym bardziej przekonany , najprawdopodobniej biorąc pod uwagę …
Awatar użytkownika
krakus

krakus Pon Maj 20, 2019 8:11 am

Bardzo szkoda tej zamiany. Niestety głos Pana Borowczyka choć od lat kojarzył mi się z F1 to niegdy nie odbierałem go pozytywnie. teraz oglądając F1 miałem wrażenie czegoś zupełnie innego, świeżego i jednocześnie profesjonalnego. Niestety w GP Hiszpanii koszmar Borowczyka powrócił. PANIE GĄŚIOROWSKI LICZĘ, ŻE PAN WRÓCI!!!
Awatar użytkownika
nico

nico Nie Lip 04, 2021 2:19 pm

Zwolnijcie p. Aldonę staje się co raz bardziej przemądrzała ,, na wszystkim się zna, zawsze musi mieć ostatnie zdanie (co raz częściej leje wodę, niż mówi coś konkretnego), zakochana w L H. Próbuje się kreować na Gwiazdę Dziennikarstwa, a wychodzi to żenująco, szkoda ;-(
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość