WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Wrrr

Re: Formuła 1 w Eleven Sports: Michał Gąsiorowski skończył współpracę, Andrzej Borowczyk nowym komentatorem

Wrrr Wto Maj 07, 2019 8:10 am

To było do przewidzenia po tym jak Polsat przejoł eleven sports . Z tego co pamiętam jak F1 leciało na Polsacie to ta dwójka komentowala już razem wyścigi.
Awatar użytkownika
kamil

Re: Formuła 1 w Eleven Sports: Michał Gąsiorowski skończył współpracę, Andrzej Borowczyk nowym komentatorem

kamil Wto Maj 07, 2019 7:22 pm

Dawno nie było "wody na młyn" podczas wyścigów F1...
Awatar użytkownika
kuba

kuba Wto Maj 07, 2019 7:23 pm

Dawno nie słyszeliśmy co słychać u słynnej Nicole Scherzinger
Awatar użytkownika
walter

walter Wto Maj 07, 2019 7:23 pm

Świetna wiadomość! Najlepszy komentator F1 w Polsce.
Awatar użytkownika
marek

marek Wto Maj 07, 2019 7:23 pm

Najsmutniejsza wiadomość tygodnia ........ Borowczyk megaloman opowiadający o celebrytach, a w większości ich dziewczynach..
Awatar użytkownika
marcin

marcin Wto Maj 07, 2019 7:23 pm

czepiasz się. Przynajmniej ma jakieś emocje w głosie. Obecna ekipa komentatorów nadaje się do transmisji zawodów w zbieraniu grzybów.
Awatar użytkownika
leon

leon Wto Maj 07, 2019 7:24 pm

oglądam f1 od dawna i przyznam, że brakowało mi Borowczyka. Nie lubię gadajacych głów, podajacych suche fakty. Zreszta wystarczy obejrzeć jakiekolwiek wyścigi w amerykańskiej telewizji. Tam są dopiero emocje. Myślę, że Andrzej przyciągnie do f1 dawnych fanów.
Awatar użytkownika
łukasz

łukasz Wto Maj 07, 2019 7:24 pm

Według mnie bardzo zła informacja. Zamiast komentowania wyścigu będziemy mieć wyścigowy kącik towarzyski połączony z irytującym głosem Pana Andrzeja. Oczywiście to tylko moja opinia.
Awatar użytkownika
greg

greg Wto Maj 07, 2019 7:24 pm

Suweren czeka, aż komentatorem F1 zostanie sam Robert Kubica.
Awatar użytkownika
MAX

MAX Śro Maj 08, 2019 3:31 am

Zmiana na plus:)
Awatar użytkownika
ddb

ddb Śro Maj 08, 2019 5:39 am

a na końcu tej krzywej prostej stanie tak tak...znana państwu ...sama Nikol Szlezinger - żona samego Lusia... !!!
Awatar użytkownika
krzysztof

krzysztof Pią Maj 10, 2019 12:16 pm

od pierwszego razu mnie irytował.
zwłaszcza podczas niezrozumiałego krzyku przy startach.
borowczyka - mi go brakowało jest na dobrym poziomie.
Awatar użytkownika
gregor

gregor Sob Maj 11, 2019 12:27 am

"walter" napisał(a): Świetna wiadomość! Najlepszy komentator F1 w Polsce.

zmień lekarza
Awatar użytkownika
k

k Sob Maj 11, 2019 1:44 pm

nie długo wstawią G. Jędrzejeswskiego, to będzie już całkowicie zajechanie profesjonalnego komentarza
Awatar użytkownika
Ewelina

Ewelina Sob Maj 11, 2019 3:03 pm

Super uslyszec znow Borowczyka - najlepszy. Mila niespodzianka na kwalifikacje dzisiejsze
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości