[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Fotoreporterka zatrzymana przez policję na proteście przed MEiN. Zarzut: naruszenie nietykalności

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zew

Re: Fotoreporterka zatrzymana przez policję na proteście przed MEiN. Zarzut: naruszenie nietykalności

Zew Pon Lis 23, 2020 8:47 pm

A czemuż to dziennikarze i foto nie mają kamizelek identyfikujących. Po fakcie krzyczą jak p osły, żeby nie dotykać, bo prawie immunitet.
Awatar użytkownika
Głęboka Troska

Re: Fotoreporterka zatrzymana przez policję na proteście przed MEiN. Zarzut: naruszenie nietykalności

Głęboka Troska Pon Lis 23, 2020 11:35 pm

Pan komendant policji wykazuje się... PARTIA pozostawi go łaskawie na stołki.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Wto Lis 24, 2020 12:54 am

Może policjant nie potrafi czytać?
Awatar użytkownika
Tylko Prawo

Tylko Prawo Wto Lis 24, 2020 6:16 am

Jeśli były powody do zatrzymania tzn., że Policja wykonywała swoje obowiązki zawodowe. Dziennikarka, po wyjściu, niczego nie powiedziała, bo nie miała nic do powiedzenia. Mogła potwierdzić, że została potraktowana adekwatnie do swego wykroczenia i zgodnie z prawem.
Awatar użytkownika
TakaPrawda

Re: Fotoreporterka Agata Grzybowska zatrzymana. Wniosek o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policjantów

TakaPrawda Wto Lis 24, 2020 6:50 am

Na filmach widać, że pokazała legitymację po tym jak policjant podjął interwencję wobec niej. Być może wcześniej zrobiła coś co uzasadniało decyzję policjanta, nie wiem nie było mnie tam podobnie jak większości komentujących. Wiem jedynie, że dziennikarz czy fotograf nie jest świętą krową
Awatar użytkownika
Anonims

Re: Fotoreporterka Agata Grzybowska zatrzymana. "Zostałam zaatakowana przez policjanta, tylko dlatego, że robiąc zdjęcie, błysnęłam mu w twarz fleszem"

Anonims Wto Lis 24, 2020 8:01 am

"TakaPrawda" napisał(a): Na filmach widać, że pokazała legitymację po tym jak policjant podjął interwencję wobec niej. Być może wcześniej zrobiła coś co uzasadniało decyzję policjanta, nie wiem nie było mnie tam podobnie jak większości komentujących. Wiem jedynie, że dziennikarz czy fotograf nie jest świętą krową

Mylisz się i to bardzo funkcjonariusze giewu są świętymi krowami, przynajmniej tak im się wydaje
Awatar użytkownika
m.

Re: Fotoreporterka Agata Grzybowska zatrzymana. "Zostałam zaatakowana przez policjanta, tylko dlatego, że robiąc zdjęcie, błysnęłam mu w twarz fleszem"

m. Wto Lis 24, 2020 8:12 am

Widać że poszedł rozkaz, z każdym dniem coraz bliżej Białorusi, coraz dalej UE. Powoli to już ostatnia prosta.
Awatar użytkownika
ded

Re: Fotoreporterka Agata Grzybowska zatrzymana. "Zostałam zaatakowana przez policjanta tylko dlatego, że błysnęłam mu w twarz fleszem"

ded Wto Lis 24, 2020 9:58 am

a to dobre, pani fororeporterka wydala oswiadczenie po angielsku. Wiadomo, do kogo przekaz kierowany. Wszystko to tanie prowokacje.
Awatar użytkownika
rafael

Re: Fotoreporterka Agata Grzybowska zatrzymana. "Zostałam zaatakowana przez policjanta tylko dlatego, że błysnęłam mu w twarz fleszem"

rafael Wto Lis 24, 2020 10:09 am

Dlaczego dziennikarze i fotoreporterzy tak blisko podchodzą do policjantów a przez to stają się częścią demonstracji?
Awatar użytkownika
hmm

hmm Wto Lis 24, 2020 10:22 am

Co to za jedna?
Awatar użytkownika
poPO

poPO Wto Lis 24, 2020 10:27 am

Pani Agata "sławę" już ma. Teraz szybka kwesta na Zrzutka.pl i będzie ustawiona. Schemat ciągle ten sam, ale baranów do golenia nie brakuje.
Awatar użytkownika
Artek

Artek Wto Lis 24, 2020 10:54 am

"rafael" napisał(a): Dlaczego dziennikarze i fotoreporterzy tak blisko podchodzą do policjantów a przez to stają się częścią demonstracji?

Może dlatego, żeby nam pokazać, jak mają się sprawy? Kto rzeczywiście kogo atakuje i jak naprawdę wyglądają demonstracje? Nie przyszło Ci to do głowy?
Awatar użytkownika
żenada

Re: Fotoreporterka Agata Grzybowska zatrzymana. "Tylko dlatego, że błysnęłam policjantowi w twarz fleszem"

żenada Wto Lis 24, 2020 11:17 am

tzw fotoreporterka w bojówkach berecie ale Che i pewnie jeszcze z błyskawicą tu i ówdzie udająca ofiarę samczych zbrodni... pewnie walnęła mu lampą z pół metra w oczy i zdziwiona że sie nie ucieszył. Takie dzbany wyslać na wojnę, to zginą na pierwszym rogu
Awatar użytkownika
SłuchaczX

Re: Fotoreporterka Agata Grzybowska zatrzymana. "Tylko dlatego, że błysnęłam policjantowi w twarz fleszem"

SłuchaczX Wto Lis 24, 2020 11:22 am

Dziennikarze w wielu przypadkach występują na demonstracjach jako czynni demonstranci. Dodatkowo są bardzo agresywni, i chcą korzystać z imunitetu. GW jest pelna działaczy antypisowskich. Ta dziennikarka jest jedną z takich działaczek. Niech ci dziennikarze założą partię polityczną. Będzie jasność.
Awatar użytkownika
obiektywnie

obiektywnie Wto Lis 24, 2020 11:22 am

Za ten obecny syf w Polsce odpowiada naczelny kociaż z łupiezem na marynarce i brudnych butach w których wchodzi do domu kazdego bez zaproszenia Lgbt plus KOd tylko wykorzystały stan umysłu starego człowieka który zyje w urojonym przez siebie i świecie
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości