[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Fotoreporterzy o zdjęciu Rafała Milacha z policjantem przygniatającym uczestniczkę protestu: ważny kadr z potencjałem na ikonę

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bańka

Fotoreporterzy o zdjęciu Rafała Milacha z policjantem przygniatającym uczestniczkę protestu: ważny kadr z potencjałem na ikonę

Bańka Pon Sie 10, 2020 6:52 am

Alternatywna rzeczywistość. Typowa lewica.
Awatar użytkownika
grzegorz

Re: Fotoreporterzy o zdjęciu Rafała Milacha z policjantem przygniatającym uczestniczkę protestu: ważny kadr z potencjałem na ikonę

grzegorz Pon Sie 10, 2020 8:09 am

Polska policja powinna powinna pojechac do Francji na szkolenie bo w Polsce cackacie sie z tymi anarchistami lgbt jak z jajkami. Tam takich zadymiarzy traktuja pałami po plecach i gazem po oczach po europejsku. Brawo polska policja.
Awatar użytkownika
Co na to

Re: Fotoreporterzy o zdjęciu Rafała Milacha z policjantem przygniatającym uczestniczkę protestu: ważny kadr z potencjałem na ikonę

Co na to Pon Sie 10, 2020 8:11 am

tzw. religia miłości bliźniego? Faryzeuszowsko zamknie oczy?
Awatar użytkownika
karol

karol Pon Sie 10, 2020 8:12 am

Jak sie skacze po radiowozie i wyzywa policję to trzeba poniesc surową karę. Z anarchistów i zadymiarzy media zrobiły aktywistow lgbt.
Awatar użytkownika
BiS

BiS Pon Sie 10, 2020 8:16 am

Zdjęcia slabe i nijakie. Dobrze ze chociaż ostre.
Awatar użytkownika
Zadymiarze

Zadymiarze Pon Sie 10, 2020 8:47 am

"grzegorz" napisał(a): Polska policja powinna powinna pojechac do Francji na szkolenie bo w Polsce cackacie sie z tymi anarchistami lgbt jak z jajkami. Tam takich zadymiarzy traktuja pałami po plecach i gazem po oczach po europejsku. Brawo polska policja.
Jeżeli zorganizowana grupa przestępcza robi wszystko aby zachwiać fundamentami prawa w Państwie, to zadaniem policji jest temu zapobiegać i to wszelkimi sposobami! Brawo POLICJA ! A i tak zbyt miękko podchodzicie do terroru jaki nam się rodzi !
ps. do autora artykułu. Tak serdecznie przeczytaj co napisałeś. Ten wytłuszczony tytuł i kolejne dwa zdania. Człowieku to się kupy nie trzyma, no chyba że to materiał sponsorowany. Ciekawe czy wedle waszej "tolerancji" ... zostanie to wycięte?
Awatar użytkownika
gug

gug Pon Sie 10, 2020 9:10 am

Brawo Policja
Awatar użytkownika
Ikonosceptyk

Ikonosceptyk Pon Sie 10, 2020 9:17 am

Awatar użytkownika
Ikonosceptyk

Ikonosceptyk Pon Sie 10, 2020 9:17 am

Skąd w ogóle to szowinistyczne, stygmatyzujące przekonanie, że to uczestniczka?
Awatar użytkownika
m.

m. Pon Sie 10, 2020 9:25 am

"grzegorz" napisał(a): Polska policja powinna powinna pojechac do Francji na szkolenie bo w Polsce cackacie sie z tymi anarchistami lgbt jak z jajkami. Tam takich zadymiarzy traktuja pałami po plecach i gazem po oczach po europejsku. Brawo polska policja.

Jesteś absolutnie pewien, że jutro ci w granatowych mundurach nie przyjdą po ciebie? I nie pisz, że nic złego nie robisz, więc nie przyjdą. Protestujący też nic złego nie robili.
Awatar użytkownika
Shark

Shark Pon Sie 10, 2020 9:28 am

Jakaż propaganda. Polska policja jest zbyt pobłażliwa dla zadymiarzy, a tu chce się z nich zrobić gestapo. Zadymiarzy trzeba pacyfikować. To zdjęcie powinno być ikoną, jak powinna działać policja.
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Pon Sie 10, 2020 9:31 am

"m." napisał(a):

Jesteś absolutnie pewien, że jutro ci w granatowych mundurach nie przyjdą po ciebie? I nie pisz, że nic złego nie robisz, więc nie przyjdą. Protestujący też nic złego nie robili.
Skakanie po radiowozie i wyzywanie policji to nic złego? Przestań oglądać TVN i czytać GW.
Awatar użytkownika
ala

ala Pon Sie 10, 2020 9:31 am

"Ikonosceptyk" napisał(a): https://twitter.com/PanKrzysztof_/statu ... 69729?s=20

Tu ikoniczna ofiara policji.

coś nie działa ten link
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Pon Sie 10, 2020 9:35 am

Własnie po to te środowiska prowokują żeby takie zdjęcia wyciekały do mediów. Nie ma dla nich świętości, ani krzyż ani pomnik ani Bóg. Wg nich tolerancja działa tylko w jedną stronę. My mamy ich szanować i traktować z godnością a oni mogą nam pluć w twarz i wyśmiewać się z naszych tradycji, wartości.
Awatar użytkownika
Alex

Alex Pon Sie 10, 2020 9:36 am

Ale co się będzie opowiadać o swoim męczeństwie to jej/jego! Wyzywał/a, pokazywał/a fucki, skakał/a po autach i warto było! Nawet jedynka Fakcie jest!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 8 gości