[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Fundacja Viva! i PETA chcą, żeby LPP przestał używać kaszmiru. Będą protesty przed sklepami Reserved

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pasadenna

Re: Fundacja Viva! i PETA chcą, żeby LPP przestał używać kaszmiru. Będą protesty przed sklepami Reserved

pasadenna Sob Lut 15, 2020 5:05 pm

Poszukajcie na internecie w ilu miejscach można kupić wyroby z kaszmiru, angory, wełny...jestem za ale niech będzie pozyskiwana w sposób humanitarny. Reserved wyraziła się w sposób jasny, że i tym się zajma by tak było. Już wycofali się nawet ze sprzedaży angory, moheru. dla mnie to i tak dużo więc nie za bardzo rozumiem tą akcję protestacyjną? co ma na celu? inne sklepy wg was są ok? czy może konkurencja bawi się w dziwne podchody...?
Awatar użytkownika
Kristine

Re: Fundacja Viva! i PETA chcą, żeby LPP przestał używać kaszmiru. Będą protesty przed sklepami Reserved

Kristine Sob Lut 15, 2020 6:22 pm

Protest poniekąd rozumiem, słuszny cel ale sklep bym zmieniła, bo Reserved akurat jak czytam najmniej kaszmiru sprzedaje. Zobaczyć wystarczy w Zara, H&M, C&A, a na allegro ile tego...tu jakoś protestów nie robicie . Czy konkurencja nie macza w tym palców?
Awatar użytkownika
filon

filon Sob Lut 15, 2020 8:34 pm

śladowe ilosci w Reserved są problemem dla ekologów VIVY i innych organizacji a 100 procentowe swetry Zary Camaieu czy HM są akceptowane? Śmieszne i mało rozsądne.
Awatar użytkownika
Gonda

Gonda Pon Lut 17, 2020 9:38 am

"pasadenna" napisał(a): Poszukajcie na internecie w ilu miejscach można kupić wyroby z kaszmiru, angory, wełny...jestem za ale niech będzie pozyskiwana w sposób humanitarny. Reserved wyraziła się w sposób jasny, że i tym się zajma by tak było. Już wycofali się nawet ze sprzedaży angory, moheru. dla mnie to i tak dużo więc nie za bardzo rozumiem tą akcję protestacyjną? co ma na celu? inne sklepy wg was są ok? czy może konkurencja bawi się w dziwne podchody...?
Dokładnie w innych sklepach obecność kaszmiru jest zauważalna, a oni uczepili się marki, w której nawet nie wiedziałam, że kaszmir występuje. Protesty w tym przypadku wyglądają dość dziwnie.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Wto Lut 18, 2020 4:08 pm

Ja protestuję przeciwko atakowi niemieckiej PETY na polską markę, gdyby im chodziło o faktyczne dobro zwierząt to ich akcja skierowana by było we wszystkie marki mające w swojej ofercie kaszmir. Jak widać biznes ma narodowość.
Awatar użytkownika
XD

XD Wto Lut 18, 2020 8:46 pm

To protesty im nie wypalą bo marka już zapowiedziała, że wycofuje ze sprzedaży kaszmir.
Awatar użytkownika
patro

patro Pią Lut 28, 2020 3:24 pm

Polska fundacja sprzedała się niemieckiej organizacji, żeby oprotestować polską markę. Czemu nie protestują przeciwko innym? Gdyby chcieli być wiarygodni to by protestowali przeciwko każdemu, a tak wychodzą na sprzedawczyków.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości