WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PiSarro

Re: Gaba Kulka odchodzi z Trójki. Piotr Łodej zastąpi Wojciecha Manna

PiSarro Pią Mar 13, 2020 9:59 am

"edek" napisał(a): Sapiący, sepleniący i czekoladowi niech spadają z Trójki. Czyli większość. Czas na poważną reorganizację tej stacyjki

Czas na wrzeszczących buraczano-brunatnych?
Awatar użytkownika
maszakow

maszakow Pią Mar 13, 2020 10:13 am

Słuchałem dziś audycji Łodeja... tragedia. To tak jak by kilkuletnia dziewczynka próbowała chodzić w szpilkach mamusi. To nie jego wina dostał polecenie to musiał. chore ambicje chorej kobiety ???
Awatar użytkownika
toms

toms Pią Mar 13, 2020 10:31 am

stary, dla Ciebie jest radio zet, rmf , kapujesz? To nie jest po prostu "radio" dla Ciebie, to nie jest styl życie dla Ciebie, Ty idź po radio do McDonalda, KFC. bądź jak wszyscy inni, bądź taki sam , ogól sie może na łyso, posłuchaj Zenka. Tacy jak Ty odbierają innym ludziom prawo do indywidualności, do czegoś innego. Ciebie to nie obchodzi bo wolisz być jak hamburger z Maca.
Awatar użytkownika
Dan

Dan Pią Mar 13, 2020 10:41 am

"Romi" napisał(a): Niech odejdą wszyscy z wadami wymowy.

To by musieli wywalić większość "dobrozmianowych" przydupasów.
Awatar użytkownika
Magda

Magda Pią Mar 13, 2020 10:50 am

Czy ktoś słuchał dziś (13.03) trójki od godziny 6? Jestem ciekawa czy w jakiś sposób wytłumaczono nieobecność Pana Wojtka.
Awatar użytkownika
saur

saur Pią Mar 13, 2020 10:54 am

O towarzysz Łodej, szkoda ze dziś rano w "Zapraszamy do 3" nie puścił swojego pamiętnego " Za a nawet przeciw" z jesieni 2019. To był wzorzec obiektywnego i pluralistycznego dziennikarstwa.
Swoją drogą, coraz krótsza jest już ta ławka kadrowa naszej wszechwładzy, jak prawi i sprawiedliwi na odcinek zarządzania radiem rzucili towarzysz logopedkę... O tempora, o mores...
Awatar użytkownika
excalibur

excalibur Pią Mar 13, 2020 10:54 am

"Wierny słuchacz PR3 od lat 80" napisał(a): Trójka była fajna w latach 80 tych. Bo byla jedyna. Ale od 90 tych to juz powolna agonia. Choć sapiący i sepleniacy Mann na antenie powodował, że od razu przełaczalem stację. Szczerze mowiąc Mann w piątkowy ranek dla mnie byl nieporozumieniem. Usypiający i grajacy swoje odjazdy muzyczne... on nigdy nie powinien dostać zgody na mikrofon. Teraz wreszcie zrozumiał, że lepiej emerytura i cieply koc przed kominkiem, niż dręczenie słuchaczy.

Ja włączałem trójkę głównie dla Manna. Nie przeszkadzało mi jego - jak to określasz - seplenienie ani sapanie. Jeśli tobie to przeszkadzało, to najprostszym lekarstwem na twoje frustracje jest zmiana stacji radiowej, a nie wybluzgiwanie kretynizmów w sieci.
Awatar użytkownika
excalibur

excalibur Pią Mar 13, 2020 11:00 am

A towarzyszkę dyrektorkę logopedkę, w związku z niesprawdzeniem się w działalności zgodnej z wykształceniem, rzucono na odcinek radiowy, może się sprawdzi. W razie co znajdzie się dla niej inne stanowisko dyrektorskie
Awatar użytkownika
Maniok

Maniok Pią Mar 13, 2020 11:06 am

Słucham trochę Trójki, ale w życiu nie słyszałam audycji Kulki.To córka tego skrzypka jest dziennikarką radiową? Ciekawe, ciekawe. Z której stacji przeszła, bo ma już swoje lata?
Awatar użytkownika
heloween

heloween Pią Mar 13, 2020 11:18 am

Słuchałem dziś porannej Audycji w Trójce, przy całej sympatii dla Pana red. Piotra to n Nie jest to.
Pan Mann to instytucja, niestety dla Polskiego radia to strata nie do zastąpienia.
Pozdrawiam Panią Annę Gacek, cieszę się, że stworzyła z Panem Manem świetną audycje, to były magiczne chwile ….
Awatar użytkownika
zbyszu

zbyszu Pią Mar 13, 2020 11:20 am

"Magda" napisał(a): Czy ktoś słuchał dziś (13.03) trójki od godziny 6? Jestem ciekawa czy w jakiś sposób wytłumaczono nieobecność Pana Wojtka.

Na końcu coś w stylu "Ta informacja musiała się pojawić: od całego porannego zespołu mówimy: Dziękujemy". Coś takiego...
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pią Mar 13, 2020 11:36 am

Cenię Gabę Kulkę jako wokalistkę i fajnego człowieka, ale jej audycja była moim zdaniem słaba. Niemniej jednak szacunek za odpowiedni gest w odpowiednim czasie.
Awatar użytkownika
olo

olo Pią Mar 13, 2020 11:38 am

Czekoladowi wypad!
Awatar użytkownika
polo

polo Pią Mar 13, 2020 11:39 am

Skompromitowane czekoladowe redaktorzyny mają fochy?
Awatar użytkownika
LPD

LPD Pią Mar 13, 2020 11:42 am

Wojciech Mann prezentował "bardziej soulową muzykę"... Dobre.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości