WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kawka

Re: Gaba Kulka odchodzi z Trójki. Piotr Łodej zastąpi Wojciecha Manna

Kawka Pią Mar 13, 2020 5:10 pm

"Dziennikarka" napisał(a): Mój kolega był na rozmowie o pracę w Trójce. Ówczesny dyrektor Trójki - chyba Hlebowicz - był bardzo zajarany jego pomysłem. Stwierdził, że młodzi słuchacze odchodzą od Trójki i mógłby ich przyciągnąć. Na drugim spotkaniu dołączył do nich p. Metz i się skończyło. Stwierdził, że co powie swoim kolegom, że przychodzi ktoś nowy. Kazał mu wysłać demo. Non stop go zlewał, żeby na koniec stwierdzić, że on nic nie może hehehe Puenta: Gdy drugie spotkanie się skończyło, przeczytał że Hlebowicz odszedł. Kurtyna w dół. Kolega odnalazł się w rozgłośni radiowej byłego dyrektora Trójki i prowadzi audycję o rapie. Radzi sobie dobrze. Ale PR boi się takich zawodników.

Mann powinien zostać , ale faktycznie Trójka pleśnieje i brak jest tam młodych słuchaczy i młodego ducha
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Pią Mar 13, 2020 5:39 pm

No pewnie ! Zatrudni sie w tej Trojce jakiegos koziolka matolka pisiorka. Alleluja i do przodu !
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Pią Mar 13, 2020 5:43 pm

No tak, zatrudni sie w tej Trojce jakiegos koziolka matolka pisiorka. Alleluja i do przodu !
Awatar użytkownika
3cityBOY

3cityBOY Pią Mar 13, 2020 6:36 pm

Ten młody gościu który był na rozmowie w Trójce u Chlebowicza i Metza to Bartosz Boruciak. Prowadzi w Radio Wnet świetną audycję Na Rapie. A pan Wojtek zrezygnował z pracy, nikt go nie zwolnił, znalazł pretekst i odszedł. Ten pan ma już 72 lata i może chce już odpocząć. Przetrwał odejście swojego bliskiego kompana G.Wasowskiego z którym współpracował dłużej niż z panią Gacek, i jakoś się z nim i innymi wysłanymi przez MJ nie chciał solidaryzować. No ale wtedy była inna sytuacja, czekoladowi doszli do głosu.
Awatar użytkownika
hhehhe

hhehhe Pią Mar 13, 2020 6:51 pm

"Magda" napisał(a): Czy ktoś słuchał dziś (13.03) trójki od godziny 6? Jestem ciekawa czy w jakiś sposób wytłumaczono nieobecność Pana Wojtka.

po co tłumaczyć? sam odszedł - nikt go nie zwolnił. Gacek też nikt nie zwolnił, a bukartyk w radiu nie pracował :)
Awatar użytkownika
hhhehhhe

hhhehhhe Pią Mar 13, 2020 6:53 pm

"excalibur" napisał(a):
"Wierny słuchacz PR3 od lat 80" napisał(a): Trójka była fajna w latach 80 tych. Bo byla jedyna. Ale od 90 tych to juz powolna agonia. Choć sapiący i sepleniacy Mann na antenie powodował, że od razu przełaczalem stację. Szczerze mowiąc Mann w piątkowy ranek dla mnie byl nieporozumieniem. Usypiający i grajacy swoje odjazdy muzyczne... on nigdy nie powinien dostać zgody na mikrofon. Teraz wreszcie zrozumiał, że lepiej emerytura i cieply koc przed kominkiem, niż dręczenie słuchaczy.

Ja włączałem trójkę głównie dla Manna. Nie przeszkadzało mi jego - jak to określasz - seplenienie ani sapanie. Jeśli tobie to przeszkadzało, to najprostszym lekarstwem na twoje frustracje jest zmiana stacji radiowej, a nie wybluzgiwanie kretynizmów w sieci.

i teraz już sam możesz zmienić stację, zamiast narzekać na zmiany kadrowe. Nie ma manna, to i słuchać nie musisz. Mnie brak manna nie przeszkadza, więc słucham. Zamiast plucia i akcji protestacyjnych po prostu zmień stację
Awatar użytkownika
Bartosz Boruciak

Bartosz Boruciak Pią Mar 13, 2020 7:17 pm

O ktoś mnie wywołał do tablicy. Dziękuję za te miłe słowa na mój temat. I zapraszam do słuchania mojej audycji "Na Rapie" ;)
"3cityBOY" napisał(a): Ten młody gościu który był na rozmowie w Trójce u Chlebowicza i Metza to Bartosz Boruciak. Prowadzi w Radio Wnet świetną audycję Na Rapie. A pan Wojtek zrezygnował z pracy, nikt go nie zwolnił, znalazł pretekst i odszedł. Ten pan ma już 72 lata i może chce już odpocząć. Przetrwał odejście swojego bliskiego kompana G.Wasowskiego z którym współpracował dłużej niż z panią Gacek, i jakoś się z nim i innymi wysłanymi przez MJ nie chciał solidaryzować. No ale wtedy była inna sytuacja, czekoladowi doszli do głosu.
Awatar użytkownika
Barnaba

Barnaba Pią Mar 13, 2020 7:19 pm

"hhhehhhe" napisał(a):
"excalibur" napisał(a):
"Wierny słuchacz PR3 od lat 80" napisał(a): Trójka była fajna w latach 80 tych. Bo byla jedyna. Ale od 90 tych to juz powolna agonia. Choć sapiący i sepleniacy Mann na antenie powodował, że od razu przełaczalem stację. Szczerze mowiąc Mann w piątkowy ranek dla mnie byl nieporozumieniem. Usypiający i grajacy swoje odjazdy muzyczne... on nigdy nie powinien dostać zgody na mikrofon. Teraz wreszcie zrozumiał, że lepiej emerytura i cieply koc przed kominkiem, niż dręczenie słuchaczy.

Ja włączałem trójkę głównie dla Manna. Nie przeszkadzało mi jego - jak to określasz - seplenienie ani sapanie. Jeśli tobie to przeszkadzało, to najprostszym lekarstwem na twoje frustracje jest zmiana stacji radiowej, a nie wybluzgiwanie kretynizmów w sieci.

i teraz już sam możesz zmienić stację, zamiast narzekać na zmiany kadrowe. Nie ma manna, to i słuchać nie musisz. Mnie brak manna nie przeszkadza, więc słucham. Zamiast plucia i akcji protestacyjnych po prostu zmień stację

Jest taki guzicze na radyjku ON/OFF. Jak ci nie pasuje to pstryk i po sprawie. Nie musisz słuchac.
Awatar użytkownika
zbyszu

zbyszu Pią Mar 13, 2020 7:29 pm

"colonel" napisał(a):
"Magda" napisał(a): Czy ktoś słuchał dziś (13.03) trójki od godziny 6? Jestem ciekawa czy w jakiś sposób wytłumaczono nieobecność Pana Wojtka.
Nie było nic na ten temat. Dopiero Stelka się odwazył i na koniec swojej auducji dał Dont Give Up
Było, nie słuchałeś. Nawet na koniec zaprezentowano jakiegoś bluesa...
Awatar użytkownika
adam

adam Pią Mar 13, 2020 8:35 pm

dość ponirzania polaków czas na zmiany
Awatar użytkownika
J.C.

J.C. Pią Mar 13, 2020 8:43 pm

I I cóż tu powiedzieć? Kolejna osobowość znika z Trójki. I czego tu przyjdzie nam słuchać? Szanowna pani prezes zarządu Polskiego Radia, która najprawdopodobniej nie byłaby w stanie przygotować nawet najprostszej audycji kiedyś odpowie za te swoje wredne, aroganckie postępowanie.
Awatar użytkownika
MANN

MANN Pią Mar 13, 2020 10:02 pm

Grał i grał:

Marzec 68
Grudzień 70
Czerwiec 76
Grudzień 81

Gacek 20 a ON nie gra
Awatar użytkownika
MANN

MANN Pią Mar 13, 2020 10:02 pm

Grał i grał:

Marzec 68
Grudzień 70
Czerwiec 76
Grudzień 81

Gacek 20 a ON nie gra
Awatar użytkownika
Alan

Alan Pią Mar 13, 2020 10:38 pm

To już był najwyższy czas na emeryturę. Zadufany, z wielkim ego !!!
Nie ma ludzi niezastąpionych
Awatar użytkownika
roro

roro Pią Mar 13, 2020 11:04 pm

hura.Zniknie Bukartyk brzdakajacy wszystkie swoje wypociny na jedno kopyto
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości