WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
KR

Re: Gaba Kulka odchodzi z Trójki. Piotr Łodej zastąpi Wojciecha Manna

KR Pią Mar 13, 2020 11:38 pm

A kiedy z Polskiego Radia odejdzie Agnieszka Kamińska? przy takiej prezes to nikt nie zostanie w tym radyjku.
Awatar użytkownika
yy

yy Sob Mar 14, 2020 12:13 am

"colonel" napisał(a):
"Magda" napisał(a): Czy ktoś słuchał dziś (13.03) trójki od godziny 6? Jestem ciekawa czy w jakiś sposób wytłumaczono nieobecność Pana Wojtka.
Nie było nic na ten temat. Dopiero Stelka się odwazył i na koniec swojej auducji dał Dont Give Up

"Stelka się odważył".
A miał kredki do pisania na chodniku?
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Sob Mar 14, 2020 12:49 am

Niedługo disco-polo w Trójce będą puszczać. W Polskim Radiu ma być polska muzyka dla prawdziwych Polaków!
"Polska młodzież potrzebuje po szkole i po pracy wypoczynku, a nie śpiewających po angielsku małpiszonów"- jak powiedział towarzysz Edward Gierek.
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Sob Mar 14, 2020 12:55 am

Piotr Łodej- typowy wazeliniarz "dobrej zmiany". Jak widać wazeliniarstwo popłaca.
Awatar użytkownika
Doko

Doko Sob Mar 14, 2020 1:02 pm

"edek" napisał(a): Sapiący, sepleniący i czekoladowi niech spadają z Trójki. Czyli większość. Czas na poważną reorganizację tej stacyjki

Dokładnie tak! Tam trzeba kogoś sensownego żeby zaorał wreszcie czekoladowych
Awatar użytkownika
kasza Manna

kasza Manna Sob Mar 14, 2020 8:19 pm

Zgadzam się z Wiernym słuchaczem. Wychowałem się na Trójce, słuchałem jej przez całe lata 80-te, LP3 słuchałem od początku, mam sterty kaset z audycjami Beksińskiego, to przez Trójkę zacząłem kolekcjonować płyty, marzyłem o sprzęcie stereo, mój gust muzyczny zawdzięczam Trójce. Ale lata 90-te to był szajs i było coraz gorzej, dlatego przestałem jej słuchać. Włączam radio przed wyjściem do pracy i w samochodzie. W piątki wybierałem inne stacje, bo nie mogłem już słuchać Manna. Jego audycje z Gacek wydawały mi się kakofoniczne. Gaba Kulka? - kto to jest? Nie znam tej osobistości. Ponadto Trójka nie rozwija się technicznie, w wielu miejscach są bardzo słabe zasięgi, odbiornik gubi stację, nie wspominając o odbiorze DAB. Świat się zmienia, był czas przywyknąć, na tle konkurencji to nadal jest niezłe radio, ale bądźmy szczerzy - lata świetności Trójka ma już dawno za sobą. Może zmiany są więc potrzebne?
Awatar użytkownika
Gaba

Gaba Sob Mar 14, 2020 8:42 pm

"Doko" napisał(a):
"edek" napisał(a): Sapiący, sepleniący i czekoladowi niech spadają z Trójki. Czyli większość. Czas na poważną reorganizację tej stacyjki

Trzeba Redaktora-Wizjonera, który miotłą wymiecie zgranych czekoladowych i zrobi potężny zaciąg świeżych otwartych i nie podczepionych pod wytwórnie. Odważnie! I bez sentymentów
Awatar użytkownika
julo

julo Sob Mar 14, 2020 8:46 pm

"Gaba" napisał(a):
"Doko" napisał(a):

Trzeba Redaktora-Wizjonera, który miotłą wymiecie zgranych czekoladowych i zrobi potężny zaciąg świeżych otwartych i nie podczepionych pod wytwórnie. Odważnie! I bez sentymentów

Taka hermetyczna stacyjka wiecznie sobą zachwyconych redaktorków. I fajnosłuchacze którzy łykają bezkrytycznie badziew
Awatar użytkownika
jola

jola Sob Mar 14, 2020 9:45 pm

"julo" napisał(a):
"Gaba" napisał(a):
"Doko" napisał(a):

Taka hermetyczna stacyjka wiecznie sobą zachwyconych redaktorków. I fajnosłuchacze którzy łykają bezkrytycznie badziew

Czekoladowe Redaktorki zachowują się jakby byli WŁAŚCICIELAMI rozgłosni
Awatar użytkownika
BRAK SŁÓW

BRAK SŁÓW Pon Mar 16, 2020 6:08 pm

16 marzec - poniedziałek ZD3 popołudnie, - w kontekście wzmożonej ilości zachorowań koronawirusowych ŁODEJ dziękuje - cytuję
"białym fartuchom". Żenujący gość dołujący poziom audycji, które prowadzi. Możliwe, że wczesnym rankiem prostota języka nie razi, ale po południu już nie,
Awatar użytkownika
dereck

dereck Wto Mar 17, 2020 1:06 am

Gaba Kulka to raczej muzyk, piosenkarka niż dziennikarka. Coraz więcej artystów dorabia sobie prowadząc audycje, albo raczej puszczając muzę z playlisty. Takie czasy.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości