WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lat 31

Gali Najmana ze „Słowikiem” nie będzie w Wieluniu, burmistrz rozwiązał umowę

Lat 31 Pią Sty 28, 2022 10:38 pm

Bardzo dobrze ! Pokazujcie młodym ludziom pływanie, to jest piękny sport a nie jakieś prymitywne mordobicie !
Awatar użytkownika
Adamo023

Re: Gali Najmana ze „Słowikiem” nie będzie w Wieluniu, burmistrz rozwiązał umowę

Adamo023 Pią Sty 28, 2022 11:02 pm

Mogliby jeszcze odwołać Pana Burmistrza.
Awatar użytkownika
Adamo023

Re: Gali Najmana ze „Słowikiem” nie będzie w Wieluniu, burmistrz rozwiązał umowę

Adamo023 Pią Sty 28, 2022 11:02 pm

Mogliby jeszcze odwołać Pana Burmistrza.
Awatar użytkownika
rwww

rwww Pią Sty 28, 2022 11:28 pm

Ten cały pożal się boże burmistrz... sprawdzcie z jakiego to środowiska wypełzło :( Wolnościowiec – tak sam o sobie mówi.
Awatar użytkownika
???

??? Pią Sty 28, 2022 11:32 pm

Ale zaraz? „Decyzja ma związek z bezpieczeństwem mojej rodziny”? Co ten pacan wygaduje? Czyli co jesli przy jakiejś większej inwestycji konkurencja inwestora groziła rodzinie pana burmistrza to ten rozwiązał by całą umowę miasta z jakąś dużą firmą bo się boi? Chłopie!? Takie sprawy zgłasza się na Policje i do Prokuratury, a nie plecie takie bzdury. Puściłeś bąka, teraz się wycofujesz ale barkuje jednego magicznego słowa. Kim ty jesteś?!
Awatar użytkownika
Marcin Najman JEDZIE PO STANOWSKIM, JAK PO Autostradzie A1 CZĘSTOCHOWSKIEJ, GDZIE CO CHWILE SĄ DZIURY

Marcin Najman JEDZIE PO STANOWSKIM, JAK PO Autostradzie A1 CZĘSTOCHOWSKIEJ, GDZIE CO CHWILE SĄ DZIURY Pią Sty 28, 2022 11:53 pm

Paweł Okrasa - świetny burmistrz, Marcin Najman - wybitny bokser, filozof, polityk, fizyk, filantrop, pisarz, artysta. A Stanowski to YNTELYGENT, hipokryta w czystej postaci.
Awatar użytkownika
as1233

as1233 Sob Sty 29, 2022 10:43 am

NIe rozumiem czemu w sprawie 10 rzednej czyli jakiejs gali nie moga zadecydowac zwykli ludzie swoimi pieniedzmi czy chca isc na nia czy nie. Moze choc raz nie bedziemy traktowac spoleczenstwa jak dzieci czy debili?
Awatar użytkownika
nie wiem

nie wiem Sob Sty 29, 2022 1:59 pm

obejrzałem całe, trzeba było oglądać w częściach bo ciężko się słucha tego burmistrza
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Sty 29, 2022 7:59 pm

W Wieluniu burmistrz?
Powinien być prezydent.
Awatar użytkownika
widok prowincjonalnych knurów napawa mnie już obrzydzeniem

widok prowincjonalnych knurów napawa mnie już obrzydzeniem Nie Sty 30, 2022 2:02 am

Ten burmistrz Wielunia to taki typowy polski wolnuuuściowiec. Nieokrzesany, chaotycznie wykształcony, brzuszysko wylewające się za paska. Stanowski też nie jest typem inteligenta, ale to co pokazał ten knur na nagraniu z tamtejszego ratusza to obyczaje rodem z coraz słabej przędącej polskiej hurtowni.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości