WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
slew

„Gang zielonej rękawiczki” organizuje wycieczkę do przeszłości. Czy to polska odpowiedź na „Grace i Frankie”?

slew Śro Paź 19, 2022 10:18 am

Oj zapowiada się kolejny gniot
Awatar użytkownika
Dindu nuffin

Re: „Gang zielonej rękawiczki” organizuje wycieczkę do przeszłości. Czy to polska odpowiedź na „Grace i Frankie”?

Dindu nuffin Sob Paź 22, 2022 9:14 pm

Co to za goffffno?
Awatar użytkownika
Stara kobieta, która wiele widziała

Re: „Gang zielonej rękawiczki” organizuje wycieczkę do przeszłości. Czy to polska odpowiedź na „Grace i Frankie”?

Stara kobieta, która wiele widziała Pon Paź 24, 2022 8:14 pm

Jeszcze nie obejrzeli go millenialsi i zeci a juz nazywaja g*m. Ogladajcie dziela na swoim poziomie!
Awatar użytkownika
Ifa

Ifa Wto Lis 01, 2022 3:01 pm

A ja właśnie obejrzałam i dla mnie jest git! Fajny, lekki serial moze dla bardziej dla kobiet ;)
Awatar użytkownika
Zozol

Zozol Czw Lis 17, 2022 8:45 am

Ten serial to dno. Humor naciągany. Gra Mroczków sprawia, że się nie da oglądać. Kto wyprodukował coś tak słabego?
Awatar użytkownika
Jola

Jola Czw Gru 01, 2022 12:43 pm

Tego się nie da odobejrzeć. Tylko czas zmarnowałam. Po co coś tak słabego ląduje na Netflix?
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości