WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Po prostu

Re: „Gazeta Polska” z nalepką „Strefa wolna od LGBT”. Rabiej zgłosi to do prokuratury, Sakiewicz zarzuca mu cenzurę

Po prostu Czw Lip 18, 2019 3:38 pm

Mało obchodzi mnie prywatne życie innych ludzi, po warunkiem, że nie starają się epatować otoczenia swoimi upodobaniami. LGBT to ideologia, równie chora jak komunizm!
Awatar użytkownika
ja sernik

Re: „Gazeta Polska” z nalepką „Strefa wolna od LGBT”. Rabiej zgłosi to do prokuratury, Sakiewicz zarzuca mu cenzurę

ja sernik Czw Lip 18, 2019 4:09 pm

"Prawak" napisał(a): Róbmy sobie strefy wolne od LGBT, kościoła, millenialsów, łysych, dzieci, kobiet. Jako społeczeństwo na pewno daleko zajdziemy w ten sposób. Proponuję jedynie jedną wolną strefę - od polityki i polityków.
i rudych i piegowatych i podzielmy się na tych co lubią serniki albo szarlotki ;))
Awatar użytkownika
poPO

poPO Czw Lip 18, 2019 6:40 pm

Bo tylko nalepki z tęczową Matką Boską są super. Inne nalepki to zamach na prawa człowieka.
Awatar użytkownika
gość

gość Czw Lip 18, 2019 7:24 pm

LGBT było ,jest i będzie i ludzie zrozumcie w końcu że Geje i lesbijki byli , są i będą
Awatar użytkownika
tomek_ef

tomek_ef Czw Lip 18, 2019 10:12 pm

Nic prostszego: w programie graficznym dać kółko, w kółku umieścić logo Gazety Polskiej, potem to kółko z logo przekreślić a wokół kółka dać hasło "Strefa wolna od głupoty".
Awatar użytkownika
Ale jaja ale jaja

Ale jaja ale jaja Czw Lip 18, 2019 10:49 pm

Cała seria wpisów podpisana imionami czy nazwiskami została napisana przez jednego lewackiego geja. Straszne że można mieć tak narobione we łbie by udawać dialog z samym sobą a jednocześnie udawać uczciwego i pouczać innych... Lewactwo to choroba
Awatar użytkownika
Dziwny "argument"

Dziwny "argument" Czw Lip 18, 2019 11:45 pm

Wiele chorób towarzyszyło ludzkości przez tysiąclecia ale w końcu medycyna potrafiła się z nimi uporać. Prawda?
Awatar użytkownika
ton nadaje

ton nadaje Pią Lip 19, 2019 1:45 am

Wszystkim dużym nazwiskom na tt zdaje się umknęło zdjęcie Donalda Trampa z wielka tęczowa flaga LGBT w dniu rozpoczęcia Pride Month w USA. O ile wiadomo, ze Danka Holecka takiego obrazka nie włoży do Wiadomości, bo to nie zgadza się z linia redakcji, to TVN czy Polsat nie powinny tego faktu przemilczać. Jeżeli redaktor Sakiewicz ma odwagę mieć inna opinie na temat LGBT, niż prezydent Trump, , to już dawno powinien wyładować na dywaniku na Nowogrodzkiej.
Awatar użytkownika
Lol

Lol Pią Lip 19, 2019 2:34 am

gazeta polska , to ta , którą załatwiam swoje potrzeby fizjologiczne podcierając się codziennie rano ? Mam nadzieję, że dobrze trafiłem . Muszę dla wyboru dokupić gazetkę pana rydzyka do kolekcji i spuszczania :-) Niestety takie głupie czasopisma potrafią zapchać WC :-(
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości